Mass mailing integrated

Piotrków Trybunalski

Opinie o Mass mailing integrated

użytkownik zarejestrowany

czy w Mass mailing integrated coś się zmieniło od tamtej pory? stawki wzrosły albo atmosfera się polepszyła??

ququmi

teraz to inforsys , ale to to samo , opinii nie zmieniam - fatalna

były

ja czekam na kasę od nich już jakiś czas i nie odpuszczę , a odsetki rosną

rudy

połączyli się z mmi , ale opinia o nich niezmienna , to kompletnie to samo badziewie

XXXX

Witam, Firma MMI to chyba jedna z najgorszych firm w okolicach Piotrkowa. Nie szanują ludzi wymagają niemożliwego za marne pieniądze. Dobrzy kierownicy są zwalniani a na ich miejsce wchodzą ludzie bez pojęcia, którzy wskakują do łóżka z dyrektorem. W firmie MMI nie ma co liczyć na umowę o pracę, wszyscy umowa o dzieło za 8zł/brutto. Nie polecam tej rozpadającej się firmy.

Zostaw opinię o Mass mailing integrated - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mass mailing integrated