PRO INWEST (Johan Bross)

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o PRO INWEST (Johan Bross)

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO INWEST (Johan Bross)

kaso
użytkownik zarejestrowany

ja tam aktualnie nie pracuje, ale z tego co pamiętam to szef to bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna osoba, która nie mogłaby pozwolić sobie na takie prywatne wycieczki, że tak to ujmę ;) jest po prostu profesjonalny i wymaga tego od pracowników

boss

Az w [usunięte przez moderatora] strzyka jak to czytam. Dlaczego nikt nie wspomni o wyzwiskach pana [usunięte przez moderatora] na personel. Chyba nie ma osoby , ktora tam pracowala i nie zostala sponiewierana i zbruzgana slow nie bede cytowac . jak widac jest wiele prawd a ta przedstawiona wyzej przez "lizaki" to gowno prawda. Stare powiedzenie pana [usunięte przez moderatora] jak nie wiesz co masz zrobic to albo sie zes.. albo sie poloz do trumny.

Is
@boss 09.10.2013, 21:05
Az w [usunięte przez moderatora] strzyka jak to czytam. Dlaczego nikt nie wspomni o wyzwiskach pana [usunięte przez moderatora]...

Widzę ze lizaki nawet nie wiedzą jak się nazywa poprawnie ich chlebodawca- poprawnie Johann Bros

zadowolony pracownik fizyczny

Właściciel firmy Pro inwest oraz firmy BFC Johan Bross powinien być od ponad 20 lat nagradzany za wielki wkład i serce jakie włożył w odrestaurowanie zabytkowych obiektów Śląska takich jak Szyb Wilson oraz Starego browaru w Szopienicach. Widać ,że ten wielki człowiek nie ma kapitalistycznego podejścia do sprawy. On po prostu z natury nie jest nastawiony jak większość pracodawców w tym kraju na zysk z prowadzenia swojej działalności .Widać gołym okiem ,że facet nie gromadzi pieniędzy na swoich kontach tak jak to robi bezcelowo np: [usunięte przez moderatora], który szczyci się swoimi miliardami. My pracownicy twierdzimy ,że nasz WSPANIAŁY szef obrał znakomitą filozofie życiową . Czerpiąc zyski z wynajmu pomieszczeń biurowych, które my uprzednio przygotowujemy pod wynajem daje ludziom pracę z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Inny pracodawca wyremontowałby co trzeba i większość ludzi by zwolnił , po prostu mógłby nas potraktować jak rzecz która po wykorzystaniu jest już nie potrzebna i wyrzucić na śmieci. On taki nie jest i mam nadzieje ,że nigdy nie będzie. Gdyby nie odrestaurował Szybu Wilson to kopalnia do której należy ten obiekt pewnie doprowadziła by go do całkowitej ruiny ! Dzięki Panu Brosowi na Nikiszu coś się ruszyło i to dzięki niemu zaczęto odrestaurowywać zabytkowy Nikiszowiec. Ilekroć rozmawiam z kimś z Nikiszowca lub Szopienic to każdy mówi ,że gdyby nie Bross to te dwie dzielnice by były już dawno zapomniane przez świat. Wszyscy jednogłośnie twierdzą ,że zrobił bardzo dużo dla ludzi i Śląska. Mam nadzieje ,że Pan Bross przeżyje nas wszystkich i nadal będzie dbał o nasze wspaniałe śląskie zabytki dzięki którym my mamy pracę. Jestem bardzo dumny z tego ,że pracuje w firmie BFC Nieruchomości. Nawet ilekroć spotkam się z moimi znajomymi to przy piwie poruszam temat Brossa. Tylko nie wieżą mi ,że są w tym kraju jeszcze przyzwoici pracodawcy. Sam z własnego doświadczenia wiem ,że w porównaniu z innymi pracodawcami on jest nie zastąpiony. Chciałbym bardzo by po zakończeniu przez Pana Brossa żywota na tym świecie mówiono i pisano o jego zasługach dla społeczeństwa przez lata, dziesięciolecia , wieki ! By przyszłe pokolenia pracodawców brały przykład z Johana Brossa by otaczające nas budynki biły pięknym blaskiem po oczach a ludzie mieli pracę ! Myślałem z pracownikami już kiedyś w jaki sposób podziękować temu człowiekowi za to jaki jest. Tylko sami nie wiemy w jaki sposób. Ale z całą pewnością Bóg nie ma wątpliwości co do Pana Panie Bross i Pani Moniki i mam nadzieje ,że kiedyś wam te ziemskie uczynki dla bliźniego znakomicie wynagrodzi . A ja nie mając odwagi podziękować Panu osobiście dziękuje wraz z żoną i dziećmi tutaj za pracę i za to,że Pan dba o nas pracowników i nasze rodziny !

pracowałem tam

Polecam ! Znakomity ewenement jako pracodawca ! Ma ostry charakterek ale dzięki temu firma się trzyma a pracownicy fizyczni jak i chyba ci umysłowi są naprawdę uczciwie wynagradzani !

anonim

Czołem wszystkim. Postanowiłem napisać kilka słów o firmie Pro Inwest , ul.Oswobodzenia 1 w Katowicach zarządzanej przez Johana Brossa, ponieważ powruciły mile wspomnienia związane z tą firmą. Pracowałem tam kilka lat temu na stanowisku pracownika fizycznego( prace remontowe). Musze stwierdzić, że jest to pierwszy tak rzetelny pracodawca w branży po części budowlanej, z którym miałem przyjemność współpracować. Jeśli chcesz pracować i pracujesz napewno będziesz zadowolony ze współpracy z tym pracodawcą. Facet wie co robi i mam nadzieje że firma będzie się dalej błyskawicznie rozwijać. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w nadgodzinach i w soboty .Wynagrodzenia są wyplacane na czas. Takich pracodawców powinno być znacznie więcej a Johana Brosa powinni dawać za przyklad jako znakomitego przedsiębiorce innym pracodawcom by z niego brali przykład jak wspolpracować z ludzmi by i szef i pracownicy byli zadowoleni z pracy jaką wspólnie wykonują ! Wielki pozytyw na Johana Brossa !

Zostaw opinię o PRO INWEST (Johan Bross) - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO INWEST (Johan Bross)