Warsztaty Terapii Zajęciowej

Opinie o Warsztaty Terapii Zajęciowej

nicki

Warsztaty same w sobie są dobrą inicjatywą.Ale podejmując pracę w tych warsztatach trzeba zadać sobie pytanie czy chcę tam pracować na zasadach kodeksu pracy i przez to mieć na "pieńku"z panią prezes czy mieć święty spokój i być "przyjacielem"pani prezes (zgadzanie się we wszystkim.donoszenie na kolegów i koleżanki itp)tak właśnie tam jest

Zostaw opinię o Warsztaty Terapii Zajęciowej - Goszków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsztaty Terapii Zajęciowej