Piekarnia Piecuch

Bielsko-Biała

Opinie o Piekarnia Piecuch

dc

Podobno nie mozna chorować. Czy wyzysk człowieka przez człowieka musi mieć miejsce? Panie Piecuch czy pracownicy nie mają prawa do opieki nad dziećmi?

Alicja

Jakie dodatki do pensji oferuje Piekarnia Piecuch? Jak przedstawia się atmosfera?

kolega

no to się zaczyna dziać dobrzy ludzie odchodzą źli zostają biedny kierownik jak on sobie z tą bandą pijacką poradzi tylko mu współczuć wypieki takie cienkie że ich nikt nie chce kupować nie liczy się jakość tylko ilość byle dużo sprzedają chleb za 3.50 i nie mogą go sprzedać inna piekarnia sprzedaje taki sam chleb za 5,50 i od ręki go sprzedaje ale to jest jakość najlepszy i utalentowany piekarz odchodzi super człowiek bo kto wytrzyma w takim towarzystwie nie powiem bo są 4 osoby normalne na całej piekarni na to wychodzi że kiedyś to towarzystwo popije i dokona samozagłady panie Piecuch lepiej niech to pan sprzeda i spokojnie żyje na starość bez problemów spacerek po Magurce i żyć zdrowo ja się całe życie zajmowałem takimi ludzmi jak pan ma,

prawda

Witajcie koledzy znowu coś wam napiszę . Piekarnia to wielka rodzina macie się szanować pomagać jeden drugiemu i być dla siebie miłym bo życie polega na robieniu dobra jeśli przyjdzie ktoś nowy należy stworzyć mu odpowiednie warunki żeby się czuł dobrze i być mu pomocny bo przebywanie z ludzmi dobrymi należy do przyjemności nerwy i stres to najgorsze choroby rujnują cały organizm pozdrawiam

prawda

Piecuch kierownik Franek super ludzie płaca pozytywna praca na okrągło ciężka portier Kamil Lukasz to bez serca bestie dobry człowiek nie ma tam bytu jest zastraszony i żyje w depresji czy dożyje końca zmiany na dole saigon reszta spoko nienawiść ogólna Panie Piecuch dobrych ludzi pan zwalnia zło zostawia

@Don 28.01.2017 15:04
Boże co za bzdury wpadnij i powiedz to w cztery oczy....Trzeba było pracować a nie marnować towar i pieprzyć wypieki ...Dobrze...

ty Don nie wzywaj boga na daremno zastanów się kto zalał piekarnie ciastem kto produkuje buble kto nie zaparował bułek tylko wsadził wózek z bułkami do pieca jest tego dużo kiedyś morze o tym opisze teraz wiesz kto marnuje towar ale ofiara musi być zawsze ten słabszy należy go zniszczyć no bo po co ma żyć pozdrawiam tych dobrych jak i tych złych na piekarni .

@Don 28.01.2017 15:04

Witaj Don chciałeś mi coś powiedzieć prosto w oczy widzieliśmy się i nic strasznego się nie stało jesteś pozytywnym człowiekiem to sprawka Boga skorygował cię w Bogu jest siła w nas niema nic pustka pozdrawiam Prawda

okej

mgr

ja dodam tylko , że odradzam piekarnię PIECUCH Bielsko Biała, ponieważ nie płaci kontrahentom. Zamówiła towar i pomimo wezwań do zapłaty piekarnia PIECUCH NIE PŁACI

@mgr 11.01.2017 16:37

no to z tego wychodzi że piekarnia bankrutuje

janek

no nie wiem czy umowa o dzieło jest taka dobra, wydaje mi sie, ze jednak nie obowiązuje przy niej kodeks pracy tak naparde, nie wiecie czy można u nich dobrze zarobić? chodzi mi o konkretne stawki jednak jak to wygląda, bo jestem ciekawy bardzo jednak.

adam

Piekarnie wspieramy ale dobre. Dzisiaj nie brakuje specjalistów i nie widzę potrzeby żeby jakiś przeciętniaków czy jak piszecie marnoty zatrudniać, oni tylko psują renomę.

Iremin

Te wyroby nie są dobre w porównaniu z innymi zakładami i to nie chodzi o zarobki tylko o fachowców ale jeżeli piszecie, że szef na cukierni to marnota! to wyjaśnia sprawę.

pracownik1

witam ja pracuję w tym miejscu już parę lat dawniej pracowałem w paru innych zakładach więc mam małe porównanie, faktem jest to że pracuje się 7 dni w tygodniu ale nie co tydzień z drugiej strony taki zawód niestety ale gastronomia tego wymaga jeżeli chodzi o płace ja jestem zadowolony dużo ludzi narzeka ale w naszym kraju tak jest ze ile byś nie dostał to będzie źle , nie zapominajmy że to jest zakład prywatny niektórzy może mylą go z państwowym wiadomo że taki wielu przywilejów w porównaniu do tego drugiego nie ma. sprawa kamer drażniący temat dla wielu ludzi nikt tego nie lubi jeżeli chodzi o kamerę w szatni to znalazła się tam z powodu prośby pracowników i jest ona tylko w pomieszczeniu z prywatnymi rzeczami szatnia dzieli się na trzy cześći pomieszczenie z roboczym ubraniem druga to prysznice i wc trzecia część prywatny ubiór więc przed kamerą nie trzeba się przebierać , a kamera tam jest po to żeby uniknąć kradzieży które niestety się kiedyś zdarzały. nie zapominajmy że praca piekarza i cukiernika na dużej produkcji to ciężki zawód

Andrzej

kto jest szefem na cukierni i czy można z nim pracować ?

Alex
@Andrzej 17.04.2015 13:59
kto jest szefem na cukierni i czy można z nim pracować ?

Widać jakaś marnota

nieznany2

Nie ma żadnych zmian z tym że robisz 8 dni w tygodniu, za marne pieniądze. Przez tam prace zarejstrowałem się u psychologa, ponieważ jestem na skraju wyczerpania psychiczno fizycznego.

GTA

jest (usunięte przez moderatora)! robota w tej piekarni tez odradzam tam prace za takie pieniadze taka rzeznia (usunięte przez moderatora) jak dzik zero przerwy typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijesz w biegu siedem dni w tygodniu i nikt sie nie odezwie zeby to zmienic lepiej siedziec na bezrobociu

Nieznany

Odradzam ten zakład pracy Harówa przez 7 dni w tygodniu na trzy zmiany za marna kase . Przychodzisz w niedziele na drugą zmiane na 10:00 i bakasz do 22:00 i na dodatek nie wiesz czy wszyscy ludzie przyjda do roboty . Nie przyjdzie trzech i musisz za nich bakac za ta sama kase . Wszedzie kamery nawet na stołówce , w szatni nawet widzi czy masz majtki przebrane czysty (usunięte przez moderatora) ale ludzie wystraszeni nikt sie nie odezwie . A najwiecej gatki przy piwie na parkingu co oni by to nie zrobili zeby cos zmienic a jak cos sie trzeba odezwac to głowa spuszczona tacy bochaterzy Dobrze ze juz tam nie pracuje

Zostaw opinię o Piekarnia Piecuch - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Piecuch