vistal budownictwo inżynerijne

Płock

Opinie o vistal budownictwo inżynerijne

lucek

dokładnie na początku obiecują złote góry a z czasem wychodzi że wała tobie kręcą i z a wszystko potrącają , mają ciebie za śmiecia po wszystkim telefonów nie odbierają cała rodzina to oszuści z wypłatami ciągłe spuznienia

rewiz

Prezes i wiceprezes oszukańcy!!! [usunięte przez moderatora] - chory psychiczne. Firma oszukała firmy "Termo-Kor" Płock na duże pieniędzy. W ogóle na "Vistal" nie wolno ufać!!!

Zostaw opinię o vistal budownictwo inżynerijne - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vistal budownictwo inżynerijne