JUROPOL Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o JUROPOL Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUROPOL Sp. z o.o.

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w JUROPOL Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Daniel

@Narka nie ma się co dziwić, że ludzie oceniają warunki zatrudnienia dość subiektywnie. Ja słyszałem, że można próbować negocjować, ale nie wiem czy to prawda. Mógłby ktoś to potwierdzić? :) Nie chcę potem na faktycznej rozmowie rekrutacyjnej przesadzić ;)

Nowy Pracownik

Pracuję w Juropolu od niedawna, faktycznie na okresie próbnym średnia płaca ale po przepracowanym miesiącu zostałem zaskoczony i zmieniono mi wynagrodzenie, dostałem podwyżkę do tego co miałem dostawać po okresie próbnym. Na razie jest ok.

aa

Dokładnie tak jak przedmowca. Pieniądze to jakaś kpina. .

DD

Duże wymagania, wykształcenie wyższe,doświadczenie w pracy na produkcji, znajomość 2 języków obcych itd, a praca na produkcji w systemie 4 brygadowym i za 1500 złotych miesięcznie, szukają frajera,idioty czy wariata?. To jest jakaś kpina.

Zostaw opinię o JUROPOL Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUROPOL Sp. z o.o.