Opinie o Agencja Pracy Select w Bełchatów

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, pracy t

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Select w Bełchatów

Wszystko fajnie ale pan Jakub nie nadaje się do tej pracy przez swoją arogancję i brak szacunku do pracowników.

@Lolek

Chyba, że pyta Pan/Pani jeszcze o pracę poniedziałek - piątek, ale w Kleszczowie? Tylko to jest praca STAŁA, czyli zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na umowie o pracę (nie tymczasowe). Tam również jest podane wynagrodzenie w "sztywnej" stawce (4600,00zł brutto) + 200,00zł zwrotu za dojazdy do pracy. Rodzaj premii oraz ich wysokość zależą od pracodawcy i tak naprawdę o tę kwestię trzeba pytać/negocjować w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Co do oferty pracy na produkcji, też właśnie się zastanawiam, razem z premią za dyspozycyjność rozumiem że wychodzi brutto 4100 zł i umowa tymczasowa z możliwością przejęcia. Na takiej umowie agencyjnej jakie dodatki należą się pracownikom? Karta sportowa, wczasy pod gruszą, bony świąteczne? Jak to u was funkcjonuje?

Jakub

Dzień dobry, W chwili obecnej mamy dwie oferty na operatora wózka widłowego: do Kleszczowa oraz do Woli Wiązowej. W przypadku Kleszczowa jest to praca z zatrudnieniem bezpośrednio przez pracodawcę. Co do Woli Wiązowej - pierwsza umowa standardowo na trzy miesiące przez agencję pracy tymczasowej, potem o okresie umowy lub o ewentualnym przejęciu pracownika decyduje pracodawca użytkownik. Wymaganiem są uprawnienia UDT, chęci do pracy i dyspozycyjność, ponieważ obydwie oferty to praca zmianowa :) Zapraszam do wysłania CV.

Znalazłem ofertę pracy na operatora maszyn budowlanych. Chętnie się dowiem na jakich maszynach konkretnie pracujecie? Długo pracowałem na koparce. Czy do pracy można dojeżdżać własnym autem, jeśli ktoś mieszka dalej od miejsca pracy? Przeczytałem, że zapewnienie dojazdu jest jedynie jak ktoś mieszka niedaleko.

Jakub

Jeszcze co do maila - można śmiało wysyłać do mnie CV na: jakub.pajkert@select-hr.pl :) Zachęcam.

Lara Nowy wpis

4 dni temu dodali ofertę dla operatora palownicy, więc to dosyć świeża sprawa. Mąż chyba się zdecyduje tylko chciałby wiedzieć, o której te powroty są w piątki i o której wyjazdy w niedzielę, bo to praca w delegacji pon-pt. Jakby mąż chciał się rozwijać to jakie są na początek przewidziane kursy i szkolenia? Bo w ofercie jest są zawarte szklenia podnoszące kwalifikacje...

Jakub Nowy wpis
@Lara

Dzień dobry, niestety nie odpowiem Pani w jakich godzinach odbywają się wyjazdy oraz powroty na budowę, ponieważ jest to zatrudnienie bezpośrednio przez firmę. Trzeba też wziąć pod uwagę że firma działa na terenie całej Polski, więc godziny wyjazdów mogą być różne w zależności od odległości na budowę. Co do kursów - oferowane są kursy operatorów (koparki, palownice) dla pracowników, ale po więcej detali - trzeba pytać firmę na rozmowie. Zachęcam do wysłania CV.

Witam. Czytam, że zatrudniając się u Was, jako Magazynier / Zaopatrzeniowiec Utrzymania Ruchu miałbym umowę o pracę tymczasową. Czym się ona charakteryzuje, i czy ten pracodawca przewiduje również bezpośrednie zatrudnienie u siebie w zakładzie na tym samym stanowisku?

Jakub

Dzień dobry, 1. Praca na podstawie umowy o pracę tymczasową charakteryzuje się limitem czasowym zatrudnienia przez agencję w danym zakładzie pracy (maksymalnie 18 miesięcy) oraz innym sposobem naliczania urlopu wypoczynkowego. Umowę zawiera się z agencją pracy tymczasowej, a sama praca jest wykonywana na rzecz pracodawcy użytkownika (czyli firmy, w której pracownik tymczasowy wykonuje pracę). Poza tym jest to "normalna" umowa o pracę z pełnym oskładkowaniem. 2. Na samej górze ogłoszenia na magazyniera w dziale utrzymania ruchu jest taka oto formuła: "Rodzaj pracy: praca tymczasowa. Po okresie 4 miesięcy zatrudnienia przez agencję pracy – zatrudnienie bezpośrednio w firmie!". Zatem odpowiedź jest twierdząca - jak najbardziej pracodawca przewiduje bezpośrednie zatrudnienie. Jeśli tylko jest obopólne zadowolenie - nie ma przeciwwskazań :)

ooo Nowy wpis
@Jakub

Oferta mnie interesuje, a widziałem w tym ogłoszeniu, że proponowane są różne dodatki. Np. dopłata za dojazd, jakie warunki trzeba spełnić, aby się zakwalifikować? Jest ustalony limit co do zwrotu tych kosztów? Ciekaw również jestem czy pracownicy tymczasowi otrzymują też inne benefity, które oferowane są pracownikom stałym.

Jakub Nowy wpis
@ooo

Dzień dobry, Oferta na magazyniera do działu utrzymania ruchu jest już nieaktualna, ale odpowiem na zadane pytania: 1. Nie ma żadnych warunków do spełnienia jeśli chodzi o dopłatę za dojazd. W związku z rekompensatą i koniecznością dojazdu do zakładu pracy firma częściowo zwraca koszty dojazdu. Kwota dopłaty zależy od ilości kilometrów do przejechania, jest po prostu tabela z przedziałem kilometrów i od ilości kilometrów z domu do zakładu pracy zależy kwota dodatku. 2. Jeśli chodzi o benefity - to o wszelkich kwestiach w tym temacie decyduje polityka danego zakładu pracy.

Jakub

Dzień dobry, Poszukujemy tak naprawdę na wiele maszyn budowlanych - koparki, wiertnice, palownice itp. Jak najbardziej zachęcam do złożenia CV. Do pracy można dojeżdżać na własną rękę i wtedy firma zwraca koszty dojazdu lub firma zapewnia zakwaterowanie w miejscu/niedaleko miejsca budowy. Jest też opcja zorganizowania przez firmę dojazdu, ale to zależy czy mówimy o mieszkańcach Bełchatowa/okolic (firma operuje z Bełchatowa i stąd są organizowane wyjazdy na budowy w całej Polsce) lub o przypadku gdy jest grupa pracowników z danej miejscowości lub miejscowości położonych blisko siebie i blisko aktualnej budowy (ale tutaj mówimy już o konkretnej budowie w danej miejscowości).

@Jakub

A jakie najlepiej mieć doświadczenie w pracy na maszynach, żeby być pewnym, że dostanie się u Was pracę? Jak ktoś będzie dojeżdżać swoim autem to wtedy wyliczana jest jakaś kilometrówka? I te koszty dojazdu są zwracane razem z wypłatą pensji?

Jakub

1. Zależy od pracodawcy i wymogów. Przypomnę, że jesteśmy agencją pracy, więc każdy pracodawca ma swoje wymogi co do posiadanego doświadczenia na dane stanowisko pracy. W ofercie mamy zarówno pracę, gdzie doświadczenie jest wymagane, ale i takie, gdzie doświadczenie jest tylko mile widziane. Trzeba przejrzeć sobie konkretną ofertę. Próbować zawsze warto, bo to nic nie kosztuje oprócz chwili czasu :) 2. Z reguły dany zakład pracy reguluje kwestię, czy zwracają za dojazdy i w jakiej formie. Jeżeli zakład pracy jest w Bełchatowie, to raczej zakłady tutaj nie zwracają za dojazd, tym bardziej że po mieście kursują darmowe autobusy miejskie. I znowu - wszystko zależy od oferty pracy. Mamy takie zakłady pracy, gdzie jest po prostu określony kwotowo dodatek za dojazdy do pracy, a są takie zakłady, które w regulaminie mają ujętą tabelę z kwotami dodatków i od ilości kilometrów z domu do miejsca pracy jest wypłacany do wynagrodzenia dodatek w danej wysokości. Mówimy o ofertach najczęściej poza Bełchatowem.

@Jakub

A co w sytuacji, kiedy nie wpasuje się w żadną aktualną ofertę pracy? Zastanawiam się czy macie jakiegoś maila, gdzie można przesłać wam CV nie na konkretną ofertę. Jest szansa, że jak pojawi się jakaś oferta i będę spełniać wymagania to się odezwiecie?

Jakub

Dzień dobry, Jak najbardziej można u nas złożyć/wysłać CV nawet jeśli w danej chwili nie posiadamy oferty pod profil lub wymagania kandydata. Samo CV możemy sobie przechować maksymalnie do pół roku, wówczas jak pojawia nam się nowa oferta i Pana/Pani profil oraz wymagania zgadzają się z ofertą pracy, to wówczas dzwonimy z informacjami i pytaniem o chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Jakub

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Agencja Pracy Select? Dodali nowe ogłoszenia 24 stycznia na Pracuj.pl.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Select. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Dyrektor ds. Finansowych?

Jakub

Dzień dobry, mam wrażenie, że doszło do pomieszania ofert :) Pracownik produkcji na dwie zmiany z premią zarobi 3900 zł brutto (3600 zł brutto podstawa + 300 zł premii za dyspozycyjność). Natomiast operator wózka widłowego w Bełchatowie owszem - zarobi 4100 zł brutto (3800 zł brutto podstawa + 300 zł premii za dyspozycyjność), tylko to jest już praca magazynowa i konieczne są uprawnienia UDT na wózki widłowe. Dodatki związane z wynagrodzeniem pracownika należą się dokładnie takie, jakie przewidują przepisy prawa pracy czy decyzje wewnętrzne firmy (jak choćby premia za dyspozycyjność - wprowadzona decyzją pracodawcy użytkownika), tu nie ma żadnej różnicy między zatrudnieniem przez agencję a zatrudnieniem bezpośrednio u pracodawcy użytkownika. Co do dodatków poza samym wynagrodzeniem, jakieś bony czy tzw. "wczasy pod gruszą" - decyduje polityka danej firmy, my jako agencja pracy nie ingerujemy w ustalenia wewnętrzne firm, dotyczy to także polityki "bonusów" i dodatków pozapłacowych.

@Jakub

Te 300 zł za dyspozycyjność to jest płacone jak pracownik nie idzie na L4, ani na urlop, dobrze to rozumiem? Jakie są konkretnie godziny pracy na produkcji?

Jakub

Dzień dobry, 1. Urlop wypoczynkowy zaplanowany nie powoduje straty premii. Premia za dyspozycyjność jest wypłacana jeśli pracownik w danym miesiącu nie przebywa na zwolnieniu lekarskim, nie ma nieobecności nieusprawiedliwionej i jeśli nie brał urlopu NA ŻĄDANIE. Także zaplanowany urlop wypoczynkowy można wybierać i pracownik zachowuje premię :) 2. Godziny pracy na produkcji dwie zmiany to: 7-15; 15-23. Trzy zmiany to godziny: 6-14; 14-22; 22-6.

@Jakub

Co z jakąś potencjalną elastycznością względem tych wskazanych zmian? mam na myśli to czy można się z kimś dogadać, żeby tylko na jednej pracować? czy byłoby to możliwe? w jakich innych aspektach idą tu jeszcze na rękę?

Jakub

Dzień dobry, 1. Są działy w obydwu firmach produkcyjnych (Humax i Nuritech), które pracują tylko na jedną zmianę, jednak obecnie nie prowadzimy rekrutacji na te działy. Poszukujemy tylko na dwie lub trzy zmiany. Trzeba co jakiś czas dopytywać, czasem otwierają nam się wakaty na jedną zmianę :) Natomiast poszukujemy magazyniera do firmy Humax, tam jest jedna zmiana w godzinach 6-14. 2. Co Pan/Pani rozumie pod "pójściem na rękę"? :) Proszę doprecyzować pytanie, oczekiwania, z chęcią udzielę odpowiedzi.

Becia
@Jakub

Jeśli chodzi o te zmiany, to czy można spodziewać się dodatku nocnego, za pracę w godzinach 22-6? Czy zarabia się wtedy tyle samo, co na pozostałych zmianach? ;> Poza tym, co ile dni wchodzi nowa zmiana? Co tydzień od poniedziałku?

@Becia

Dzień dobry, Oczywiście, zgodnie z kodeksem pracy wypłacane są dodatki nocne za pracę w porze nocnej. Sama podstawa także jest wyższa w przypadku pracy na trzy zmiany. Całe wynagrodzenie to 3900,00 zł brutto + 300 zł premii za dyspozycyjność + dodatki nocne. Jeśli chodzi o zmiany - tak, dany tydzień = dana zmiana od poniedziałku do piątku, zdarzają się drobne zmiany w grafikach, ale są to naprawdę sporadyczne przypadki. Pracownicy o grafiku wiedzą z wyprzedzeniem, tj. kilka dni przed końcem miesiąca pracownicy znają już grafik na kolejny miesiąc.

AP Select

Czasem zastanawiam się czy to serio pytanie czy sztuczna inteligencja :) Ale odpowiedź jest twierdząca - tak jest kantyna i nie trzeba zjadać kanapek na kolanach. Można normalnie przy stole :)

Emilia
@AP Select

Hahaha, ja akurat jestem żywym człowiekiem, nie wiem jak reszta. :D Chociaż jak ktoś szuka pracy to i każdy detal go interesuje w danej firmie. Szukałam tu info, ale chyba nie ma, ile wynosi ten dodatek nocny?? Czy inny dodatek nocny za noce weekendowe, a inny za noce w tygodniu?

@Emilia

Dzień dobry, Dodatek nocny wynosi zgodnie z przepisami prawa 20% stawki godzinowej wynikającej z płacy minimalnej za każdą przepracowaną godzinę nocną. Nie ma różnicowania między dodatkami nocnymi w tygodniu a w weekend - stawka wynosi tyle samo. Chyba, że ktoś pracuje w godzinach nadliczbowych, ale wtedy nie mówimy tylko o dodatkach nocnych, ale również o dodatkach za godziny nadliczbowe.

@Jakub

No właśnie szukałem ofert pracy dla operatora wózka widłowego ale niestety nic nie widzę, macie jakieś oferty na chwilę obecną? Jak idą takie umowy agencyjne w tym przypadku? Pierwsza na 3 msc? Kolejna itd? Ogólnie oprócz uprawnień UDT są jeszcze jakieś wymagania względem takich pracowników?

Jakub

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Pracy Select?

Jakub

Dzień dobry, Warunki zatrudnienia są takie, jakie widnieją w danej ofercie pracy :) Proszę doprecyzować, o jakie stanowisko chodzi.

Firma szuka pracownika na produkcję. Stawki w ogłoszeniu podane były jako 3900 brutto plus premia za dyspozycyjność 300 brutto. O co chodzi z tą dyspozycyjnością? Jakieś inne premie się zdarzają np za zaangażowanie i dobrze wykonaną pracę? Można dorabiać sobie nadgodzinami? Po jakimś okresie pracy można dostać umowę na czas nieokreślony, bo napisane jest zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową...

Jakub

Dzień dobry, już odpowiadam: 1. Dyspozycyjność jest rozumiana w sensie braku nieobecności takich nieobecności: nieobecność spowodowana zwolnieniem lekarskim, nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop na żądanie ("zwykły" urlop wypoczynkowy nie powoduje straty premii). 2. Jest oczywiście możliwość pracy w nadgodzinach, firma najczęściej wypłaca wtedy dodatki za godziny nadliczbowe. 3. Umowa o pracę tymczasową jest tak zwana, ponieważ jest obłożona ustawowym limitem czasu zatrudnienia przez agencję wynoszącym 18 miesięcy. Poza tym jest to normalna umowa o pracę z pełnym oskładkowaniem (jak zresztą każdy rodzaj umowy o pracę w Polsce). Po okresie 18 miesięcy firma może przejąć pracownika i najczęściej to robi (bardzo rzadko zdarza się by pracownik nie przeszedł pod firmę). Ciężko mi się wypowiedzieć co do umowy o pracę na czas nieokreślony, bowiem to już leży w gestii firmy kiedy i czy taki rodzaj umowy zawiąże z pracownikiem. Na to już agencja nie ma wpływu. W razie dalszych pytań - proszę pytać :)

Jakub

Doprecyzowując jeszcze punkt drugi dotyczący nadgodzin - napisałem "najczęściej", ponieważ kodeks pracy dopuszcza także możliwość udzielenia pracownikowi czasu wolnego (tzw. odbioru) za przepracowane godziny nadliczbowe. Natomiast w firmie, ze względu na jednomiesięczny okres rozliczeniowy, wypłaca się dodatki za godziny nadliczbowe i jest to najczęściej stosowana forma rozliczania się z nadgodzin.

Jakub

Dzień dobry, a można wiedzieć, co konkretnie Pan/Pani ma mi do zarzucenia? Jestem otwarty na krytykę jak najbardziej, ale przydałyby się jakieś przykłady tego braku szacunku wobec pracowników.

Lolek
@Jakub

Widać, że odniesienie się do konkretów, które miałyby potwierdzać krytyczne słowa zajmuje trochę czasu. Może więc zmienię temat i zapytam o szczegóły oferty pracy dla magazyniera - operatora wózka widłowego. To jest praca na dwie zmiany z wolnymi weekendami na tymczasową umowę o pracę. Proszę może napisać, w jakim zakresie ustala się pensję zasadniczą, bo jak rozumiem, jest jakiś górny limit możliwości, mimo iż zastrzegają Państwo, że to zależy od doświadczenia i umiejętności? Czy dysponując uprawnieniami UDT oraz 5-letnim stażem otrzymam 5 000 zł netto tzw. podstawy? I o jakich premiach mowa w ogłoszeniu?

@Lolek

Dzień dobry, niestety chyba nastąpiła pomyłka lub "zmiksowanie" ogłoszeń :) Oferta pracy na magazyniera dwie zmiany od poniedziałku do piątku zawiera w ogłoszeniu informację o stawce oraz konkretną kwotę premii. Wynagrodzenie zasadnicze to 3800,00zł brutto + 300,00zł premia za dyspozycyjność (dyspozycyjność rozumiana w sensie braku: chorób, urlopów na żądanie, nieobecności nieusprawiedliwionych).

@Lolek

Hmm. Ogłoszenie na magazyniera - operatora wózka widłowego było z końca czerwca. Na dwie zmiany i koniecznie z uprawnieniami UDT. Tylko, czy to jeszcze aktualne i czy to praca na chwilę, że tak powiem, czy możliwa jest również na UoP na czas nieokreślony?

Agencja

Tam jest umowa o pracę - znając życie nie dostaje się od razu umowy na czas nieokreślony jakkolwiek z naszej wiedzy wynika że nie jest to praca na chwile więc pewnie do umowy na czas nie określony się dojdzie jeśli obie strony umowy będą zadowolone ze współpracy. Ogłoszenie jest aktualne.

Ksenia
@Agencja

To jaką umowę dostaje się na początek, na parę miesięcy? A może jest okres próbny żeby móc się wykazać?

Witam , czy ktoś aplikował na stanowisko elektryk pomocnik elektryka do Niemiec? Można prosić więcej informacji jak to tam wygląda, czy warto czy dać sobie z tym spokój ?

Iwona

Proszę o pomoc tych, co znają warunki pracy tam. Jest to ogłoszenie na kontrolera jakości teraz, bardzo bym była zainteresowana, ale nie pasuje mi praca na 3 zmiany, a konkretnie nocki. Czy jak przyniosę zaświadczenie od lekarza, to będę mogła przyjść tylko na ranną i popołudnie?

@Iwona

Pani Iwono, Niestety zaświadczenie nic nie zmienia - takie są wymagania stanowiska i tego nie przeskoczymy więc podsumowując tylko 3 zmiany.

Bogdan

a nie ma za co! decyduje się Pani aplikować, a może była już na rozmowie i może napisać, jakie pytania się pojawiają, no i kiedy dają odpowiedź? w sumie to jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje. jest tam o pensji 3790 zł brutto + 300 zł brutto premii za dyspozycyjność, ale czy jest dodatek za pracę w nocy i ile wynosi?

@Bogdan

Odnośnie odpowiedzi to bywa różnie ale w ostatnim czasie dość szybko - zwykle 2-3 dni. jeśli chodzi o dodatki za pracę w nocy jest to dodatek regulowany kodeksem pracy czyli 20% stawki minimalnej dodawane jest do kazdej przepracowanej godziny nocnej.

Grażyna
@Agencja

To ile tak na prawdę można tutaj zarobić? Chodzi mi o konkretną kwotę. Dodatkowo chciałabym wiedzieć jaka umowa tutaj obowiązuje?

@Grażyna

Pani Grażyno, najłatwiej w tej sprawie zadzwonić do nas (446323605) - zakładam, ze pyta Pani nie o kwotę brutto a o kwotę netto a tu odpowiedź zgodnie z polskim prawem nie jest taka prosta - wiele zależy od Pani statusu - czy jest Pani osobą do 26 roku życia, czy jest Pani osobą dojeżdżającą, czy będzie Pani korzystała z PPK - to pytania na które nie znamy odpowiedzi a są one koniczne do podania konkretnej kwoty bo każdy ma inaczej. Stąd też prośba o kontakt telefoniczny. W temacie umowy - jest to umowa o pracę.

Grażyna
@Agencja

No tak, chodziło mi o zarobki na rękę. Korzystając z okazji chciałabym się jeszcze dowiedzieć jaka atmosfera panuje w zakładzie na tych wspomnianych 3 zmianach? Pracownicy się dogadują? Fajnie byłoby gdyby atmosfera była dobra w pracy

Kamila

Dlaczego nikt z agencji nie interweniuje na to jak pracownicy są traktowani w firmie hunax , że mobing psychiczny , wyzwanie i wg , jak to u was działa że dzwonicie do hunax i mówią wam że nic się nie dzieje aha i wszystko ok rączka rączkę myje nie polecam agencji i tyle że względu na to że z tego co wiem nie jedna osoba już mówiła że w humax dzieja się różne rzeczy i za każdym razem te osoby od was słyszą tekst no jesteś pierwszym który narzeka, kłamiecie i tyle

Alicja
@Kamila

Ale to kończy się jedynie na mówieniu agencji? Może niech sami pracownicy zgłoszą to gdzieś wyżej, skoro agencja umywa ręce?

@Alicja

Szanowna Pani Kamilo/Alicjo, Agencja jest od tego by rozwiązywać problemy pracowników - ale aby problem został rozwiązany trzeba sprawę zgłosić w formie oficjalnej - co to oznacza? po prostu przyjść do agencji, powiedzieć, że ma się taki i taki problem. Czy agencja zareaguje? Odpowiedź jest krótka - Tak. Jeśli mamy zgłoszenie od pracownika, opisujemy sprawę i z danymi osoby zgłaszającej lub bez (zależnie od decyzji zgłaszającego) przekazujemy pismo do pracodawcy, oczekując również odpowiedzi. Ostatnie oficjalne zgłoszenie problemu mieliśmy około roku temu (inny pracodawca) - została przeprowadzona cała procedura związana z obsługą tego zgłoszenia. W ostatnim czasie nikt niczego nie zgłaszał oficjalnie. Proszę pamiętać, ze jeśli ktoś do nas przychodzi i mówi przelotnie że nie lubi się z kierownikiem albo, ze jest ciężko w pracy to uznajemy tego nie jako łamanie prawa i podstawę zgłoszenia sprawy a jedynie formę rozmowy. Jeśli ilość takich rozmów byłaby znacząca dla danego zakładu pracy, interweniujemy. Jeśli z 50 pracowników tylko 2-3 mówi że jest ciężko nie interweniujemy. Dlatego przypomnę raz jeszcze - jeśli ktokolwiek ma problem w pracy, ale jest to problem faktycznie i realnie spełniający (podkreślam słowo spełniający) przesłanki do uznania go za niezgodny z prawem, nigdy dana sytuacja nie pozostaje bez odpowiedzi. Kończąc mam taką prośbę - nie zawsze jestem dostępny w Agencji z racji różnych obowiązków ale jak się umówię, to na 100% będę - umówcie się ze mną na spotkanie (446323605) a ja wykonam wszystko co musi zostać wykonane. Ewentualnie napiszcie do mnie maila - też temat nie zostanie bez odpowiedzi - praca@select-hr.pl. PS. Jeszcze słowo komentarza - pamiętajcie proszę, że mobbing ma swoją definicję w kodeksie pracy a często przez brak wiedzy o mobbing oskarża się znacznie szerzej niż ustawodawca miał na myśli - oto ona: mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Jeśli chodzi o prawidłową wykładnię ww. pojęcia, to w doktrynie co do zasady przyjmuje się, że dla stwierdzenia tego zjawiska konieczne jest łączne zaistnienie poniższych elementów: - działanie lub zachowanie skierowane przeciwko pracownikowi polegające na nękaniu lub zastraszaniu go; - uporczywy i długotrwały charakter ww. działania; - skutek powyższego działania (wywołanie u pracownika zaniżonej oceny przydatności zawodowej, ośmieszenie lub poniżenie go; izolowanie lub wyeliminowanie go z zespołu pracowników).

Agencja

Panie Robercie - naprawdę niech pan sobie da spokój - nie jest i nigdy Pan nie był naszym pracownikiem - mam wrażenie również że nigdy Pan nie będzie - niech pan się raczej zajmie opiniami pracowników na pana temat w serwisie gowork typu "właściciel firmy pomawia i oczernia drugiego człowieka, - jak żyłem nie spoktałem bardziej chamskiego człowieka - gość wogóle nie szanuje ludzi" - proszę je przemyśleć - może coś do Pana dotrze - jest takie powiedzenie - jak ci 3 osoby mówią że jesteś pijany to nie mów że jesteś trzeźwy. A powyższa sprawa? zgłoszona i rozwiązana a pisze pan "Jak widzicie zgłaszanie nic nie daje itd..." - kurcze przecież to tylko o Panu źle świadczy. dziecinada.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agencja Pracy Select?

Agencja

Konieczne byłoby wskazanie o który zakład chodzi. Jakkolwiek najpierw troche informacji formalnych - zgodnie z ustawą o zatrudniani pracowników tymczasowych Agencja NIE MOŻE podpisać z pracownikiem umowy na czas nieokreślony. Więc jeśli uznamy, że umowa na stałe to umowa na czas nieokreślony to w dowolnej legalnie działającej agencji w Polsce pracownik tymczasowy nie może dostać takiej umowy. Jakkolwiek w ramach oferowanych przez nas prac, część pracodawców pracę przez agencję traktuje jak okres próbny - jeśli pracownik sprawdzi się w pracy przechodzi pod zatrudnienie bezpośrednie i tam dostaje umowę zgodnie z wewnętrznymi zasadami przydzielania takich umów pracownikom.

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Pracy Select? Oddzwaniają zawsze?

APSelect

W wielkim skrócie różnie - wszystko zależy od tego ile czasu my czekamy na odpowiedź w sprawie Państwa kandydatury.

Firma Agencja Pracy Select prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 7100 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Mogul

Tak. Taką dostałem informacje. Pewnie jak kto ma lepsze cv to i stawke można wieksza.

Bogdan
@Mogul

A Ty tu aplikowałeś na to stanowisko, czy wiesz co i jak, bo tu pracujesz? Napisałbyś wtedy w jaki sposób przeprowadzają rozmowę i na jakich obszarach się koncentrują i czy podana wcześniej kwota jest faktycznie do osiągnięcia?

Witamy jak oceniacie firmę ?

Lidia

Ktoś startował na Specjalistę ds Kadr i Płac? Widziałam ogłoszenie. Opowiecie o rekrutacji? Kto ją prowadził, ile etapów miała, jakieś zadania rekrutacyjne?

Kamila

Szkoda, że albo ludzie mylą firmy, albo piszecie o pracy, którą ta agencja Wam załatwiła, a nie o pracy w agencji! Czy tu często są nabory dla rekruterek? Ile lat doświadczenia zrobiłoby efekt wow? :)

Poszukuję zatrudnienia na Mechanik. Agencja Pracy Select oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

APSelect

Dzień dobry, Kiedy otrzymujemy ofertę pracy w której nie jesteśmy pracodawcą bazujemy na informacjach od pracodawcy. Nie mamy wiedzy jak w dalszym etapie wyglądają ustalenia pomiędzy stronami natomiast nigdy nie doszły do mnie informacje by forma zatrudnienia była inna niż w ofercie oraz zawsze są to ustalenia dwóch stron a nie tylko jednej.

Wiola

Byłam w kilku agencjach w Holandii, tej nikomu nie polecam. Pracując przy kwiatach za 50 h dostaniesz śmieszne pieniądze, nie opłaca się Cos tam zarobisz, ale na pewno z takiej pensji nic nie odłożysz, ;) Są lepsze agencje z większymi stawkami , warto poszukać. Zreszta jak agencja musi płacić pracownikom za wystawienie dobrej opinii na necie to znaczy, że cos jest z nią nie tak :)

@Wiola

Szanowna Pani, Ten temat już przerabialiśmy - jest wiele agencji ze słowem SELECT w nazwie szczególnie działających w Holandii - natomiast nasza agencja nie działa w Holandii tak samo jak nie wysyłamy do pracy przy kwiatach w rzeczonej Holandii. Działamy na terenie województwa łódzkiego i tu mamy siedzibę i biuro. Wiec jeśli ma pani możliwość usunięcia komentarza, będziemy zobowiązani.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Select - Bełchatów

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Select?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Select tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Select?

Agencja Pracy Select