ALWO

Opinie o ALWO

Byly

obecny
@Byly 17.07.2016, 20:01
Zgadzam się z kolega ,wyzwiska i zastraszanie to codzienność. Pracownicy sa tam nikim byle pan R.M byl zadowolony....

Nie podoba sie to nic dziwnego ze cie zwolnili. Pracuje tam mnóstwo ludzi, którzy nie czuja sie zastraszani. Pewnoe dlatego, ze wiedza ze poszli tam pracować a nie siedziec i pachniec :)

Obi
@obecny 25.11.2016, 04:40

Tam nie zwalniaja ludzie sami odchodzą bo mają dość ponizania przez człowieka ktory ma cos z głową, a przepraszam zwalniaja za to jak ktos jest chory.

Alwo to dziadostwo.3,5 zł na godzine zimna woda do mycia szykany zastraszanie wyzwiska to codzienność

ciekawi

Dlaczego w tak pieknie pokazanej firmie-rozreklamowanej nikt nie wspomni o pracownikach ,którzy w taka pore jak ta -czyli mroz na dworze maja 0 na termometrze w pomieszczeniu i zimna wode do mycia? ciekawe -zalosne!

Zostaw opinię o ALWO - Złotoria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALWO