TOP MOBILE

Poznań

Opinie o TOP MOBILE

Praca dotyczyła wożenia reklamy po nadmorskiej miejscowości. Nie polecam, tej pracy. Gość nie wypłacił mi pieniędzy. Dał mi tylko zaliczkę, reszty mi nie przelał. Druga sprawa, dają na paliwo 50 zł za zrobienie 100 km w 8 godz, czyli trzeba jeździć średnią prędkością 12,5 km/h swoim samochodem katując silnik. Mój samochód był z silnikiem 1,8 w benzynie to koszty wynosiły średnio 70 zł dziennie (wyrabiając się oczywiście w 8 godz w 100 km). Bo jeśli będziesz jeździł szybciej 20-30 km/h to w 8 godz zrobisz 200 km za które będziesz musiał płacić z własnej kieszeni. Po trzecie mieszkańcy nadmorskich miejscowości się burza na tą reklamę, bo po małych miejscowościach w tym samym miejscu jest się co 10 min, a reklama jest głośna. Mówili że zbiorą podpisy i pójdą na policję. Czwarta sprawa to problem ze znalezieniem mieszkania na dłuższy termin nad morzem bez wcześniejszej rezerwacji. No i po piąte, reklamę oczywiście musisz zawieść sam osobiście z Poznania nad morze.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy TOP MOBILE? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o TOP MOBILE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP MOBILE