Opinie o Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) w Chodzież Kasprzaka 26

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) w Chodzież Kasprzaka 26

Jacek Nowy wpis

Pisano, że nie potrzeba uprawnień na wózki i firma pomoże zrobić. Nadal tak to jest? Bo jak tak, to chcę się tu dostać na magazyn. Kogo biorą do roboty i za jakie na dziś pieniądze?

Korbol Nowy wpis
@Jacek

Ludzie (usunięte przez administratora) przeciez zaklad w chodziezy zostal zamkniety w 2019r gdzie wy macie głowy.. (usunięte przez administratora)

Magdalena Nowy wpis
@Korbol

A skąd masz to info? Na stronie cały czas widnieje, że funkcjonują i mają się dobrze ;) Nawet mają kilka ofert pracy, w tym jedna która mnie interesuje. To jak to jest, wszystko w porządku jeśli chodzi o ten zakład czy macie jakieś info że ma się zamykać?

pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Oddział w Chodzieży rzeczywiście został zamknięty, ale Ćmielów cały czas produkuje i ma się dobrze

Robert

Czy ktoś ma problem z filiżanka Szmaragdowa porcelana czekam od roku na filiżankę zapłaciłem za nia od roku przysyłają krzywą złe pomalowana

Gosc

Jest tam taka jedna co pieprzy wszystko co widzi kawalerzy, zonaci , młodzi samo (usunięte przez administratora) .

Tak?
@Gosc

A konkretnie? Na jakim stanowisku?

Xx
@Gosc

Asia?

Szybki

Witam mam pytanie bardziej skierowane do modelarzy lub osób odlewające formy gipsowe jak powstaje matka czyli tzw modelka chodzi mi o przelewkę gipsową jak mam model ulepiony z gliny czy uda mi się zrobić przelewkę gipsową a potem odlać ponownie żeby wyszła gipsowa matka czy gips oddzieli się od gipsu jak przesmaruję mydłem z olejem dziękuję z góry za odpowiedź lub jakąś wskazówkę szukałem na yt ale nie ma jak powstaje od zera nie posiadam druku 3d ale wiem że kiedyś nie było takiej techniki a ludzie tworzyli prawdziwe arcydzieła dlatego szukam na forach renomowanych firm które są długo na rynku i mają wspaniałych pracowników którzy znają się na ciężkiej pracy pozdrawiam wszystkich pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Marcino

A jak wygląda praca na magazynie? I jakie zmiany? Ktoś coś??

Sebastian
@Marcino

Szukasz pracy na magazynie? Ja też myślałem, żeby aplikować ale zastanawiam się, czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe. Jakbyś był na rozmowie to dasz znać czego oczekiwali?

magazynier
@Sebastian

Nie trzeba mieć, a jakby co to ci zrobią.

Kitong

Czy pracownicy z Ukrainy mają dodatkowe przywileje, aby do pracy przychodzić po alkoholu tak jak ma to miejsce na brygadzie II u sławnego mistrza kitki

Roman
@Kitong

Byłeś świadkiem sytuacji, że pijany pracownik przyszedł do pracy? Zgłosileś to gdzieś?

Pytający

Panie dyrektorze Niedorozwojowy. Zamiast szukać winnych w wywiadach do lokalnej gazety, może odpowie Pan przy okazji na kilka pytań dotyczących Pana zarządzania tym zakładem. Np. * Jakie koszty zakwaterowania i sprowadzenia pracowników z Ukrainy poniósł zakład zamiast dołożyć do pensji wieloletnim doświadczonym pracownikom. Przypominam że odmówił Pan podwyżki w kwocie 100zł miesięcznie, a Ukraińcy pracowali tylko chwilę i uciekali w Polskę. Potrzebowali tylko adresu zameldowania żeby dostać wizę na przyjazd do Polski, i tak ściagano kolejnych i kolejnych z uporem maniaka, a Polacy odchodzili. * Co z pomysłem sprowadzania talerzy z Chin, które mają być tylko zdobione w Chodzieży , ponieważ produkcja na miejscu pańskim zdaniem się nie opłacała?. Prawda jest taka, że doprowadził Pan do sytuacji z pracownikami z Ukrainy (pytanie powyżej) , przez co odeszli "starzy" pracownicy i nie miał Pan już możliwości produkcyjnych. Swoją drogą Brawo dla Pana, mistrzowsko to Pan rozwiązał. Wracając do tematu talerzy z Chin. Czy będzie na nich logo Porcelany Chodzież z charakterystycznym "C", ukrywając ich pochodzenie i co za tym idzie jakość?. Pańską decyzją będzie się wprowadzało klientów w błąd i sprzedawało im porcelanę, która przy procesie zdobienia strzela jak popcorn. * Czy to prawda, że jeden z pracowników, którzy mieli z pańskiej decyzji wywieźć górę odpadów chemicznych w okolicę śmietniska na Kamionce, przestraszony zgłosił ten fakt do służb ochrony środowiska? Jeśli tak, to jaką kwotę kary musi zapłacić zakład, przez to że stwierdził Pan że utylizacja jest za droga? Do tych pytań dochodzą jeszcze inne kwestie pańskiej działalności rozwojowej jak : brak pomocy pracownikom gdy zlikwidowano im połączenie autobusowe z miastem, kary od Sanepidu za brak wystarczającej liczby toalet dla takiej liczby pracowników - przypominam że brak naprawy niedziałających toalet argumentował Pan tym że żadna firma w Chodzieży i okolicy nie ma czasu. Można by się rozpisywać, ale po co. Teraz nie ma to już większego znaczenia. Lepiej będzie dla ludzi żeby odeszli z tego zakładu jak najszybciej i znaleźli zatrudnienie w lokalnych zakładach z normalnymi warunkami pracy, gdzie doceni się ich wkład w wykonywaną pracę. Kończąc zaznaczę, że Pańska niekompetencja jest tak rażąca, że w sumie aż śmieszna, a używanie przez Pana tytułu dyrektora rozwojowego zakrawa o kpiny w tej sytuacji.

Aga

Bardzo dobry pracodawca to musimy przyznać. Może warto popracować nad poprawa atmosfery w pracy?

Choruszek

Jak to jest, że mała Jolka się rozchorowała skoro taka była wroga do wszystkich L4 he he a taką dobrą robotę miała...

Damian n

Witam szukam od jakiegoś czasu modelu zestawu kawowego z chocieżfirmy może.znajde tutaj jakiegoś znawca porcelana lata 60.70

Szybki Adam

Dzisiaj na rannej zmianie coś mi brzydko pachniało patrzę pod maszynę a tam kupsko ktoś z nocnej zmiany kupala strzelił ale spokojnie już to jest zgłoszone gdzie trzeba jutro będzie afera

@Szybki Adam

Jest to bardzo niesmaczna sytuacja, którą wspomniałeś w swoim komentarzu. Widzę, że jesteś pracownikiem, który pracuje obecnie w firmie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież", więc może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak ocenisz warunki zatrudnienia, które obecnie oferuje pracodawca? Jestem ciekaw, czy zarobki są satysfakcjonujące.

Koleżanka Ewa

Serdecznie pozdrawiam cię Jolu weź jutro zobacz na zdobniczy bo chyba nie które księżniczki myślą że są na wakacjach i nic nie robią a są też porządne pracownice które trzeba docenić i kiedy będzie system 12 godz i prosiła bym o więcej sobót pracujących

Barbarzyńca

Dziwią się że ludzie wypowiadają się na forum a niby gdzie mają z tym iść skoro Jolka zamiata wszystko pod dywan Zastraszaja pracowników przenoszą na inne oddziały...ludzie się zwalniają nie ma komu pracować a oni ludzi traktują przedmiotowo Podwyżki które teraz były kto dostał? Lizusy i donosiciele Na jednej z brygad szkliwierni majster przyznał podwyżkę osobie która ciagle się obija w krótkim czasie rozwalił cztery wózki biskwitowe spóźnia się na nockach śpi i podwyżkę dostał zamiast nagany i wy się dziwicie że ludzie mówią o kretactwach tutaj ? A do kogo z tym iść? Do Joli ? A co ona z rym zrobi? Nic jedynie co by zrobiła to zwolniła by tego pracownika. Który odezwał by się o tym co sie dzieje albo przeniosla karnie na inny oddzial bo rak wlasnie robi ...ile już ludzi pozwalnialo się przez złe traktowanie i zastraszanie...ile Jola karnie przeniosła na inny oddział? Ludziom zależy na pracy docencie to a czystki zacznijcie od góry a nie od ludzi bo za chwilę zabraknie rak do pracy a do puki Jola będzie rządziła dobrze nie będzie A takich majstrow jak na pierwszej czy drugiej brygadzie dawno powinno się zdegradowac bo tylko sieją na brygadach chorą atmosferę Jeden ugania sie za co ladniejszymi pracownicami pieprzy się po kontach a drugi wynagradza tych co przynoszą straty dka zakladu zamiast karać bo jak można dac podwyżkę osobie ktora rozwalila cztery wozki biskwitowe w tym dwa z pilnym towarem

@Barbarzyńca

"Się pieprzy"? Samogwałt jest zakazany. A czy to wypowiedź tej brzydszej, na którą nie spojrzał czy też może "rogacza"?

O
@Barbarzyńca

Piszesz totalne brednie wyssane z palca i chyba na siłę próbujesz wywołać jakieś poruszenie lub sensacje. Chyba bardzo cię boli podwyżka którą dostał ten człowiek? Uważasz że to ty zasługujesz na te pieniędze a nie on to miej odwage i idź na rozmowę o podwyżkę, za to nie zwalniają..

Ptyś
@O

Widzę wielkie poruszenie Gdybym pracował na tej brygadzie to na pewno poruszył bym temat podwyżki dla tego Pana bo wszyscy na szkliwierni wiedzą o tym że rozwalił tylko w zeszłym roku aż cztery wózki biskwitowe i zamiast ukarany został nagrodzony podwyżka a Pani z innej brygady za to że rozwalila wózek dostała nagane i to ma być sprawiedliwe. Wyssane z palca?

W
@Ptyś

Ptyś jesteś nie doinformowany ten pan dostał naganę. Ile towaru niszczą inni,przy takim sprzęcie,ze średniowiecza. wózki które same się rozpadają, Ile ty zniszczyłeś towaru--------nie odpowiadaj.

Mieta
@Barbarzyńca

każdy towar jest pilny haha

Kowal szkliwiernia
@W

Ja każdego dnia rozwalam wózek i uchodzi mi to na sucho jutro też rozpiepsze bo mam to w d0pie a nadowod podaję dział

Maleńki

Jednak potwierdzone że wchodzi system 4 dni po 12 godz i jeden dzień wolny masakra zwalniam się natychmiast po nowym roku tak ma być a dla chętnych to można w wolny dzień przyjść od przełożonego się dowiedziałem

Była

W porcelanie zarabia się najniższą krajową a wymaga tak wiele. Szkoda zdrowia i czasu. Jak pracować ciezko to chociaż za pieniądze. Po 12 latach trzasłam drzwiami porcelany i wyszłam.

Weronika

Na stronie internetowej Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. opublikowano dwa ogłoszenia o pracę. Dotyczą one stanowisk: Wykańczalnik porcelany, Operator pras izostatycznych. W oby przypadkach firma deklaruje motywacyjny system wynagradzania. Na czym dokładniej system ten się opiera?

wesoły romek
@Weronika

MOTYWACYJNY SYSTEM WYNAGRODZENIA HAHAHAHHAAHAHA takie wynagrodzenie to może być co najwyżej motywujące dla dzieciaka po szkole co siedzi na garnuszku rodziców i wypłate może wydać na przyjemności

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Dużo dobrego o pracy w firmie słyszałem.

Kamila
@Dawid

A co dobrego słyszałeś?

W
@Kamila

Kamila ty mój kwiatuszku ty zawsze dobrze piszesz tak jak pracujesz

Maleńki

Wczoraj na nocnej zmianie walnełem komara bo łekendowy byłem pozdrawiam dobrych chłopaków którzy mnie kryli pozdro

Odlewacz

Witam nie wiem czy mogę zapytać ale mnie ciekawi ile waszej firmie zarabia osoba odlewajaca formy gipsowe osobiście pracuje u prywaciaza odlewajac formy prosił bym o odpowiedz jeżeli to nie jest tajemnicą zgury dziękuję

Odpowiedź
@Odlewacz

Jedna zmiana Pon-Pt, najniższa krajowa

Weronika

@Gumowe ucho, forum Gowork nie służy do dyskusji na temat innych pracowników. Według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin na forum nie wolno obrażać innych, więc Twój komentarz może zostać usunięty.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) - Chodzież

• Jak się pracuje w Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY)?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY)?

Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY)
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. (ZAKŁAD NIECZYNNY)