Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.

Chodzież

Opinie o Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.

Weronika

@OnAczy zdecydowałaś się w końcu aplikować do Zakłady Porcelany i Porcelitu, Chodzież S.A? Może jednak warto spróbować i przekonać się samemu. Opinie bywają różne, ale wszystko zależy od stanowiska pracy.

Menopauuza
@Weronika 21.09.2017 10:05

Pewnie, niech składają papiery, nie ma co się przejmować opiniami praca jest fajna , ludzie są bardzo potrzebni bo coś ostatnio sporo osób ubyło na oddziałach. Jak komuś zależy żeby szybko znaleźć pracę, nawet tymczasową to nie ma co się zastanawiać tylko składać CV do kadr. Na pewno KAŻDEGO przyjmą w końcu Pani Kierownik przyjmuje do pracy nawet ludzi którzy zostali zwolnieni nie tak dawno za złamanie regulaminu.. mało tego alkoholicy, narkomani, złodzieje i inni kryminaliści też mogą aplikować bo porcelana chętnie przyjmuje każdego jak leci ! tu można też dużo chorować bo nie zwalniają ludzi którzy w ciągu roku więcej byli na L4 niż w pracy. Ale ogólnie praca sama w sobie jest fajna na pewno jest lżej niż w europolu. Pozdrawiam !

OnA

Jak czytam te wasze wpisy to aż trudno uwierzyć w to że dorośli ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać w pracy. Tutaj wpisuje się opinie o zakładzie a nie kto z kim śpi, lub kto powinien dostać podwyżkę a kto nie! Chciałam się starać o pracę w tym zakładzie, ale widzę że ludzie w nim są nienormalne! Ogarnijcie się ludzie i przestańcie wypisywać takie rzeczy bo nikt w takiej atmosferze nie będzie u Was pracował. Pozdrawiam!

Weronika

Proszę o pozostawienie merytorycznych opinii na temat firmy Zakłady Porcelany i Porcelitu, Chodzież S.A Takie opinie są pomocne dla tych osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Szukasz pracy?

Bobik

Da ktoś nr do tej lalki co kręci pupą?

kasia
@Wielbiciel 20.06.2017 19:50
Mam tylko do Jolki ale musisz zdmuchnąć kusz..

@Bobik żal jest mi ciebie

Grzyb
@kasia 22.06.2017 20:57
@Bobik żal jest mi ciebie

Kasiu co ci tak wszystkich żal?

Wynciorek

"święte"? A co ona dalej w pracy handluje tymi różańcami?

Kasia
@Wynciorek 28.05.2017 23:39
"święte"? A co ona dalej w pracy handluje tymi różańcami?

Żal jest mi ciebie....

Bubu

Kiedy się w końcu zabiorą za Jolke i jej święte!!!!!

Weronika

@Pracownik Firmy, po Twoim nicku wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Zakłady Porcelany i Porcelitu, Chodzież S.A Czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach z powyższą firmą? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jak oceniasz swojego pracodawcę, oferowane warunki pracy?

xxxxx

witam. słyszę różne opinie na mieście odnośnie tego miejsca pracy, krótko mówiąc - człowiek słysząc / czytając takie komentarze, jest od razu zniechęcony, aby pójść tam do pracy. miejsce pracy tworzą ludzie, a każdy ciągnie w swoją stronę, jedni kosztem innych, drugi nie. dziwię się, że po takim podłym postępowaniu, człowiek potrafi spojrzeć w lustro. widzę, że komentarze są bardzo świeże, więc zastanawiam się czy jest tam w ogóle jakaś brygada oraz stanowisko pracy, w którym panują normalne albo chociaż w miarę normalne kontakty między pracowanikami oraz kierownikiem zmiany? pozdrawiam.

Pracownik Firmy
@xxxxx 11.04.2017 09:57

Do xxxxx jeśli wyrabiasz sobie opinie,o firmie i pracownikach z internetu,lub z ulicy ,to sobie odpuść . zostań na garnuszku Mamusi.

kk
@Pracownik Firmy 12.04.2017 14:04

nie wiem ile w życiu przeprocowałaś/łeś, ale weź pod uwagę, że hajs w życiu to nie wszystko. atmosfera i warunki w pracy to ekstremalnie ważna rzecz.

Marek

Emeryci na emerytury

życzliwy
@Marek 15.02.2017 08:04
Skoro zakładu nie stać na młodych z wykształceniem po kursach bądź studiach itp to musicie się zadowolić tym co dostajecie - mł...

Młodzi z czasem was 10 razy przeskoczą!

Emeryci
@życzliwy 21.02.2017 13:45
Młodzi z czasem was 10 razy przeskoczą!

Tylko wówczas też będą już starymi, lub emerytami.

Igor!!!!

To sa wlasnie ci uczeni po kursie krawieckim byk na byku ale inteligecja cala geba ,siorbanie i mlaskanie przy stole sloma w butach a w pracy bulke przez bibulke i byle komus cos wytknac

zmanipulowani

no wlasnie temat dotyczyl zachowania majstra i jego spouchwalania sie z pracownikiem przyzwolenia na wszystko za korzysci a wy tutaj miedzy soba szukacie winych szkoda slow w ten sposob zawsze was jacus wysteruje i zmanipujuje on jak zawsze bedzie mistrzem a wy najgorsi jako pracownicy to bylo do przewidzenia ze tak zoztanie rozegrane zeby temat odsunac bo zagrazal

Maryja
@zmanipulowani 13.02.2017 19:22

Spoufalania się pisze

Br II
@zmanipulowani 13.02.2017 19:22

Naucz się pisać. Odczep się od naszej Br II, Wszystko sobie wyjaśniliśmy z majstrem, i nie wracamy do tego.

Z tego wynika, że lepiej było przed wprowadzeniem systemu premiowania. Mniej swad i konfliktów. Trzeba wrócić do poprzedniego systemu, nikomu i nic nie dawać i będzie spokój. Zazdrość to paskudna jednak przywara...

II br...

Jacek,jako Przełożony Jesteś Ok!Życzyłbym Każdemu pracownikowi Przełożonego z takim podejściem do pracy i ludzi jak Ty.A dla reszty 2brygady UKŁONY za zgranie,to przyjemność z Wami pracować;-)

Brygada Druga
@II br... 10.02.2017 22:38

Niew wiem kto wypowiada się w imieniu drugiej brygady ale druga brygada nie ma nic wspolnego z oczernianiem naszej koleżanki nie mamy hej nic do zarzucenia a jak ktoś ma jakiś problem to n8ech mówi głośno w swoim imieniu a niech się nie wypowiada za całą brygade Zresztą te wpisy to jedna wielka farsa Brygada Druga

K
@Brygada Druga 11.02.2017 15:20

I Brygada nie podpisuje się pod tym co ktoś napisał na Panią Lalkę jak ją ktoś nazwał Mieliśmy okazję poznać tą dziewczynę z bardzo dobrej strony Jest pracowita i potrafi się odezwać jak coś jej nie pasuje głośno Nie boi się zaczepic ani kierownik ani dyrektor ani dyrektora i na pewno gdyby miała coś do powiedzenia to jawnie nie potrzebuje do tego forum sami mielismy okazję się o tym przekonać gdy z nami pracowała na brygadzie.Wypisujecie na majstrow kierownictwo a jak przychodzi co do czego to wszyscy niewinni i najlepiej winę zgonic na kogoś innego a najlepiej na nią bo jest pyskata i głośno mówi co ją boli.Ciekawe komu zalazla za skórę że teraz wykorzystuje okazję i koniecznie chce jej zaszkodzić

I br....

Zaloga pierwszej brygady tez radzi tobie sie. O......od nas i naszego majstra mamy tu swoje sprawy jestesmy zgrani jeden za wszystich i wszyscy za jednego i nam sie lalka nie wpier....

Igor!!!!

I co lalunia i tu ciebie maja dosyc?

Pracownicy
@Pracownica ze stażem 16.02.2017 14:17
Podwyżki w Porcelanie to wielka ściema a premia to śmieszna porażka Tylko się ośmieszają Zgadzam się że jeszcze trochę i zabrak...

Jak nie pasuje ,to pracy jest ful. myślicie że gdzie indziej jest lepiej. widocznie nigdzie więcej nie pracowaliście, bo jesteście lata w tej firmie. A co do premi zgoda,zabrać bo tylko kłótnie o 40 zł, A powrócić do stażowego. Bo stażowe było by najsprawiedliwsze.

Mam małego :D
@Pracownica ze stażem 16.02.2017 14:17

A ja jestem zadowolony z wypłaty, bardzo wspomogło to mój budżet domowy. Czekałem do 10 lutego 2017 aby zobaczyć ile dostanę pieniędzy ponieważ rozważałem zmianę pracy, i nie żałuję że czekałem. Kwota którą otrzymałem NA TEN CZAS w zupełności mi wystarcza na życie. Natomiast jeśli Pani jest za mało proponuję zmianę pracy póki i o ile jeszcze można :) jest bardzo dużo fabryk które potrzebują ludzi i dają dobrze zarobić.. np jenox lumag podanfol czy kabat. Jest jeszcze opcja tak jak ktoś napisał wyżej iść na rozmowę w sprawie podwyżki. Za to nie zwialniają a nóż widelec się uda . Co do wypowiedzi powyżej to uważam że stażowe nie jest i nie będzie sprawiedliwe, a chcą tego tylko ci którzy siedzą dziesiątki lat w zakładzie..

Michał

Publiczne określenie mianem "lizusa i donosiciela" wobec wszystkich osób, które dostały podwyżkę jest przejawem idiotyzmu i cynizmu. Każdy ma prawo do własnej opinii to fakt, ale anonimowe krzywdzenie osób które zostały docenione za wzorową pracę i postawę w pracy w głowie się nie mieści - wobec osoby, która wypowiedziała się w ten sposób kieruję nie anonimowo kilka bardzo obraźliwych epitetów i wulgaryzmów. Osoba, która zatapia w jednym worku całą swoją brygadę tylko dlatego, że poczuła się w jakimś stopniu urażona bo podwyżki nie dostała jest ostatnią k****, g***** ś******* i s***** taką samą albo nawet i gorszą niż przysłowiowy lizodup i donosiciel - tym bardziej, że wszyscy między sobą doskonale i zgodnie wiemy, kto podwyżkę dostał słusznie a kto nie.

Pupek

Lalka kręci Pupką? Zarąbiaszczo! Czemu tego nie widziałem? Jak mi pokręcisz workiem, to Ci spenetruję norkę! Co Ty na to?

Alonso Marlboro

.Fajny zakład.

do prezesowej

Barbarzynca sama prawde pisze i nie ma co tutaj probowac odwrocic sytuacji bo kazdy dobrze wie ktory przeniesiony majster wielbi pracownice oraz o tym ze jacus i jego transportowiec to przyjaciele wielcy, jeden zlodziej a drugi mu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzi dlatego ma przywileje, wiec polowe zmiany siedzi nic nie robi pozatym do niczego go jacus dac nie moze gdzie pojdzie to szkody robi, podwyzka za codzienne spoznienia i nic nie robienie pol zmiany a do tego niszczenie wszystkiego do okola ale spokojnie wszystko to trafi na rece pani prezes moze wtedy sprawa bedzie zalatwiona. zaklad sam w sobie nie jest zly pieniadze zawsze na czas socjalne i tak dalej ale tacy majstrowie robia tragedie oraz niepowazne kierownictwo

Lalka
@Pracownice II Br 10.02.2017 13:32
Pani Laleczko jeśli ma pani problemy w domu, to proszę nie wypisywać bredni. Nie na wszystkich,dzieła pani kręcenie pupą. Zm...

W przeciwienstwie do niektórych nie obgaduje i nie oczerniam ludzi bezpodstawnie a jak mam problem to mówię o tym głośno Nie muszę się pod nikogo podszywac

GenowefaPigwa
@Lalka 10.02.2017 18:38

A teraz to niby kogo grasz bo nie bardzo wiemy ? Jak tak potrafisz to dlaczego ?udzielasz się tu a nie w zakładzie tak jak powinnaś przyzwoicie to zrobić , masz problem to powiedz o tym głośno tak jak tu to pięknie robisz. Przyjemność Ci to sprawia ? Pewnie jak wiele innych rzeczy prawda ?

Barbarzyńca

Dziwią się że ludzie wypowiadają się na forum a niby gdzie mają z tym iść skoro Jolka zamiata wszystko pod dywan Zastraszaja pracowników przenoszą na inne oddziały...ludzie się zwalniają nie ma komu pracować a oni ludzi traktują przedmiotowo Podwyżki które teraz były kto dostał? Lizusy i donosiciele Na jednej z brygad szkliwierni majster przyznał podwyżkę osobie która ciagle się obija w krótkim czasie rozwalił cztery wózki biskwitowe spóźnia się na nockach śpi i podwyżkę dostał zamiast nagany i wy się dziwicie że ludzie mówią o kretactwach tutaj ? A do kogo z tym iść? Do Joli ? A co ona z rym zrobi? Nic jedynie co by zrobiła to zwolniła by tego pracownika. Który odezwał by się o tym co sie dzieje albo przeniosla karnie na inny oddzial bo rak wlasnie robi ...ile już ludzi pozwalnialo się przez złe traktowanie i zastraszanie...ile Jola karnie przeniosła na inny oddział? Ludziom zależy na pracy docencie to a czystki zacznijcie od góry a nie od ludzi bo za chwilę zabraknie rak do pracy a do puki Jola będzie rządziła dobrze nie będzie A takich majstrow jak na pierwszej czy drugiej brygadzie dawno powinno się zdegradowac bo tylko sieją na brygadach chorą atmosferę Jeden ugania sie za co ladniejszymi pracownicami pieprzy się po kontach a drugi wynagradza tych co przynoszą straty dka zakladu zamiast karać bo jak można dac podwyżkę osobie ktora rozwalila cztery wozki biskwitowe w tym dwa z pilnym towarem

Ptyś
@O 08.02.2017 14:09
Piszesz totalne brednie wyssane z palca i chyba na siłę próbujesz wywołać jakieś poruszenie lub sensacje. Chyba bardzo cię boli...

Widzę wielkie poruszenie Gdybym pracował na tej brygadzie to na pewno poruszył bym temat podwyżki dla tego Pana bo wszyscy na szkliwierni wiedzą o tym że rozwalił tylko w zeszłym roku aż cztery wózki biskwitowe i zamiast ukarany został nagrodzony podwyżka a Pani z innej brygady za to że rozwalila wózek dostała nagane i to ma być sprawiedliwe. Wyssane z palca?

W
@Ptyś 09.02.2017 14:52

Ptyś jesteś nie doinformowany ten pan dostał naganę. Ile towaru niszczą inni,przy takim sprzęcie,ze średniowiecza. wózki które same się rozpadają, Ile ty zniszczyłeś towaru--------nie odpowiadaj.

Pracownik1

Wypowiedź pachnie małą Jolką na kilometr..

Jeszcze się taki nie urodził, który każdemu by dogodził. Anonimowe bazgroły pozostaną bazgrołami frustrata. W Wlkp rynek pracy jest ogromny, zawsze można sobie poszukać innej pracy, a nieanonimowo krzywdzić innych.

Form.

No...

G

Podobno już ludzie byli zastraszani policją żeby kasować swoje opinie? Normalny człowiek usiadłby i porozmawiał przeprosił za zachowanie i zastanowił się nad sobą. Co za prostak widać że stanowisko uderzyło do głowy szkoda słów

Serwis do kawy Jolanta

Ładnie się dzieje widzę jednak na szkliwierni, wesoło bez afery nie ma dnia. Ciekawe co jeszcze się wydarzy, kiedy opadnie "kusz" po tej zadymie...

Barbarzynca

Zgadzam się z przedmowca...starszy mistrz jest jak najbardziej na swoim stanowisku Dobry człowiek a po za tym o porcelanie wie więcej niż te wszystkie ćwoki razem wzięte o pani kierownik nie wspominając

Anonimowa, formownia

Bardzo dobrze, że brudy zaczynają wypływać, może dzięki temu to co się dzieje dotrze na najwyższy szczebel bo raczej wątpliwe, że mała Pani kierownik wyciągnie konsekwencje wobec pupilków na stołkach! Każdy powinien mówić jak jest u niego na dziale a nawet korzystać z możliwości jakie dają telefony i nagrywać co trzeba takiego dowodu już nikt nie podważy a siostra w kadrach już nie siedzi, aby kolejny raz pomóc. Ma być dobrze, to pracownicy muszą o to zadbać sami, aby góra zrobiła porządek na dole z całym tym bałaganem, który jest na szybko sprzątany kiedy jest wizytacja z Ćmielowa. Bardzo dobrze, że sprawa jest głośna, nie popieram tylko ataku na starszego mistrza bo to dobry człowiek i nikomu krzywdy nie zrobi pomimo tego, że sprawia swoim wyglądem zupełnie inne wrażenie. Jesteście skazani na pracę w święta to chociaż nie dajcie sobą pomiatać, te same słowa kieruję do pozostałych działów. Pozdrowienia z formowni

Mariola

Co tutaj się dzieje ! To się nadaje na pierwszą stronę Chodzieżanina w piątek. Ale popieram i gratuluję odwagi . Brawo odważny człowieku ! Jeśli dany artykuł wywołał u "pana z kitką" wielkie poruszenie to chyba należałoby odnieść się do swojej osoby i swojego zachowania. Mistrz to osoba dająca przykład a nie poniżająca pracowników, pomijając tych którzy dłużej tam pracują "uczciwiej" niż "pan z kitką". Wykorzystuje swoje stanowisko do wyższych celów. Ci wyżej powinni wziąć się porządnie i usunąc z ciepłychy posadek tych którzy, myślą że są wyżej. PONAD prawo. Trzymam kciuki za pomyślne rozpatrzenie tej sprawy ;)

aska

Temat numer 1 na kazdym dziale i bardzo dobrze moze w koncu ktos zrobi porzadek zamiast wszystko zmiatac pod dywan byleby tylko nie doszlo do cmielowa

XYZ

Rotacja "mistrzów" powinna rozwiązać sytuację, jak widać ostatnie podmiany nie zlikwidowały problemu. Kolesiostwo było jest i będzie a cierpi zawsze pracownik. Nie wiem jak jest faktycznie w przypadku tej osoby jednak co nieco się słyszy między pracownikami, a skoro pojawiły się takie opinie to coś w tym prawdy jednak jest bo nikt nie publikuje takich wpisów bez powodu.

Bay

Mało kto z młodych będzie pracować W święta i weekendy za 1700 zł pierwsza wypłata wpłynie na konto wytrzymać do końca miesiąca i na chorobowe

Darek

Zapomniał wół jak cieleńciem był hyhyhyhy

Pozdrawiam

Co się dziwić że rąk do pracy brak skoro ludzie są traktowani tak jak są. To już nie to coja dawna porcelana, ale warto udostępniać niech każdy widzi opinie pracowników.

A ludzi do pracy brak

Ktoś powinien się postarać aby prawda o tym człowieku poszła wyżej jakiś anonimowy wywiad z pracownikami jego zmiany rozwieje wątpliwości jaka jest jego prawdziwa twarz kiedy nikt z kierownictwa nie patrzy mu na kitkę tzn ręce. Pomijając fakt sposobu w jaki ten człowiek został mistrzem bo z takim charakterem nigdy nim być nie powinien, starzy pracownicy wiedzą doskonale co i jak bo to historia długa jak kitka niechlubnego Pana.

jola-aka-łysa

Niech zmieniają majstrów i kierownictwo co 4 lata i wtedy będzie w porządku albo niech drektorzy zabronią spoufalania Kierownictwo>majstrowie bo najbardziej cierpi na tym pracownik a opinia nie idzie o kierownictwie tylko o całym zakładzie . Aha i niech ci z góry prześwietlą majstrów pod kątem kradzieży bo oskarżają szarych pracowników a zapominają że to majstrowie mają dostęp do malarni sortowni i warsztatów. Banda donosicieli i lizodupów.

mjk

Najważniejsze jest to, że wypłata u nich ostatecznie się pojawia i jest terminowa. Ja się nie dziwię, że są tak popularni, ale może wiecie czy pojawiły się jakieś premie do podstawy zarobków? Pozdrawiam

polak

ja nie narzekalem na tą firmę.Pracowałem jeszcze kiedyś na \'1\' tam to dopiero praca,popipkowac można było.Same 18 i19ki.Ogulnie sam stosunek do pracy był fajny.Z chęcią się jechało do pracy.To nie co dzisiaj [usunięte przez moderatora] prywaciarzy,[usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.