Przedsiębiorstwo Komandor

Kalisz

Opinie o Przedsiębiorstwo Komandor

Ryszard B

Zamówiliśmy meble w komandorze wszystkie ,kuchnia trzy szafy łazienkę plus sprzęt cały AGD Co do projektu mebli kuchennych nie mamy uwag . Co do projektu szafy projektant sam podjął decyzje o przerobieniu szaf bez porozumienia z nami niedopuszczalne i źle świadczy o firmie ,przywiezione płyty były brudne jak z demobilu . Co do zakupu sprzętu nie polecam kupna przez tą firmę ,pogubione instrukcje ,brak karty gwarancyjnych brak całego osprzętu( pilota do pochłaniacza . Jak za tak duże wydane pieniądze w ich firmie spodziewałem się lepszej obsługi i dbania o klienta , dobra rozmowa skończyła się w wraz z uregulowaniem należności ,mimo odbierania od nas telefonów musieliśmy czekać kilka dni na uregulowanie brakujących elementów , ilość punktacji według nas -4 w skali 10

rety

nie musi być milion opinii jak mają dobrą renomę, a jak jeszcze robią meble dla firm to i tak mają pieniądze

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Komandor - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Komandor