Opinie o Korona kosmetyki w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Korona kosmetyki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korona kosmetyki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korona kosmetyki w Bydgoszcz

indianin

Dobrze, że jest szansa u nich na dobre zarobki, bo pewnie premia normalnie się trafia. A wypłata jaka? Dzięki

ZADNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ :( :( :(

szalona

Jeżeli chodzi o PH to tak na prawdę jest bardzo mała rotacja. Od dłuższego czasu nie słyszałam, żeby kogoś szukali w żadnym regionie Polski. Wszystkie Osoby, które pracują dostają tzw dodatki do pensji. Wielkość tych dodatków może nawet przekroczyć wysokość podstawy. Wszystko zależy od umiejętności PH. Przedstawiciele, którym starcza podstawa- albo sami się zwalniają bo nie wytrzymują tzw.czepiania się, albo dostają wypowiedzenie. Na jedno wychodzi... ale próbować można zawsze.

szalona

Chyba w każdej firmie pensja PH uzależniona jest od wyników sprzedaży ???

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Korona kosmetyki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

stonka

Nie wiem jak jest na pozostałych stanowiskach, ale średnio PH od 1800 do 4000 i nawet więcej. Wszystko zależy od premii i miesiąca. Na innych stanowiskach za dużo się zmienia, żebym udzieliła Ci wiarygodnej odpowiedzi. Na początek na pewno kokosów nie zarobisz. Szefowa bardzo mocno stąpa po ziemi. Za samo przychodzenie do pracy za dużo kasy nie dostaniesz.

stonka

Uczciwa firma.Umowa o pracę, pensja zawsze na czas, normalne godziny pracy od 8.00 do 17.00, wolne soboty i niedziele, praktycznie nie ma nadgodzin, urlopy wg potrzeby i sugestii pracownika, przyznana premia wypłacana co miesiąc. Z drugiej strony pensje nie są zbyt wysokie,a pracy jest bardzo dużo.

baca

Praca nie należy do prostych. Same nerwy, tylko gonią a nic więcej niż najniższa nie dają. Można pracować długo 5 czy 10 lat a pieniądze te same. Od czasu do czasu jakaś śmieszna premia. Ale za to trzeba mieć spokój ducha jak pani D. mówi- tam szefostwo może wszystko, a ty tylko pod dyktando. Nie polecam tam pracy w tej firmie- nerwowo i nic się nie zarobi. Chyba, że się jest lizusem i konfidentem to tak. Można coś więcej wycisnąć. Ale jeśli jesteś uczciwy i pracowity to nikt tam tego nie doceni.

Pani D.

Pozdrowienia dla Pani A.

sabrina
@baca

Droga Koleżanko. Wyzywanie kolegów z pracy od lizusów i konfidentów jest po prostu nieuczciwe.Jeżeli dostajesz najniższą krajową w tej firmie to oznacza, że przychodzisz do pracy i wykonujesz swoje obowiązki na najniższym stanowisku.Pozostałe osoby obejmują bardziej odpowiedzialne stanowiska dlatego ich wynagrodzenie jest znacznie wyższe.Jeżeli za podobną pracę w innej firmie dostaniesz wyższe wynagrodzenie to po prostu zmień pracę i nie miej pretensji do całego świata.

sabrina
@baca

Droga koleżanko publiczne wyzywanie kolegów od lizusów lub konfidentów jest co najmniej nieuczciwe.Jeżeli zarabiasz najnizszą krajową pracujesz na najniższym stanowisku w firmie.Pozostali pracownicy, którzy zarabiają znacznie więcej obejmują bardziej odpowiedzialne stanowiska.Jeżeli uważasz, że w innej firmie na podobnym stanowisku zarobisz więcej to po prostu zmień pracę i przestań mieć do wszystkich pretensje.

doremi

Pracowałam tam pół roku jako fakturzystka, jako że pracowałam krótko pensja nie była wysoka. Nie nadążałam za oczekiwaniami, szkolenie było krótkie, miałam limity czasowe na myślenie, było nerwowo i ciężko. Za to bardzo szybko uczą ciebie samodzielności, hartujesz swoje nerwy, pracujesz efektywniej i szybciej. Bardziej przez to szanujesz swoją pracę. Ludzie są sympatyczni ale stanowczo zbyt nerwowi. Moim zdaniem PH mają ciężko, ale w jakiej firmie jest im lżej? To oni generują zyski i utrzymują całą firmę. Dlatego tyle się od tego zawodu oczekuje. Nie wiem dokładnie jak wygląda system wynagradzania PH ale istnieją premie, nagrody uznaniowe i specjalne. Rzadko kiedy PH zostawał w nadgodzinach. A co do fakturzystki szybko można się nauczyć tego zawodu. Nie masz czasu na popełnianie błędów. Jak dla mnie brakuje im doswiadczonego menagera i stratega. Chińszczyzną mogą być jedynie same opakowania, same kosmetyki to produkt polski.

samuraj

To było piętnaście lat temu.Teraz tylko umowa o pracę.

Indigo

Heh zgodzę się z większością, firma kant do tego wymagania od pracowników powyżej wytycznych w kontrakcie do tego na bank produkty które rozprowadzają są jakości chiński a już o godzinach pracy nie wspomnę...tylko ciekawi mnie kto tak wyszkolił szefostwo bo to pole do popisu dla nauczycieli. Pozdrawiam z Bydgoszcz (usunięte przez administratora)

anonim+

Jakby co, to jezeli chodzi o terminowość platności i te finansowe sprawy, to trzeba przyznać uczciwie, że w tym temacie korona jest ok, chociaz kokosow nie ma. Pozdro

Ur

Hej Fancy- jak po tej rozmowie? wisi ogłoszenie na kuj-pom i zastanawiam się czy aplikować, coś na temat wynagrodzenia więcej napiszesz? No chyba, że ktoś się włączy do dyskusji? Jaka podstawa? Auto do użytku prywatnego? W miarę nowe te Corsy czy dobitki?

fancy

Witajcie kochani.Odbyłam już wstępną rozmowę na stanowisko przedstawiciela.Czy ktoś wie może jakie dokładnie warunki tam panują.Czy wypłaty są robione na czas i ile ewentualnie trzeba na nią czekać, czy zdarzają się przypadki,że korona nie płaci Zusu i są problemy z chorobowym, za co potrącają premię i czy podnoszę plany w ciągu m-ca tak,żeby przedstawiciel jej nie dostał.Czy na prawdę podpisują umowę o pracę a nie np umowę o dzieło lub własną działalność.Jakie nieczyste zagrania stosuja,żeby ud...ić przedstawiciela?Bedę bardzo wdzięczna za konkretne i rzetelne odpowiedzi.

@fancy

Pracowałem w Koronie wiele lat.Nie słyszałem, żeby kiedykolwiek zdarzyło się, że ktoś nie dostał wypłaty na czas.Panie w księgowości, aż się trzęsą ,żeby wszystko było terminowo.Nigdy nie było problemów z chorobowym i otrzymaniem papierków do urzędów typu zaświadczenie o zarobkach,świadectwo pracy itp. Jeżeli chodzi o premie dla przedstawicieli to nie musisz się obawiać żadnego podnoszenia progów.Szybciej Ci go obniżą lub urealnią niż podniosą.Niestety musisz się bardzo postarać,żeby coś w Koronie dostać i nie jest to łatwa praca.

asia

Spędziłam na tym portalu prawie tydzień na czytaniu opinii i zadawaniu pytań.Uważam ten czas za całkowicie stracony.Znalazłam tu same ogólniki i bardzo ciężkie słowa:upokorzenie,horror,poniżanie,brak szacunku dla ludzi,śmieszni i porąbani ludzie itd,itp.ale żadnych konkretów. Za każdym razem, gdy zadawałam konkretne pytanie i oczekiwałam uczciwej odpowiedzi mój rozmówca nagle rozmywał się w sieci a na jego miejsce pojawiał się bardzo szybko następny,który rozpoczynał tą samą śpiewkę od początku.Myślę,że jest to ta sama osoba występująca pod różnymi nikami.Jestem w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej i na prawdę potrzebuję pracy.Pracowałam kiedyś w firmie, w której doznałam koszmaru, dlatego strałam się drążyć każdy wątek nieprawidłowości występujący w Koronie.Nie wiem czy w ogóle pojadę na tę rozmowę i nie wiem jaka ta firma jest na prawdę.Zastanawiam się czy nie zgłosić tych wypowiedzi u administratora sieci bo na pewno są one niemerytoryczne i niezgodne z regulaminem.To jest zabawianie się kosztem ludzi,którzy na prawdę potrzebują odrobiny pomocy przy podjęciu ważnych dezyzji życiowych.

ewelina
@asia

jak nie masz nic innego to bierz na przetrwanie, a w między czasie coś znajdziesz

byk

Wiesz co? Ty sobie odpuść tę robotę. Nikt nie bedzie się tobą opiekować, najwyżej opier... dostaniesz jak cos zrobisz nie tak. A że same porąby tam pracują to masz to jak w banku. Jakby co, to i tak wszystko będzie na ciebie. Bo tam nikt sie do błędu nie przyzna.

asia

To znaczy,że głównym problemem jest brak jednego przełożonego? Ja do tej pory rozmawiam tylko z jedną panią, która prowadzi nabór i opiekuje się przedstawicielami.Dostałam informację,że w przyszłości ona będzie mi pomagała, chyba,że sprawa będzie dotyczyła np.problemów z samochodem to zajmuje się tym jakaś inna osoba lub błędów w wydaniu towaru to magazyn.Czy to jest nieprawda?

asia

Do Bydgoszczy muszę dojechać 300 km, a nie chciałabym pokonywać tej drogi na marne.Pytałam się znajomego prawnika czy zakup towarów w Polsce lub za granicą i sprzedawanie go pod własną marką(sygnowanie)jest niedozwolone i otrzymałam informację,że jest to powszechna praktyka i jak najbardziej legalna i stosowana przez większość firm.Dlaczego myślisz,że to jest niezgodne z prawem? Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź bo nie chciałabym uwikłać się w jakąś przestępczą działalność.Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.Asia

ewelina
@asia

Asia , daj sobie spokój z tą pseudo firmą, szkoda Twojego czasu i tych 300 km, pracować w koronie to po prostu wstyd i przedstawiciele innych firm pracujących w Bydgoszczy to sie tylko nabijają słysząc o tej firmie, tam każdy rządzi i się nawet nie połapiesz kogo masz słuchać- gdybyś np miała jakiś problem, a problemów bedziesz miała mnóstwo i zapewniam,że tak będzie, ale rób co chcesz. Ja odradzam, chyba,że się chcesz sama przekonać. Zaznaczam,że nigdy tam nie pracowałam, bo wolałabym sprzatać klatki schodowe niż zatrudnić się w tej firmie, ale pracował tam mój kolega , wiec wiem co mówie

anonim+

Może płacą, tego nie wiem. Jednak z całą pewnością kupują chiński towar, ale i w Polsce towar innej firmy i przepakowują w swoje opakowania sygnując swoim logo Deni Carte. Myślę, że Inspekcja Handlowa miałaby co tam robić.

anonim+

Poświęciłem już dużo czasu na dobre słowo dla potencjalnych ofiar tej firmy, ale róbcie sobie co chcecie. Za jakiś czas osoby, które się tam zatrudnią wrócą na tą stronę i napiszą to co ja albo i gorzej. Każdy ma wolną wolę. Powodzenia.

@anonim+

@anonim+,jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną na przyszły tydzień.Bardzo zaniepokoił mnie Twój wpis "firma kant,sprzedaje chińszczyznę..." Czy oni wprowadzają w błąd klienta,że to nie jest chińskie, a może ten towar przemycają przez granicę i nie płacą cła itp.Dziwne bo mnie podczas wstępnej rozmowy poinformowali,że mają duży import towarów z Chin i Korei i do moich obowiązków będzie należało ich sprzedawanie.O co chodzi z tym kantowaniem?

mateja

Najbardziej stresujące w pracy na magazynie jest to, że Twoja premia uzależniona jest od ilości wydanych pozycji na 1h. Im więcej wydasz tym większa premia.Ja wydawałem 2-3 razy więcej niż koledzy z grupą.Oni chcieli takiej samej premii jak ja dostawałam komentując, że jestem frajer bo latam na wysokości lamperii.Można się śmiać z innych jak dostajesz rentę powyżej 1000 zł + najniższą krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o Korona kosmetyki - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Korona kosmetyki?

Zobacz opinie na temat firmy Korona kosmetyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Korona kosmetyki
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Kazimierza Pułaskiego 37
    85-619 Bydgoszcz