Millward Brown SMG/KRC

Poznań

Opinie o Millward Brown SMG/KRC

oszukani tg

filia firmy w Katowicach zaczęła zatrudniać oszustów i byłych osadzonych chodzi tu pana Michasia S przeciwko któremu prowadzone są postepowania o sfałszowanie dokunentów sądowych a drugi pan Krzysiu niedawno zwolniony warunkowo Z więzienia . Widać jak to firma

ank

Sluchajcie, jak sadzicie naprawdę wszystko szczegolowo sprawdzają w przeprowadzonych ankietach? I są odliczenia od pensji? Czy raczej placa za to co zrobisz i sie nie czepiaja

Hubert

Osobiście pracowałem tam krótko, ponieważ ze względów uczelnianych musiałem pracę porzucić. Ale za moje przepracowane dni pieniędzy ani widu ani słychu. Ma ktoś może nr do pani z kadr, która robi przelewy? proszę o kontakt na maila hubi1409@wp.pl Z GÓRY DZIĘKI za pomoc :)

Słowa kojarzące się z Millward Brown SMG/KRC (np:. stresująca, luźna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są spoko, luźni, ale jak wszędzie można trafić na dziwaków :) Od jakiej stawki można negocjować pensję? tyle ile wypracujesz, tyle masz Najbardziej podobało mi się w Millward Brown SMG/KRC: wilność w ustalaniu grafiku pracy Najbardziej nie podobało mi się w Millward Brown SMG/KRC: spóźnianie z wypłatami

Zostaw opinię o Millward Brown SMG/KRC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millward Brown SMG/KRC