Batosz Komedołowicz

Libiąż

Opinie o Batosz Komedołowicz

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@leonard jeżeli firma poszukuje pracowników, to na pewno są zgłoszenia na takie rekrutacje. Pytanie - czy Batosz Komedołowicz nadal publikuje jakieś oferty pracy?

leonard
użytkownik zarejestrowany

to ciekawe czy ktoś do nich w ogóle jeszcze aplikuje

nowaczek

Dzięki że na pisaliśćie o tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u na forum bo właśnie chciałem zrobić przelew

lukasz

witam wszyskich trafiłem na podobną oferte ale nazwiska komedołowicz w nim niema zato jest ten sam adres do wpłaty kasy i tak was znalazłem jest tam pare nazwisk ale widocznie ta sama sciema zanim wpłaciłem kase sprawdziłem to i bardzo sie ciesze wszystko ładnie pieknie dopuki nietrzeba wysyłac kasy a i możliwosci spotkania tez niema dzwoniłem rozmawiałem z nim wczesniej wszystko fajnie dobrze ze sa takie fora i wszystko jasne jesli ktos chce wiecej info na temat mojej oferty piszcie tzreba to nagłasniac

slavo

gość nie odbiera telefonu, nie sprawdziłem niestety tego wcześniej i wysłałem kase prawdopodobnie już jej nie odzyskam, wiadomo że 56 zł to nie majątek no ale... gdybym miał do tego gościa troche bliżej to bym sobie z nim porozmawiał osobiście

pana Komendołowicza wyszukałam w google na fotce.pl i ten pan z [usunięte przez admina] i nie wyglada ciekawie...chyba, że to tylko przykrywka, ale skoro podaje swoje dokładne dane do nr konta to pewnie on...Pilnujcie się to[usunięte przez admina]!!!!!

użytkownik zarejestrowany

Ja też dostałem maila od pana Komedołowicza, który od początku miał wyłączony telefon i do tego zastanawia mnie fakt iż każdy kto wpłaci 38 zł jest automatycznie wpisany na listę wyjeżdżających oraz że każdy jest osobiście odbierany z miejsca zamieszkania. Chyba następny SUPER POŚREDNIK PRACY!!! typu pana [usunięte przez admina] Nord-Work.ŚCIEMA!!!

kiki

Mój mąż otrzymał taką samą ofertę na adres mailowy. Pan Komendołowicz również nie odbiera telefonu. Moim zdaniem oferta jest podejrzana.

maj

chciałbym uzyskać jakiekolwiek informacje na temat wyjazdu do Frankfurtu na zbiór pomidorów i ogórków na 6.01.2012 na 3 m.ce organizowanego przez Pana Komendołowicza adres e.mai to: agenzja.de@2.pl jakie są opinie na ten temat i czy jest to wiarygona firma. poza tym nie można się dodzwonić(5( usunięte przez administratora ) to jest ten numer) w e.mailu który dostałem mam wpłacić 38 zł. za przesłanie papierów. wyjazd, mieszkanie i wyżywienie za darmo! niby!5 euro. pensja stała 1300 euro od tego odciąga na ubezpieczenie i podatek.nie wiem co o tym myśleć...proszę o opinie!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Batosz Komedołowicz - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batosz Komedołowicz