M-DENTIK LAB.TECH.DENT PAWEŁ MAKOWIECKI

Bydgoszcz

Opinie o M-DENTIK LAB.TECH.DENT PAWEŁ MAKOWIECKI

Gość 2

Motto pana Makowieckiego "tylko słabi chorują i idą na urlop". Moje obserwacje tylko potwierdzają wcześniejsze opinie.

Kavailer

to prawda zgadzam się z przedmówcą.

Gość

Panie Makowiecki, żeby robić ludziom zęby, trzeba być cierpliwym, dokładnym i utalentowanym. Szkoła zbyt wiele nie uczy, praktyka czyni mistrza a tej jak widać nie ma Pan za wiele. Lepiej robić w życiu jedno i perfekcyjnie niż dużo i byle jak. Życzę, by już nikt nigdy przez Pana nie czuł się nieszczęśliwy.

Zostaw opinię o M-DENTIK LAB.TECH.DENT PAWEŁ MAKOWIECKI - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-DENTIK LAB.TECH.DENT PAWEŁ MAKOWIECKI