Towarzystwo Akcyjne Telimena SA

Łódź

Opinie o Towarzystwo Akcyjne Telimena SA

mskk

Firma o dość dobrej atmosferze, mimo obecności "ekspresyjnego Prezesa" nie oznaczającego koniecznie niczego złego, lecz raczej wymagającego od swoich pracowników tego do czego zostali zatrudnieni. Nadgodziny - jeżeli są - są szanowane i do odbioru. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

MSK

Firma podchodzi racjonalnie do pracowników. Prezes jest ekspresyjny, ale nikt nie ma prawa decydować o prywatnym czasie pracownika i za każdym razem jest to szanowane. Nie wyrabiasz się - albo powinieneś zostać i pracować na nadgodzinach, albo dokończyć pracę w domu. Nadgodziny - jeżeli są - są szanowane i do odbioru. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Nie masz czym się wykazać - nie licz na podwyżkę. Chyba każda szanująca się firma podchodzi do tego tematu podobnie i każdy pracownik powinien podejść racjonalnie sam do siebie.

arnie

dobrze płatna?to jakaś kpina.bałagan, zmiana decyzji przed 10 min podjętej, zostawanie po godzinach, bo czasem pracownika nawet prywatnym dysponuje Prezes, krzyki, nerwowa i nieprzyjemna atmosfera i skapstwo na każdym kroku, liczenie każdego ołówka i kartki w drukarce.

Dobrze zarabia się w Towarzystwo Akcyjne Telimena SA? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!

Zostaw opinię o Towarzystwo Akcyjne Telimena SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Akcyjne Telimena SA