Fantasy Food

Kobyłka

Fantasy Food

Opinie o Fantasy Food

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Fantasy Food? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Mirka
@Administrator 16.03.2018 08:39

Jak wygląda praca ? Ile płacą?

janek

Witam, Hehe [usunięte przez moderatora] ale się zarabia. Jak chce się nic nie robić i kasę zabierać proponuję stanowisko filozofa. A syfu to chyba jeszcze nie widziałeś. Ja tam sobie ich chwalę Najlepiej gadac jak się nie chce pracować i pobrudzić rączek

TwojPrezes
@janek 21.11.2011 10:53

O widzę kierownictwo się odezwali..Albo kretyn co lubi (usunięte przez administratora) za 8zl na h.

gaj

Hej! widze, ze firma nadbając o swoich klientów stosuje do produkcji wysokiej jakości surowce i materiały. Stara się dbać o to by surowce te pochodziły z w miarę czystych źrdeł

osa
@gaj 23.04.2016 14:01

pracujesz tam , jakie są zarobki i umowa o pracę jest?

osa
@gaj 23.04.2016 14:01

pracujesz tam , jakie są zarobki i umowa o pracę jest?

ania
@gaj 23.04.2016 14:01

Czy prawdą jest, że są ujemne temperatury ? Z zewnątrz na koło zielonki tam gdzie jest siedzibą to nie wygląda firma obiecująco. Trochę straszy.

jeszcze pracownik

stawka 8 zł na godzine ,zero zarejestrowania-mimo obietnic.Jednym słowek dziadostwo,[usunięte przez moderatora] i tak jak mówicie kołchoz.[usunięte przez moderatora]

cxcxcx

święta racja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> PRZESTRZEGAM.

Zostaw opinię o Fantasy Food - Kobyłka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fantasy Food