Fantasy Food

Kobyłka

Opinie o Fantasy Food

gaj

Hej! widze, ze firma nadbając o swoich klientów stosuje do produkcji wysokiej jakości surowce i materiały. Stara się dbać o to by surowce te pochodziły z w miarę czystych źrdeł

osa
@gaj 23.04.2016 14:01

pracujesz tam , jakie są zarobki i umowa o pracę jest?

osa
@gaj 23.04.2016 14:01

pracujesz tam , jakie są zarobki i umowa o pracę jest?

jeszcze pracownik

stawka 8 zł na godzine ,zero zarejestrowania-mimo obietnic.Jednym słowek dziadostwo,[usunięte przez moderatora] i tak jak mówicie kołchoz.[usunięte przez moderatora]

cxcxcx

święta racja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> PRZESTRZEGAM.

janek

Witam, Hehe [usunięte przez moderatora] ale się zarabia. Jak chce się nic nie robić i kasę zabierać proponuję stanowisko filozofa. A syfu to chyba jeszcze nie widziałeś. Ja tam sobie ich chwalę Najlepiej gadac jak się nie chce pracować i pobrudzić rączek

Zostaw opinię o Fantasy Food - Kobyłka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fantasy Food