AGENCJA OCHRONY TWIERDZA KORNEL SIKORSKI

Wrocław

Opinie o AGENCJA OCHRONY TWIERDZA KORNEL SIKORSKI

mag

powiem tak...żenada,zero profesjonalizmu.pracownicy wyglądają jak ostatnie fleje i niechluje..postawa jak gestapowców..koszule brudne jakby z błota wyciągnięte...co oni prezentują sobą to nie wiem...zero jakiejś prezentacji osobistej....żenada...!!!!!!!!!!!!...dla mnie to obszymurki...

nie ważne

Witam wszystkich. Nie proponuje pracy u Pana Kornela, jest nie wypłacalny i ucina godziny pracy.

Zostaw opinię o AGENCJA OCHRONY TWIERDZA KORNEL SIKORSKI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA OCHRONY TWIERDZA KORNEL SIKORSKI