Abaris Projekt Spółka z o.o.

Poznań

Opinie o Abaris Projekt Spółka z o.o.

abaris to dramat

Szkoda czasu na jakąkolwiek współpracę. Odnośnie pana packa jestem zażenowany, że taki ktoś należy do grona inżynierów...

sasiad

dokładnie, nic nie tracisz w sumie, zawsze warto spróbować, zwłaszcza do tak dobrej firmy, jaką jest ta :) poza tym możesz zawsze aplikować poprzez ich stronę bezpośrednio, co myślę też będzie szybkim sposobem

michał

Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy w danej firmie? Czy są jakieś jej pozytywne strony?

Barry

A czy znajdzie się ktoś kto jest zadowolony z tej firmy? Jakiś były/obecny pracownik?

m-i-a

Żadne pieniądze nie są warte poddania się ciągłej kontroli, inwigilacji, manipulacji i nieustannej krytyce, ani codziennego wysłuchiwania, że to, co szef powiedział dzień wcześniej to było zupełnie co innego, niż ty zrozumiałeś i znów wszystko zrobiłeś źle... Nic nie jest w stanie wynagrodzić wstydu przed obcymi ludźmi (bardzo często inwestorami) za "specyficzne" (by nie rzec: żenujące) poczucie humoru, wulgaryzmy i wybuchy gniewu swojego szefa zupełnie nieadekwatne do sytuacji... Jeżeli zależy ci na spokojnej pracy i zdrowiu psychicznym, trzymaj się od tej firmy z daleka.

X

Ta firma, a przede wszystkim właściciel to żenada, żenada, żenada ...

Ja

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Właściciel w wyjątkowy sposób demotywuje do uczciwej i rzetelnej pracy (chociaż jemu się wydaje, że właśnie motywuje). Na szczęście udało mi się nie nawiązać z nim dłuższej współpracy, czego życzę wszystkim.

j.

Również odradzam jakąkolwiek współpracę.

inż.

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy

ona

Czy Abaris, to firma Pana Packa? jeżeli chodzi o tą firmę to wyjątkowo manipulacyjne podejście do rozmów, nie ufam im.

Zostaw opinię o Abaris Projekt Spółka z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abaris Projekt Spółka z o.o.