Abaris Projekt Spółka z o.o.

Poznań

Opinie o Abaris Projekt Spółka z o.o.

Tomuś Pan

Ciągła kontrola, inwigilacji, manipulacja i nie ustają pieniactwo i krytyka. Wszyscy się nie znają na robocie i są nieudacznikami w podświadomości i słowach właściciela. Przekręcanie faktów niewygodnych dla siebie oraz udowadnianiu że ma rację jest obsesyjne i chorobliwe. Sprzeciw lub inne zadnie wywołuje furię złości i stalking w późniejszych kontaktach służbowych. Natomiast w kontaktach jako kontrahent/inwestorem jest wzorem do naśladowania (może zrobić dla inwestora wszystko, nawet to co modelki dla młodych szejków w Abu Dabi i to na forum publicznym. Zastanawiające jest skąd lub z czego takie problemy i podejście do ludzi wynikają - być może temu człowiekowi trzeba pomóc, wytłumaczyć, przytulić skoro takich rzeczy pozbawiony został w domu rodzinnym i być może teraz ma takie problemy emocjonalne. Żadne pieniądze świata nie zrekompensują nawet przebywania w jego towarzystwie, a co dopiero bycia jego pracownikiem.

Helena

@abaris to dramat, piszesz z pozycji kontrahenta czy pracownika Abaris Projekt? Dlaczego masz takie zdanie na temat tej firmy? Nie używaj proszę w swoich wypowiedziach na przykład imion wskazujących na konkretne osoby trzecie - jest to niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum - https://www.gowork.pl/regulamin @Ja, czy możesz napisać coś więcej? Skąd takie zdanie o firmie Abaris Projekt? Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w tym miejscu i może napisać coś na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego?

abaris to dramat

Szkoda czasu na jakąkolwiek współpracę. Odnośnie pana packa jestem zażenowany, że taki ktoś należy do grona inżynierów...

@abaris to dramat 19.01.2018 14:25

Tu miało być : zgadzam się w 100 %

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Abaris Projekt Spółka z o.o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

@Administrator 21.02.2018 12:04

Zgadzam się w 100%

sasiad

dokładnie, nic nie tracisz w sumie, zawsze warto spróbować, zwłaszcza do tak dobrej firmy, jaką jest ta :) poza tym możesz zawsze aplikować poprzez ich stronę bezpośrednio, co myślę też będzie szybkim sposobem

michał

Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy w danej firmie? Czy są jakieś jej pozytywne strony?

Barry

A czy znajdzie się ktoś kto jest zadowolony z tej firmy? Jakiś były/obecny pracownik?

m-i-a

Żadne pieniądze nie są warte poddania się ciągłej kontroli, inwigilacji, manipulacji i nieustannej krytyce, ani codziennego wysłuchiwania, że to, co szef powiedział dzień wcześniej to było zupełnie co innego, niż ty zrozumiałeś i znów wszystko zrobiłeś źle... Nic nie jest w stanie wynagrodzić wstydu przed obcymi ludźmi (bardzo często inwestorami) za "specyficzne" (by nie rzec: żenujące) poczucie humoru, wulgaryzmy i wybuchy gniewu swojego szefa zupełnie nieadekwatne do sytuacji... Jeżeli zależy ci na spokojnej pracy i zdrowiu psychicznym, trzymaj się od tej firmy z daleka.

X

Ta firma, a przede wszystkim właściciel to żenada, żenada, żenada ...

Ja

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Właściciel w wyjątkowy sposób demotywuje do uczciwej i rzetelnej pracy (chociaż jemu się wydaje, że właśnie motywuje). Na szczęście udało mi się nie nawiązać z nim dłuższej współpracy, czego życzę wszystkim.

j.

Również odradzam jakąkolwiek współpracę.

inż.

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy

ona

Czy Abaris, to firma Pana Packa? jeżeli chodzi o tą firmę to wyjątkowo manipulacyjne podejście do rozmów, nie ufam im.

Zostaw opinię o Abaris Projekt Spółka z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abaris Projekt Spółka z o.o.