DARMAR GmbH

Hamburg

Opinie o DARMAR GmbH

mjhvv

nmie wiem czy jest sens kontaktowac się bezpośrednio - jak nie szukają to nie szukają niestety .....

byly pracownik

........europejska karta ubezpieczeniowa mozesz sobie (usunięte przez administratora) podetrzec - dzial tylko na wczasach ....... masz dokument A1 - to tylko dziala w przypadku jak pracujesz

Mam karte ubezpieczeniowa europejska. Dostalem ja jak kazdy w ciagu 2 - 3 tyg...... nie wiem o co ci chodzi z francja bo my pracujemy w monachium......

byly pracownik

co uwarzasz za OK - gdzie masz ubezpieczenie - jak sie cosik stanie to szybko cie do domu wywala - tak jak ze Franci chlopakuw

izoler

Przyjmując sie do tej firmy w umowie jest zaznaczone ze jest całkowity zakaz picia alkoholu , oraz jeżeli zerwiesz umowę przed jej upływem bez 2 tygodniowego wypowiedzenia potrąca ci połowę twojego miesięcznego wynagrodzenia oraz koszty zakwaterowania ,czyli miesiąc robisz za darmo .Są kombinacje z godzinami robisz 240godzin i nie zarobisz więcej jak 5000zł tyle to można w Polsce w delegacji zarobić NIE POLECAM TEJ FIRMY

Zostaw opinię o DARMAR GmbH - Hamburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARMAR GmbH