BEH-POL Jaroslaw Krzeminski

Serby

Opinie o BEH-POL Jaroslaw Krzeminski

danio

anonim' równiez nad tym się zastanwiam, niestety nie dowiedziałem sie nic o zatrudnieniu ani jak tam jest obecnie.

KRIS

NAWIĄZUJĄC DO FIRMY[usunięte przez moderatora] UWAGA!!! PRZEKRĘT TOTALNY TERAZ MA FIRMĘ PHU ALL GLASS , A Z FIRMĄ BEH-POL WSPÓŁPRACUJĘ 10 LAT I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEN

życzliwy

tą opinie napisał facet z firmy [usunięte przez moderatora] SIĘ NAZYWA KTÓRY WISI KASE PO CAŁEJ POLSCE POCZYTAJCIE SOBIE O TYM W NECIE JA Z NIEGO ŚCIĄGNĄŁEM KASE PRZEZ SĄD TO TERAZ OPINIE WYSTAWIA NEGATYWNE UWAŻAJCIE NA HERMES SERBY TERAZ MA NOWĄ FIRMĘ BO TAMTA ZADŁUŻYŁ

Uwaga na firmę BEH-POL Jarosław Krzeminski [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]. Artykuły które sprzedaje są najgorszej jakosci zero gwarancji. Proszę o wpisy odnosnie tej firmy i osoby. Szkolenia BHP odbywaja się fikcyjnie . Brak dobrej kadry szkoleniowej . Osoba która szkoli - brak praktyki i zwyk\y[usunięte przez moderatora] za plecamifirmy robi lewe interesy.Wynagrodzenie w tej firmie to nieporozumienie robisz po 10 h bez nadgodzin za n\edzne 750 zł.

Zostaw opinię o BEH-POL Jaroslaw Krzeminski - Serby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEH-POL Jaroslaw Krzeminski