BEH-POL Jaroslaw Krzeminski

Opinie o BEH-POL Jaroslaw Krzeminski

Filtruj opinie po kryteriach:

Zbigniew
 Opinia

Wiecie coś o rekrutacjach prowadzonych przez Beh-Pol? Czy osoby na początku kariery zawodowej także mają szansę na zajęcie stanowiska w firmie? Jakie jest wasze zdanie na temat oferowanych zarobków?

Opinia

W jaki sposób BEH-POL Jaroslaw Krzeminski dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

danio
 Opinia

anonim' równiez nad tym się zastanwiam, niestety nie dowiedziałem sie nic o zatrudnieniu ani jak tam jest obecnie.

KRIS
 Opinia

NAWIĄZUJĄC DO FIRMY[usunięte przez moderatora] UWAGA!!! PRZEKRĘT TOTALNY TERAZ MA FIRMĘ PHU ALL GLASS , A Z FIRMĄ BEH-POL WSPÓŁPRACUJĘ 10 LAT I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEN

życzliwy
 Opinia

tą opinie napisał facet z firmy [usunięte przez moderatora] SIĘ NAZYWA KTÓRY WISI KASE PO CAŁEJ POLSCE POCZYTAJCIE SOBIE O TYM W NECIE JA Z NIEGO ŚCIĄGNĄŁEM KASE PRZEZ SĄD TO TERAZ OPINIE WYSTAWIA NEGATYWNE UWAŻAJCIE NA HERMES SERBY TERAZ MA NOWĄ FIRMĘ BO TAMTA ZADŁUŻYŁ

Opinia

Uwaga na firmę BEH-POL Jarosław Krzeminski [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]. Artykuły które sprzedaje są najgorszej jakosci zero gwarancji. Proszę o wpisy odnosnie tej firmy i osoby. Szkolenia BHP odbywaja się fikcyjnie . Brak dobrej kadry szkoleniowej . Osoba która szkoli - brak praktyki i zwyk\y[usunięte przez moderatora] za plecamifirmy robi lewe interesy.Wynagrodzenie w tej firmie to nieporozumienie robisz po 10 h bez nadgodzin za n\edzne 750 zł.

Zostaw opinię o BEH-POL Jaroslaw Krzeminski - Serby