Opinie o P.I. METOREX w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.I. METOREX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.I. METOREX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.I. METOREX w Toruń

pracownik metoreksu

Pracuję w Metorexe 8 lat. I nigdy nie powiedział bym nic złego na tą firmę. Wypłaty zawsze byli na czas, pracy też nigdy nie brakowało. Może nie zarabiałaś zbyt dużo, ale mało też niebyło, jak to się mówi na życie wystarczało, z sektorem socjalnym też nie było najgorzej: pożyczki bez procentowe, kolacje wigilijne, wyjazdy integracyjne, zwroty kosztów z wyjazdów wakacyjnych- powiedzcie mi w której firmie 100-osobowej w nasze czasy to istnieje, a tu to wszystko było, czyli tylko żyć i cieszyć się że masz taką pracę. Nu i wszystko było by dobrze, ale weszli na budowę autostrady A-1, i tu się zaczęło rozciągli plac budowy na60 km.(od Torunia do Kowala), na zatrudniali nie kompetentnych podwykonawców za którymi trzeba było poprawiać 50% wykonanej roboty, rozwieźli materiał na cały obszar budowy, gdzie dużą jego część rozkradli mieszkańcy sąsiednich wsi. A wszystko to przez niewykonalne terminy i nasz polski nieudany system przetargowy, komu w ogóle potrzebne te przetargi przecież to jest samobójstwo dla firm, według mnie na takie obiekty, firmy powinny być wyznaczony z góry przez rząd, a nie w rezultacie jakieś farsy bazarowej (kto mniej będzie chciał ten będzie robił),to jest chory pomysł, jak tak będziemy budować to nigdy nic wielkiego nie zbudujemy, a jak uda się coś stworzyć to i tak to będzie do kitu, bo przy budowie oszczędzali na wszystkim co się da, właśnie dlatego na naszych halach zapodają się dachy, na nowych drogach po pół roku pojawiają się dziury, a na świeżo ocieplonych blokach rośnie mech. Nu i cóż nie dali sobie z tym wszystkim rady, a kto by mógł pomyśleć że tak się stanie, powiedzcie mi w którym to państwie bankrutuje firma wykonująca projekty rządowe?-TYLKO W POLSCE!!!!!! TYLKO W POLSCE!!!!. Nu i kto mi odpowie czyja w tym wszystkim wina może rządu, może kryzysu, a może ustroju, w każdym razie nie nasza bo my robili wszystko co od nas zależało, a teraz jak zawsze oberwiemy najmocniej ze wszystkich. Czyli jak mówi Ferdynand Kiepski „leżymy i robimy pod siebie”. Pozdrawiam wszystkich, na razie aktualny pracownik metorexu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.I. METOREX - Toruń

P.I. METOREX