HYPERICA NATURA SP. Z O.O.

Ostrów Lubelski

Opinie o HYPERICA NATURA SP. Z O.O.

W LUTYM 2011 PROMOWAŁAM W MARKECIE HERBATY FIRMY HYPERICA NATURA NA PODSTAWIE UMOWY ZLECENIA I DO DZIŚ NIE DOSTAŁAM ZAPŁATY ZA USŁUGĘ. JAK DZWONIŁAM DO FIRMY I PRZYPOMINAŁAM SIĘ O MOJE WYNAGRODZENIE PANI Z KSIĘGOWOŚCI CIĄGLE MYDLIŁA MI OCZY MÓWIĄ ZAPŁACIMY POD KONIEC TYGODNIA. FIRMA W KONIA ZROBIŁA JUŻ KILKANAŚCIE HOSTESS ZAKRYWAJĄC SIĘ ŻE MA PROBLEMY FINANSOWE. Z INNYCH ŹRÓDEŁ POWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE FIRMA WCALE NIE JEST BIEDNA I CAŁKIEM DOBRZE POWODZI SIĘ.

Zostaw opinię o HYPERICA NATURA SP. Z O.O. - Ostrów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYPERICA NATURA SP. Z O.O.