Opinie o Kaufmann s.p z.o.o w Rypin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kaufmann s.p z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufmann s.p z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufmann s.p z.o.o w Rypin

Alicja

@Mirek nadal pracujesz w Kaufmann? Nadal poleciłbyś tego pracodawcę? Jakie są mocne strony? Czy wiesz coś o rekrutacji? Każda informacja może się przydać.

Mirek

Mowili ze na okres dwa tygodnie jak zrezygnuje ...dostane 3 zl za godz.A faktycznie dostalem 7, 70.Nie wierzcie w plotki....Firma godna polecenia.

OLO

Obywatelu Realisto, przerwa minimum 15-to minutowa wynika z Kodeksu Pracy.

realista

Przerwa 15 min na 8 godz."na nogach"(umyj rece...idz na stolowke (zeby zaoszczedzic czasu mozesz jesc na stanowisku pracy) zaparz herbate ,najedz sie.Oczywiscie polecam jesc podczas parzenia herbatki.Zaoszczedzisz cenne minuty.idz na papierosa (jezeli palacy)I mistrzostwem bedzie sie nie spuznic.Duzy plus dla nich ze mozna duzo sie nauczyc.Nic po za tym

Firma Kaufmann s.p z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

te 1800 zł to mało jak na brygade przypada 3 lub 4 osoby co znają sie na robocie i umieją czytać rysunek a reszta tylko asystuje podaj przynieś nie spierdol to i tak dużo myśle 70 % tej załogi to typowie statyści robią tylko dobre wrażenie nic więcej. jestem pewny jak by zwolnili 30% załogi i tak by szło tyle samo produkcji ja teraz i nie narzekajcie ludzie bo dupy sobie tam nie urywacie. nie wierzr ze u Rejsa lub w Damixie jest lepiej a jak jest to nikt was tu nie trzyma

Praca po 10 godzin od poniedziałku do soboty i w święta ( 6 stycznia ,11 listopada ) bez prawa do urlopu i chorobowego. Zabierają pieniądze ludziom oddającym krew. Wszystko przez rządy rodziny prezesowej. zarobki po 1800 zł ale atmosfera jak w (usunięte przez administratora) za dużo psów gończych się kręci i wszyscy boją się odezwać. Brak normalnych warunków socjalnych szatni( połowa szafki na osobę i około 0,5 m 2 do przebrania) stołówki(jest na 40 osób a na zmianie pracuje ok 200 osób) zakaz palenia ( jeden papieros kosztem przerwy)

Alicja

@ten, a możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

ten

Obecnie pracuję już od dłuższego czasu i nie narzekam na wynagrodzenie.

kto?

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego lepiej się pracuje w zakładzie Kaufman gdy Pani(usunięte przez administratora) ma urlop?

ogólenie jestem zadowolony z pracy w tej firmie i te 10 godzin to nie tragedia ponieważ jest za to jakaś wypłata a nie najniższa krajowa ale wkurza mnie jedno i to bardzo ze w brygadzie jest 10 osób co z tych dziesięciu 5 pracuje a reszta siedzi na (usunięte przez administratora) nie mówie o tym aby ktoś sie zrywał ale chociaż wykazał te minimum ale jak dobrze sie zyje z brygadzistą to tak jest tylko szkoda ze z góry tego nie widzą albo nie chcą zobaczyć to w tej firmie wkurza mnie najbardziej

kolega

Dziwię się tym pracownikom co dostają wypowiedzenia.Skoro pani prezes łamie kodeks pracy przez zmuszanie ludzi do pracy w soboty oraz 10 godzin dziennie, to tygodniowo wychodzi 58-60 godzin.Kodeks pracy mówi o 40-tu godzinach tygodniowo. w takiej sytuacji najlepiej podać panią prezes do sądu. osoby zwalniane nie mają nic do straceni.Jak w firmie jest kontrola to pani prezes robi 8-mio godzinny dzień pracy.Pierwszy tydzień lutego był normalnym 40-to godzinnym ,gdyż w firmie była kontrola.W firmie tej pracownik nie może wziąć urlopu kiedy chce,ale jej siostra i cała rodzina biorą urlopy kiedy chcą .

ciekawe

@kolega Kozak w necie pizda w świecie? Czemu sam/a nie powiesz tego osobom które nic nie robią tylko piszesz jakieś posty z d*upy?

kolega

Przecież w tej firmie pani prezes nie ma kompetencji do prowadzenia firmy toleruje nie rubstwo na zmianie gdzie pracuje jej siostra i żony kierowników a następna zmiana musi pózniej nadrabiać to co te leniwe baby nie zrobiły .Za co im płacą W tym zakładzie jest tak że ręka rękę myje

Koleżanka
@kolega

Nie dość, że kozak w necie to jeszcze pisać nie potrafi ,może by tak słownik ortograficzny zakupić? Jeśli masz coś do powiedzenia to zrób to poprawnie!

fvcghj

@ beer a czemu narzekasz w tej firmie gdzie pracujesz? w ogóle co to za firma ? ja poszukuje na chwilę oebcną pracy, rozgladam się i powiem sdzczerze ciezko znaleźć coś rozsadnego, albo ja źle szukam po porstu .........

beer

No to ja zarabiam w innej firmie 3 tysiace na reke i narzekam to wspolczuje wam cholernie

janek

Chyba oszalałeś zwykły pracownik nie stanowisko przyjdź a się przekonasz na własnej skórze . Niektórzy dwa dni po wypłacie już biorą zaliczki żeby na opłaty i życie starczyło takie są realia . Zarobisz więcej jak będziesz robił nadgodziny niektórym nygusom to pasuje ale nie tym co mają rodziny. W praktyce wygląda to tak że jak pani prezes nie podniesie stawek konkretnie bez urywania premii to zostaną same nygusy co mają wyjebane i ci co do kupy dwóch elementów nie potrafią złożyć. Także proszę przyjść i się przekonasz .

janek

Masz rację przychodząc kilka lat temu do firmy miałem chyba większą wypłatę jak teraz. Jak wróciłem z pracy to mnie kobita wyśmiała że ja chłop tak mało zarabiam. Trzeba się rozstać z tą firmą i szukać czegoś.Za poprzednich rządów by tak nie było bo teraz to więcej asystentów dyrektorów niż ustawa przewiduje i każdą gębę trzeba utrzymać kosztem fizoli .Teraz wiadomo dlaczego reklamę wystawili bo ludzie będą uciekać albo na chorobowe pójdą .Hasło reklamowe dołącz do nas za 1300 zł powinno być dopisane .

włodek

Warunki są takie że przez pół roku nie masz co liczyć na więcej niż 1400 zł a jak trafisz na (usunięte przez administratora) brygadzistę to cały czas będą cię paść na takim poziomie. Przy tej wypłacie dopiero pokazali ile jest dla nich wart pracownik pracujący przez osiem godzin.Mydlenie oczu podwyżkami wyszło teraz (usunięte przez administratora) przy wypłacie tylko zmuszać najlepiej do nadgodzin każdego.

Kszysiu

Jak na lokalne warunki to całkiem uczciwa oferta. Można by szukać problemów, ale po co, praca jets dla tych którym się chce pracować, chociaż i takich co po minimalną przychodzą też znajdziesz (najwiecej marudzą)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufmann s.p z.o.o - Rypin

• Jak się pracuje w Kaufmann s.p z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufmann s.p z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufmann s.p z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufmann s.p z.o.o
2.2/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Bohaterów Czerwca 1956 R. 4
    87-500 Rypin