Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.

Radom

Opinie o Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.

Patrycja

Na stronie internetowej firmy pojawiła się informacja o tym, że poszukiwani są Brygadziści, Zbrojarze oraz Brygady zbrojarskie. Czy ktoś z Was jest obecnie zatrudniony w Stalmontaż? Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia? Większość wpisów na wątku nie jest aktualna. Na stronie firmy również nie ma takich informacji. Nie są również wymienione wymagania, jakie musi spełniać kandydat do pracy. Czy przyjmowane są również osoby, które nie mają dużego doświadczenia zawodowego?

Patrycja

@malutkijeśli jakiś komentarz został usunięty, oznacza to że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

malutki

Panie Grzesku chciałbym się zapytać dlaczego mój komentarz został usunięty ?????O odpowiedz prosił bym tutaj

karolx

prezesi chyba maja duzo kontraktuw bo ja i szwagier na starcie dostalismy po 16 zloty, do tego oplacajom kwatere i zapewniaja dojazd kierownik troche krzyczy na budowie ale to jak wszedzie jak sie ktos obija to tak ma

tiago

akurat na jakiekolwiek benefity to nie ma za bardzo co liczyć moim zdaniem @xxx. Raczej goła pensja zbrojarza , cieśli

Stalmontaz

Dzień dobry, Poszukujemy doświadczonych zbrojarzy i brygadzistów do pracy na budowach na terenie całej Polski. Oferujemy zakwaterowanie, dojazd oraz dobre zarobki. Zainteresowane osoby proszę o kontakt (nr tel proszę wziąć z naszej strony internetowej www.stalmontaz.eu - zakladka Kontakt)

mati

pracowalem cale lato dozimy w stal montaz, mowia ze zara ma znowu byc robota, ogole chlopy byly zadowolone z pracy stawka 15 mi odpowiada w radomiu lepszej nie dostalem na budowie a i kurtke dali na zime czekam na telefon

byly

Może i nie jest zla firma ale teraz to co tam się chyba nadal dzieje to wola o pomste do nieba. ja już tam nie robie nadal pracuje w branzy i tez w Radomiu mam spokoj i trochę lepsze pieniądze i normalne godziny pracy a nie po 12 czy 13 godzin bo jak to mówili trzeba nadgonić a następnego dnia nie ma co za bardzo robic

opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem.
@byly 28.06.2015 19:31

Hej były,a gdzie masz taka spoko robotę na 8 godzin ,bo ja szukam teraz.

byly

taka firma ze plakac się az chce tylko wyzysk ludzi. obiecują stawki przyzwoite a zaraz czyli po miesiącu obcinają nic nie mowiać, zaliczki tez daja 50-100 złotych. dla mnie to smiech na sali lepiej wyjdziesz u zwykłego pracodawcy niż u takiej firmy. o umowach to można zapomniec

mała

przyjmują kobiety

marcin

stalmontaż poszukuje teraz zbrojarzy do pracy pod Radomiem maja siodemke, dali mi juz skierowanie na badania i powiedzieli zbeym znajomych podsylal wiec cos sie wkoncu ruszylo. Stawki tez juz sa ok. Mozna sie zglaszac

helena pani

Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. podobno teraz oferuje wiele nowych miejsc pracy, tak słyszałam w kuluarach. prawda to jest kochani forumowicze? ja byłabym bardzo zainteresowana takim zatrudnieniem. w branży siedzę już wiele lat więc oczekuję pensji minimum 3000 netto i umowy o pracę na czas nieokreślony + wiele aspektów uzgodnionych w indywidualnych negocjacjach. czy dadzą radę mnie zawodowo zaspokoić?

marian

pracuje dla podwykonawcy, z tego co wiem poszukuja caly czas zbrojarzy ale takich ktozy umieja montowac, u nas na budowie jest nas za malo. zarobki przyzwoite i daja zakwaterowanie dla przyjezdnych to plusy

Konori

Hmm.. też tam pracuje ale ludzie ilu z Was pracuje pod firmą? I dziwicie sie ze nie płaca jak robicie u podwykonawców stalmontażu . To jest po prostu inna rzeczywistość xD

Luka

jak szukacie roboty to dzwonta, mi powiedzieli ze duzo roboty maja w dolnoslaskiem

marcin

@szukam pracy, przeczytaj jeszcze raz posty powyżej, bo chyba zrozumiałes coś nie tak, taka dobra rada.

bolek

Pracuje dla tej firmy długo, prawie 4 lata. Raz bezpośrednio pod nimi (bardzo sobie chwle), raz pod ich podwykonawcami. Jak u podwykonawcy to zależy u którego - płaca ZAWSZE czasem nawet zaliczki (jak już poznaja twoja robote i ze nie znikniesz po miesiacu pracy), trafilem do Pawła, Jozka - spoko szefowie. Opozniaja sie jak wszędzie ale nie az tak strasznie, do 7-10 dni. Kadra tez niczego sobie. Teraz szukaja znowu ludzi bo roboty ma byc w ch.... polecam.

alek
@bolek 20.05.2014 12:41

Wykształcony zbrojarz posługujący się poprawną polszczyzną..... Ciekawe.

Witam, Wystarczy wejść na ich stronę i poczytać... firma istnieje od 2002, w KRS są różne daty ponieważ, firma zmieniała rodzaje spółek. Ja pracuje ponad 1,5 roku i pensje mam wypłacaną terminowo, największe opóźnienie to do 10 dni, ale jak im ktoś płaci z opóźnieniem to ciężko żeby oni zapłacili na czas. Ja jestem zadowolony zarówno z pensji jak i z szefostwa - porządni ludzie! I proszę nie mylić.. jak ktoś mówi, że nie ma pensji na czas to niech powie czy pracuje bezpośrednio w Stalmontażu czy u jakiegoś podwykonawcy - może on wam przetrzymuje wynagrodzenie? Ps. nazwę firmy piszę się "Stalmontaż" ;) Ja oceniam pracę w tej firmie jak najbardziej pozytywnie i polecam.

Edward

No to może ktoś niech napisze jak tam z planami na przyszłość w Stal Montaż, bo idzie lato, to roboty powinno byc pełno.

kabi

i uważacie, że to jest tak naprawdę ważne? lepiej porozmawiajmy o tym czy mają obecnie jakieś wygrane przetargi i będzie tu robota

adik

sek
@adik 09.03.2014 20:56
Pewnie rok, ale może firma była zarejestrowana pod inną nazwą i w 2005 wpisano ich do krs jako stal montaż....

kiedyś było mon bud

miki

Tak dostaniesz umowe na czes próbny a jaki okres cie interesuje na początek dostaniesz 12zł a jak dobrze pracujesz dostaniesz po mjesioncu pod wyrzke 12.20zł pasuje

Anonim

Praca bdb szef [usunięte przez moderatora]przynajmniej umie porozmawiać raz spokojnie a raz z [usunięte przez moderatora] ale daje do zrozumienia ;) naprawdę szef pierwsza klasa

a03

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Ja

Teraz [usunięte przez moderatora]szuka nowych brygad bo inne poprzednie [usunięte przez moderatora] nie zapłacił za zlecenie. Ogólnie to widać że wycofuje się z budowlanki o czym świadczy fakt że ma dwa pseudo warsztaty samochodowe na wiosce w której mieszka.

aaagrest

od kilku miesięcy płacą zaliczkowo, szukają nowych brygad, bo zalegają z wypłatami dla poprzednich

kris

ludzie to co piszecie na firme stal montaż a własciwie na jej wlasciciela to brednie wielkie ja do dziś tam pracuje i naprawde nie narzekam pan [usunięte przez moderatora] wypłaca mi pieniądze na czas tak jak to powinno być kwatery łatwi naprawde nie złe a ludzi traktuje bardzo dobrze nie jak ktoś to napisał że jak bydło naprawde super firma polecam i mam nadzieje że powstanie wiecej takich firm

jaca

pracowałem u tego całego [usunięte przez moderatora] i osobiście nieznam nikogo kogo by zrobił w husteczke tym niemniej ma około 50 ludzi wtym 20 stałych czyli oczymś to świadczy polecam

Krzysiekradom

UUU to kto jeszcze chce pracować u takiego pacjenta co ??? . Skoro jest zle to po co sie zatrudniać .

alehandro

bardzo dobra firma ok wsolpracownicy jak i dozor niezle zarobki

xyz

ogólnie firma wporządku szef tez moze byc rzeczywiscie dojazd zapewnia nocleg wszystkie ciuchy i sprzęt mógłby by mi tylko podniesc jeszcze stawke i bylbym szczęsliwy.

życzliwy

więcej takich firm i pracodawców a ludziom będzie sie żyło lepiej i dostatniej polecam bardzo i dziekuje za prace

błeno

ta firma nie powinna istnieć,oczywiśnie jak iwiele innych firm,ale ta jest wyjątkiem,wiele krzywd wyrządzili pracownikom,

pracownik 10

Wypowiem się za siebie znam firmę pracowałem tam 1 rok i wracam na wiosnę do pracy.Powiem tylko tyle ze nie zdarzyło się żebym nie dostał uzgodnionych pieniędzy i na czas.

Zostaw opinię o Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.