Opinie o Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. w Radom

Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.
3 53 52 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.?

Bolo

Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym dostać się tu do pracy. Podpowiecie coś więcej?

xxxxdziubeczek Nowy wpis
@Bolo

Myślę że powinieneś się skontaktować z moim partnerem bo pracował w stalmontażu długo i powiem ci że byliśmy zadowoleni . Wiadomo , delegacje ale zawsze wynajmowaliśmy mieszkanie i firma dopłacała do wynajęcia mieszkania . Zarobki bardzo dobre , z szefem zawsze dało się świetnie dogadać super firma polecam . 795616793 numer do mojego partnera zadzwoń pogadaj z nim on ci powie co i jak :) i myślę że pomoże ci się dostać tam do pracy bo dalej ma z panem Paskiem . Więc jak chcesz to dzwoń . :) Pozdrawiam gorąco

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Ile jest zmian w Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.?

mati

pracowalem cale lato dozimy w stal montaz, mowia ze zara ma znowu byc robota, ogole chlopy byly zadowolone z pracy stawka 15 mi odpowiada w radomiu lepszej nie dostalem na budowie a i kurtke dali na zime czekam na telefon

TakNie1

DARO Nowy wpis
@mati

PAKUJ SIE DO ANGLII KOLEŻKO 15 TO JA MIAŁEM W WARSZAWSKIEJ FIRMIE JUŻ W 2006 ROKU GDY MIAŁE 21 LAT I ZACZYNAŁEM UMIEJĄC WIĄZAĆ. PRZEZ 4,5r NAUCZYLEM SIE MONTAZU CIECIA GIECIA I CZYTANIA RYSUNKÓW. DODAM ZE MOJ OJCIEC W TYM CZASIE ROWNIEZ MIAŁ 15 NA GODZINE I 9 LAT W TEJ FIRMIE A STAZU OK 30LAT

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy są jakieś zmiany w Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

dziadek
@Administrator

zmiany som, stawki poszly w gore jak zreszta wszendzie. nigdzie w budowlane nie ma elastycznych godzin pracy, jest robota do wykonania trzeba ja zrobic zeby mogli zabetonowac. wazne ze kasa jest co miesiac i to calkiem nie zla, do tego oplacajom kwatere i dojazd

TakNie1

DARO
@dziadek

CZAS POPRAWIĆ PISOWNIE

Feliks

Ktoś zadał pytanie czy zła opinia jest naruszeniem regulaminu. Z całą pewnością nie tylko czy ta opinia była prawdziwa?

Tomek

Lubię atmosferę w Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. za: Nigdy mnie przez 5 lat nie oszukali na pieniondze

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radom.

Daniel

Każdy ma prawo pisać swoją opinię oby była prawdziwa i kulturalna!!!

Tak3Nie

Patrycja

@malutkijeśli jakiś komentarz został usunięty, oznacza to że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

krowa 997
@Patrycja

a czy zła opinia na temat stalmontarzu jest naruszeniem zasad reguaminu

krowa 997
@Patrycja

ja zobaczę wieczorem czy ten komentarz jest czy sostał usunięty tak jak moje wszystkie

Stokrotka

Firma (usunięte przez administratora) ne poleam

Patrycja

Na stronie internetowej firmy pojawiła się informacja o tym, że poszukiwani są Brygadziści, Zbrojarze oraz Brygady zbrojarskie. Czy ktoś z Was jest obecnie zatrudniony w Stalmontaż? Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia? Większość wpisów na wątku nie jest aktualna. Na stronie firmy również nie ma takich informacji. Nie są również wymienione wymagania, jakie musi spełniać kandydat do pracy. Czy przyjmowane są również osoby, które nie mają dużego doświadczenia zawodowego?

malutki

Panie Grzesku chciałbym się zapytać dlaczego mój komentarz został usunięty ?????O odpowiedz prosił bym tutaj

karolx

prezesi chyba maja duzo kontraktuw bo ja i szwagier na starcie dostalismy po 16 zloty, do tego oplacajom kwatere i zapewniaja dojazd kierownik troche krzyczy na budowie ale to jak wszedzie jak sie ktos obija to tak ma

tiago

akurat na jakiekolwiek benefity to nie ma za bardzo co liczyć moim zdaniem @xxx. Raczej goła pensja zbrojarza , cieśli

Stalmontaz

Dzień dobry, Poszukujemy doświadczonych zbrojarzy i brygadzistów do pracy na budowach na terenie całej Polski. Oferujemy zakwaterowanie, dojazd oraz dobre zarobki. Zainteresowane osoby proszę o kontakt (nr tel proszę wziąć z naszej strony internetowej www.stalmontaz.eu - zakladka Kontakt)

byly

Może i nie jest zla firma ale teraz to co tam się chyba nadal dzieje to wola o pomste do nieba. ja już tam nie robie nadal pracuje w branzy i tez w Radomiu mam spokoj i trochę lepsze pieniądze i normalne godziny pracy a nie po 12 czy 13 godzin bo jak to mówili trzeba nadgonić a następnego dnia nie ma co za bardzo robic

TakNie
opinia pracownika z 30 letnim tokarskim stażem.
@byly

Hej były,a gdzie masz taka spoko robotę na 8 godzin ,bo ja szukam teraz.

byly

taka firma ze plakac się az chce tylko wyzysk ludzi. obiecują stawki przyzwoite a zaraz czyli po miesiącu obcinają nic nie mowiać, zaliczki tez daja 50-100 złotych. dla mnie to smiech na sali lepiej wyjdziesz u zwykłego pracodawcy niż u takiej firmy. o umowach to można zapomniec

mała

przyjmują kobiety

marcin

stalmontaż poszukuje teraz zbrojarzy do pracy pod Radomiem maja siodemke, dali mi juz skierowanie na badania i powiedzieli zbeym znajomych podsylal wiec cos sie wkoncu ruszylo. Stawki tez juz sa ok. Mozna sie zglaszac

helena pani

Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. podobno teraz oferuje wiele nowych miejsc pracy, tak słyszałam w kuluarach. prawda to jest kochani forumowicze? ja byłabym bardzo zainteresowana takim zatrudnieniem. w branży siedzę już wiele lat więc oczekuję pensji minimum 3000 netto i umowy o pracę na czas nieokreślony + wiele aspektów uzgodnionych w indywidualnych negocjacjach. czy dadzą radę mnie zawodowo zaspokoić?

Tak2Nie

marian

pracuje dla podwykonawcy, z tego co wiem poszukuja caly czas zbrojarzy ale takich ktozy umieja montowac, u nas na budowie jest nas za malo. zarobki przyzwoite i daja zakwaterowanie dla przyjezdnych to plusy

Konori

Hmm.. też tam pracuje ale ludzie ilu z Was pracuje pod firmą? I dziwicie sie ze nie płaca jak robicie u podwykonawców stalmontażu . To jest po prostu inna rzeczywistość xD

Luka

jak szukacie roboty to dzwonta, mi powiedzieli ze duzo roboty maja w dolnoslaskiem

marcin

@szukam pracy, przeczytaj jeszcze raz posty powyżej, bo chyba zrozumiałes coś nie tak, taka dobra rada.

bolek

Pracuje dla tej firmy długo, prawie 4 lata. Raz bezpośrednio pod nimi (bardzo sobie chwle), raz pod ich podwykonawcami. Jak u podwykonawcy to zależy u którego - płaca ZAWSZE czasem nawet zaliczki (jak już poznaja twoja robote i ze nie znikniesz po miesiacu pracy), trafilem do Pawła, Jozka - spoko szefowie. Opozniaja sie jak wszędzie ale nie az tak strasznie, do 7-10 dni. Kadra tez niczego sobie. Teraz szukaja znowu ludzi bo roboty ma byc w ch.... polecam.

alek
@bolek

Wykształcony zbrojarz posługujący się poprawną polszczyzną..... Ciekawe.

TakNie

Witam, Wystarczy wejść na ich stronę i poczytać... firma istnieje od 2002, w KRS są różne daty ponieważ, firma zmieniała rodzaje spółek. Ja pracuje ponad 1,5 roku i pensje mam wypłacaną terminowo, największe opóźnienie to do 10 dni, ale jak im ktoś płaci z opóźnieniem to ciężko żeby oni zapłacili na czas. Ja jestem zadowolony zarówno z pensji jak i z szefostwa - porządni ludzie! I proszę nie mylić.. jak ktoś mówi, że nie ma pensji na czas to niech powie czy pracuje bezpośrednio w Stalmontażu czy u jakiegoś podwykonawcy - może on wam przetrzymuje wynagrodzenie? Ps. nazwę firmy piszę się "Stalmontaż" ;) Ja oceniam pracę w tej firmie jak najbardziej pozytywnie i polecam.

Edward

No to może ktoś niech napisze jak tam z planami na przyszłość w Stal Montaż, bo idzie lato, to roboty powinno byc pełno.

kabi

i uważacie, że to jest tak naprawdę ważne? lepiej porozmawiajmy o tym czy mają obecnie jakieś wygrane przetargi i będzie tu robota

adik

Pewnie rok, ale może firma była zarejestrowana pod inną nazwą i w 2005 wpisano ich do krs jako stal montaż.

sek
@adik

kiedyś było mon bud

Zostaw opinię o Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G. - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Stalmontaż Sp.j. Berak S. i Pasek G.