Opinie o SoftwareMill Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SoftwareMill Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SoftwareMill Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoftwareMill Sp. z o. o. w Warszawa

Karol

Ktoś jeszcze musiał rozwiązywać tam zadania ?

Tomek Dziurko
@Karol

Cześć Karol. Dzięki za pytanie. Każda rekrutacja techniczna u nas zawiera zadanie, gdzie trzeba pokazać jaki kod się "produkuje". Zwracamy tam uwagę zarówno na podejście do realizacji wymagań jak i samą "czystość kodu", przejrzystość i to czy z takim kodem nasi programiści chcieliby pracować w projekcie. Zdajemy sobie sprawe, że zadanie wymaga poświęcenia kilku wieczorów, ale staramy się przyjmować dobrych programistów, od których inni też mogą się uczyć i dyskutować o różnych podejściach do danego problemu. Dodatkowo w zamian za czas poświęcony na rozwiązanie zadania, oferujemy bardzo dokładne review dwóch osób od nas, gdzie nawet jeśli ktoś się nie dostanie to dostanie solidną listę uwag, na co zwracać uwagę, nad jakimi obszarami pracować, itd.

Witold

@Tomek K Generalnie dobra firma pod wieloma względami ale to nie znaczy, że firma jest idealna

Tomek K

W pełni zdalny SH, który bardzo nacisk kładzie na rozwój umiejętności i ciekawe projekty. Już samo przejście rekrutacji i praca tam pokazuje, że ktoś jest naprawdę dobrym programistą. A sama praca, dobry przystanek w karierze na kilka kat, a dla niektórych nawet na więcej, bo sporo się dzieje wewnątrz firmy i można kilka swoich inicjatyw przekuć na realne działania i zacząć się tym zajmować w ramach struktur SML-a.

Słaba rekrutacja. Nadęte, przewracające oczami, nie życzliwe, gardzące kandydatem pracownice. Proces rekrutacyjny ciągnący się kilka tygodni. Odpowiedź mało merytoryczna (w stylu doświadczenie masz, ale nie pasujesz) i dużo później niż zapowiadano. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat tej firmy liczyłem na bardziej profesjonalną rekrutację i większy szacunek do kandydata. Nie polecam.

Prawda

Mam identyczne zdanie na temat procesu rekrutacyjnego i osoby z HR odpowiedzialnej za ten proces. Dodam, że sam zrezygnowałem z dalszego udziału w rekrutacji.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SoftwareMill Sp. z o. o. sp. k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Senior Scala Developer?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kamil

Dobry pracodawca, wymagająca firma więc z pewnością nie jest zbyt łatwo dostać się tu do pracy.

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w SoftwareMill Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

pins

Firma oferuje współpracę B2B; rekrutacja chwilę trwa, ale przebiega przyjemnie; wszyscy pracują zdalnie, więc cała komunikacja w trakcie hiringu odbywa się przez mail/skype; Jasne zasady, pracują w małych teamach, przejrzystość finansowa i brak managerów w zespole to duży plus :)

Adiq123
@pins

w trakcie czego? hiringu?

Ewelina
@Adiq123

Też mnie to zainteresowało. Tym bardziej, że przygotowuję się na rozmowę do SoftwareMill na programistę. Jakieś wskazówki/sugestie?

Od dość dawna nikogo nie było na forum. Powiedzcie czy jakaś rekrutacja jest otwarta?

Regina

Bardzo dobry pracodawca i z pewnością nie jest łatwo dostać tu pracę ale warto spokojniej przejąć fakt przegranej rekrutacji!

波兰人

Po zgłoszeniu kandydatury czeka się 24 dni na rozmowę z HR, potem dostaje się zadanie które wymaga 14 dni pracy za darmo, i kolejne 10 dni na code review, po czym umawiana jest rozmowa techniczna. Ten proces odtaje całkowicie od standardu. W moim przypadku po oddaniu kodu i pewnym nieporozumieniu (które szybko sobie sprostowaliśmy) podziękowano mi, bo cytat, "zaoszczędzi to obu stronom czasu i podobnych błędów w komunikacji", co (w moim odczuciu) w praktyce oznacza większy nacisk na umiejętności miękkie od twardych w SoftwareMill. Jeżeli ktoś z HR czyta, to tak, uspokajam, warunków korzystania z treści zadania oraz udziału w rekrutacji przestrzegam i będę przestrzegał.

dają dobry feedback

Kilka etapów rekrutacji. Zaczyna się od ankiety, a potem rozmowa na skype, częściowo po angielsku. Rozmawia się od razu z programistami, czyli nie ma rekruterskiego lania wody. Raczej rzeczowo mówią o firmie, projektach, warunkach współpracy (tylko zdalnie, bo nie mają biura, płaska struktura). Pytają o doświadczenie, ale nie jakieś szczegóły techniczne. Po rozmowie na skype wysyłają zadanie. Ma się sporo czasu na zrobienie, ale efekty sprawdzają skrupulatnie. Mnie się nie poszczęściło, ale przynajmniej wiem, nad czym muszę popracować. Może za rok - dwa. Szukają raczej seniorów.

admin

Zdarzały się Wam problemy z firmą SoftwareMill Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o SoftwareMill Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SoftwareMill Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SoftwareMill Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SoftwareMill Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SoftwareMill Sp. z o. o.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.

SoftwareMill Sp. z o. o.