NZOZ NEOELDENT

Myszków

Opinie o NZOZ NEOELDENT

B33

Dentystki w tej poradni traktują pacjentów przedmiotowo. Niemiłe, opryskliwe, bardzo interesowne. Nie polecam gabinetu.

Zaria

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Bardzo nieuprzejmy personel. Leczenie na NFZ to łaska u nich.

Nika

szemrany, szemrany

Nick

Szemrany interes...

Władzio

Jest tyle gabinetów. Najlepiej przestać tam chodzić. Po co tyle zamieszania o nic.

Jola

Najgorszy gabinet w mieście.

Morka

Ot cały neoeldead.

Hiy

No to nie fajnie. Wyzysk !!!

Duki

Ja też tam byłam. Kilkadziesiąt osób przybyło a tu 7 zł/h. HI hi.

SS

Czyli szukali niewolników

Ko

Raczej pani od interesów niż prawdziwy stomatolog.

Marzena

Pamiętam jak parę lat temu w gabinecie zrobili zebranie. Było kilkadziesiąt osób. Szukali kogoś do pracy za 7 zł na godzine. To była farsa

Diti76
@Marzena 01.06.2016 20:28

Wyzysk w biały dzień

Diti76
@Marzena 01.06.2016 20:28

Wyzysk w biały dzień

Zostaw opinię o NZOZ NEOELDENT - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ NEOELDENT