Metal-Plast

Nakło nad Notecią

Opinie o Metal-Plast

Paulina

@Erolinka, a jak z rozwojem pracownika w firmie?

Erolinka

Praca jest i na tym kończą sie pozytywne opinie. Chcesz skorzystać z toalety musisz mieć pozwolenie i zastępstwo na swoja chwile nie obecność. Wypłata jak kredyty odbywa sie w ratach niby nic strasznego za morzem to płaca co tydzien i żyja tylko ze to miesieczne opóźnienie płatności.

fittek

no faktycznie jak ktoś nie ma żadnych zobowiązań rodzinnych to ta praca naprawdę jest ok :) szukają też np. kierowcy C+E na Świebodzice

ktos 2

audyt byl a wpisy dopiero sie zaczna bo zblza sie wyplata jest lepiej bo tylko 2 raty od dzisiatego do dwudziestego wiecej audytow a wyplata bedzie na czas

ktoś

Bardzo ciekawe w jaki ,,przedziwny” sposób zniknęły z tej strony niepochlebne a jednocześnie prawdziwe wpisy dotyczące strajku pracowników produkcyjnych, wpisy o ciągnącym się od chyba ponad 2 lat brak wypłaty na czas oraz o zwolnieniu się prawie wszystkich pracowników biurowych w ciągu niespełna miesiąca . Ciekawe komu mogło zależeć na usunięciu tych wpisów ze strony internetowej która niby jest od tego by zamieszczać tu wpisy z prawdą o pracodawcach , by mogły być one informacją i jednocześnie przestrogą dla osób starających się o pracę !!!! Czyżby w metal-plast zbliżał się jakiś audyt , że niepochlebne wpisy po prostu zniknęły ze strony ?

niedawno

kadra sie zmienia bo szef woli swoich funfli niz doswiadczonych pracownikow

Agent IKS

Co się dzieje w tej firmie? Zaraz sprawdzę!

Ferdek

Słuchajcie, mówicie o dwóch różnych firmach!!! Metal Plast Świebodzice to zupełnie inna firma, pracowałem tam parę lat i nigdy nic nie słyszałem o lewych umowach czy przeciąganiu wypłat. Właściciel, cóż jak każdy właściciel, trochę megaloman, ale da się żyć. Ja bym to wyprostował na tym portalu, bo jak ktoś nie wie to jest wprowadzany w błąd!

AnGeLA

Polecam naprawdę pracowałam tam krótko bo krótko na zmianie pana Przemysława super brygadzista;**

HELA

UPS

kartek

hej znalazłem ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw kadr i płac. Chciałbym aplikować do Świebodzic ale najpierw szukam opinii jaka atmosfera panuje w tym zakładzie jak z wynagrodzeniem i czego mogę się spodziewać po tym stanowisku. mam jakieś doświadczene ale nie za wielkie a w ogłoszeniu jest mocna podrekreślana samodzielność pracy. Czy to znaczy że nie można liczyć na czyjąś pomoc w początkowym czasie żeby wdrożyć się w system działąnia firmy itd? To dla mnie ważne. Wiem, że sobie poradze ale jednak wsparcuie na początek zawsze jest ważne

Zostaw opinię o Metal-Plast - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Plast