Opinie o Eurodab w Święcie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurodab. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurodab o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurodab w Święcie

Jogi Nowy wpis

Firma jak najbardziej ok tylko przede wszystkim trzeba mieć chęci do pracy

amanta Nowy wpis

nie posiadaja ofert pracy, poprzednie wpisy swiadcza o tym ze maja niepochlebne zdanie wsrod ludzi

piotr Nowy wpis

witam wybieram się z tej firmy do pracy ale pod przeczytaniu tego to nie wiem do pakowania mięsa do Stutgardu może cię więcej napisać o tym

adam Nowy wpis

ja popieram słowa kolegów wyżej co się wypowiedzieli :(

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurodab? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
kotek

na początku wszystko ładnie opowiadali w biurze, jak przyszedł czas do pracy by jechać to już wszystko się zmieniło na początku nie powiedzą ci na jakich warunkach pracujesz tylko powiedzą ci w dzień odjazdu jak masz jechać i podpisujesz umowę, oczy wyszły na wierzch, ale spróbować trzeba i to był mój błąd ze spróbowałem ostatni raz na takie coś się dałem, pracujesz bardzo długo przerwy bardzo rzadkie najlepiej jak by nie było wcale, hotel obleśny zimna woda ciepła to brak chyba ze sobie zagrzejesz w czajniku, żywność swoją tylko nie ma gdzie jej trzymać bo lodówki nie ma a jak jest to wszyscy razem w pokoju, ogólnie nie polecam a co do kasy to też kiepsko myślałem ze zarobie trochę ale ja się martwiNie wierz w bajki , ze zapłacą Ci po 6 Euro za godzinę . Musisz dojechać na swój koszt to jest około 1200 km ( od granicy 800km ). W hotelu brak ciepłej wody- pokoje obskurnie - a firma przypomina obóz pracy martwiłem co powiedzieć żonie jak wrócę do domu bo w polsce zarobi się więcej :( ten co ma tam jechać niech się grubo zastanowi

nie polecam tej pracy, gorzej niż w Polsce nie szanują ludzi traktują ich jak zwierzęta po mimo tego ze pracują tam polacy obiecują dużo a co do czego przyszło marno wyszedłem, bilet i opłaty mieszkania żywność i bilet w drogę powrotną to na czysto wyszedłem ledwie 1200 zł za 2 miesiące :(

witam firma nie do polecenia tragedia robota nie jest zła ale warunki płacowe i traktowanie ludzi gorzej . odciągaja za rekawiczki zakładowe20 euro parodia za hotel 50 euro luksusuw nie ma . i godziny 5 ,6,7 godzin dziennie .nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodab - Święcie

Eurodab