PHU DECOR Wojciech Chmielewski

Suwałki

Opinie o PHU DECOR Wojciech Chmielewski

andrzej

strasznie tu cicho, wchodzi tu ktoś jeszcze czy nie za koniecznie? Szukam info odnośnie jakiś ogłoszeń pracy do nich szukam u nic na stronie i nic wie ktoś może

aga

Czekalam dwa tygodnie, ale warto było. Żaluzje zwalają z nóg!

Karol

Profesjonalizm w każdym calu. Kompetencja i fachowość, najlepsza firma z osłonami okiennymi w Suwałkach. Gorąco Polecam i dziękuję, Karol Sienkiewicz.

Łukasz
@Karol 17.11.2011 22:36

Trochę długi czas realizacji, ale ogólnie OK

Zostaw opinię o PHU DECOR Wojciech Chmielewski - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU DECOR Wojciech Chmielewski