Grill-Pol

Lubieniec

Opinie o Grill-Pol

Grażyna

Co dzieje się w firmie? Ostatnio niektórzy narzekali może są takie zmiany na dobre i dlatego jest cisza na forum?

Agnieszka

@PFK czy naprawdę firma nie dba o świeżość swoich produktów? Polecam zgłosić takie sytuacje do odpowiednich instytucji.

PFK

NIE POLECAM RADZĘ OMIJAĆ TĄ FIRME Z DALEKA! CO RAZ PODPISUJESZ JAKIEŚ OŚWIADCZENIA ZE MA BYC NP.8 GODZ.ROBOTY A ROBISZ PO 10-12 ZA NOCKI NIE DOSTAJESZ NAWET ZŁOTÓWKI W DODADKU CAŁY CZAS OSZUKUJE NA KASĘ KTÓREJ NIE WYPŁACA W TERMINIE .NA KONTO PRZELEWA PODSTAWĘ,OK 1200-1300 ZŁ A PO RESZTE MUSISZ CHODZIĆ I ŻEBRAC,ZAWSZE MÓWI ZE NIE MA DAJE CI 200 ZŁ ŻEBY ZAMKNĄĆ CI MORDE A RESZTA NIE WIADOMO KIEDY,WIECZNIE PIENIĘDZY NIE MA.JUZ WKRÓTCE SPRAWĄ TEJ FIRMY ZAJMIE SIĘ PIP,SANEPID I URZĄD SKARBOWY,OSOBIŚCIE TEGO DOPILNUJE.ODRADZAM TEZ ZAKUPY PRZETWORÓW Z TEJ FIRMY SĄ NIE ŚWIERZE,SMIERDZĄCE MIESO JEST PRZERABIANE NA KEBAB,NA MAGAZYNIE CAŁY CZAS PRZEKLEJANE SĄ DATY(TO CO NIE ZEJDZIE A MA TERMIN NP DO 10.PRZEKLEJA SIĘ KARTECZKE I JEST DO 20)TO JEST CHORE.DZIWIĘ SIE ŻE TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE

PFK

2wer

@heheh no nie ma nie ma bo akurat od dawna w tej firmie to nie pojawily się żadne oferty pracy w sumie

aaaaaaa

A cenzura jak za komuny działa i wycina posty... Firma Grill Pol jest w postępowaniu sanacyjnym a to ozmacza że ma problemy natury finansowej....

mietek rutkowski

wielu się zastanawia dlaczego pan S wlecze ją za sobą choć pożytku z tego zero.co ona na niego ma hm,m,?

k

tu nie chodzi chyba o klasyfikacje a może jednak tak.bo są ładne i brzydkie kobiety.

wasaty rumcajs

juz daj sobie spokój.nie szanuje kobiet która nie szanuja nikogo kto teoretycznie jest niżej od niech.skoro ja mam dwóch tatusiów to czemu ona ma wąsy?

do wąsaty rumcajs

Podziwiam twoją klasyfikację kobiet... Z tego co piszesz wynika że twoi rodzice to fajne chłopaki,więc nie można wymagać od ciebie szacunku dla kobiet.

xyz

Kto nie pracował w tej firmie niech się nie wypowiada na temat szacunku bo tam góra niejednej osobie zabrała godność i wiarę w ludzi.Żal.pl Wcale mi ich nie szkoda a obrońcy to podejrzewam są lizodupami.

do wąsatego

no urodą nie zgrzeszyła ale przesadzasz kolego.troche szacunku sie nalezy

wąsaty rumcajs

hmmmm jaja posiadam w dalszym ciągu bo ta firma nie potrafi jeszcze kastrować.a ta kostucha sporo skrzydeł podcięła.dziwne ze wiesz o kogo chodzi?po czym poznałes?nie obrażaj mojej matki grajku lubieniecki bo to kobiet mam szacunek,powtarzam do kobiet!!!!!

do wąsaty rumcajs

Jesteś BUR.KIEM, BUC.M I PRYMITYWEM! Jak można napisać tak o Kobiecie??!! To świadczy o twoim wychowaniu. Z domu to wyniosłeś? Pewnie ojciec tak mówi(ł) do matki? Albo może Ty tak mówisz do swojej kobiety? Szczerzę gratuluję. Rozumiem że masz żal do firmy i do ludzi którzy nią kierują, ale żeby tak pisać o Kobiecie? Mogłeś wyrazić swoje zdanie buraku (tzn. wąsaty Chu.jasie) , jak jeszcze pracowałeś w firmie... ale chyba komuś jaj zabrakło.

wąsaty rumcajs

no tak.do kariery w modelingu to trzeba pryszcze wyleczyć i ryło zoperować bo sam żyrafi wzrost nie wystarczy zwłaszcza jak ma się tyle gracji co metr szescienny drzewa opałowego.

pirania

no wreszcie żyrafa zeszła tam gdzie jej miejsce.ciężko nawalić w handlowym gdyż odbierać telefony to przeciętny człek potrafi.tylko żółtego sweterka mi brakuje i P Ł O W Y......eh

pipi

widzę tu dużo komentarzy pisanych w godzinach pracy.gratuluje.oraz tych z nocnej zmiany lub lunatyków obgryzających paznokcie ze zgryzoty o 2 w nocy.

do witka

człowieku czy ty jestes przytomny czy udajesz głupiego.masz tu kilka stron na temat tego co oferuje grillpol wiec na litosc boska czego udajesz turystę???

mikron

ALLLLLicjo jesteś po drugiej stronie lustra.Jest mi brak twojego widoku.Bardzo.

klops

czytałem tą opinie niezły miodzio.aż tak dobrze to tam nie ma.pewnie w desperacji jakis piękny lub piękna pracownica firmy chciała się podlizać szefowi.współczuje czytania takich opinii pod cudzym nazwiskiem.

AGA MICHALAK

WITAM.DOWIEDZIAŁAM SIĘ O MOJEJ OPINII W GOOGLE NA TEMAT GRILLPOL.INFORMUJE OSOBĘ KTÓRA PODSZYWA SIĘ POD MOJE IMIĘ I NAZWISKO ŻE POWIADOMIŁAM ADMINISTRATORA O NARUSZENIU.PO NAMIERZENIU IP WYCIĄGNIĘTE ZOSTANĄ KONSEKWENCJE.POZDRAWIAM

zofia

Kiedyś to było nie do pomyślenia.

alicja

Dzis mamy 20 na umowie jest zapisane ze wynagrodzenie do 10 kazdego miesiaca, ja sie pytam gdzie jest wynagrodzenie ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

zofia

Ludzie.Jak to czytam to trudno uwierzyć,takie słownictwo ubogie no cóż jak się nie chciało uczyć to teraz trzeba skrzyneczki za sobą włóczyć.Tyle jadu w was młodzi ludzie a kawał życia przed wami jeszcze może traficie na gorszego pracodawcę.Bardzo łatwo jest kogoś oceniać i osądzać ale kur.....samemu ni hu.. nic się nie robi tylko zrzędzicie i marudzicie.Po prosty żenua.

lola

proszę!!!!same paszczakoszczury z kompleksami w tym grillu.supermeni!!!!

kaczor

może trzeba kolbę komus obrobić żeby dostać wypłatę bo widzę że na szanowne panie wylewane jest wiadereczko z gówienkiem.szambo wybiło czy co???będzie gówniana rewolucja jak zwykle:)piss

Olakhk9

gadacie o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie maryni, a wypłat jak nie było tak nie ma. A czy nie po to się zapiernicza by zarabiać?

Ewa

Stara ten Józio to ma chyba ważyć razem z Jarkiem bo on ma jakieś wykształcenie związane z wagą czy coś w tym stylu.Zresztą z gęby to jakiś niemilec ale jak będzie z nami to my mu umilimy żywot staruszka.

ala

Zatrudnili jakiegoś Józia to będzie sprzątał za nich bo nasze panie są bardzo zajęte.

mamusia

Miłe panie,pracownice biurowi macie na dole kuchenkę gdzie sobie robicie herbatę lub kawę i same utrzymujecie ją w czystości nawet jest lista osób które kiedy to robią około 10 osób i macie też tam lustro w którym się pewno przeglądacie jakie to jesteście ładne ale przez cały lipiec żadna ztych mądrych kobiet nie zadała sobie trudu żeby wokół tego lustra wytrzeć ten brud.Chciałabym zobaczyć czy te osoby mają tak też w domu,w kórniku jest czyściej niż u was w tej kuchence moje ładne panie,które macie rodziny jesteście matkami i żonami,czy taki chlew daje wam przyjemność.Jak wam smakuje w takich warunkach,wstyd was ogarnie czy nie bo to też ma znaczenie.

Juniorek

Młody człowieku;który wchodzisz w dorosłe życie-podstawa to jest PRACA na2 miejscu coś dobrego wypić i zjeść;na 3 miejscu jest dobrze sobie poru---ć;na4 miejscu jest dobrze się wyspać ; to jest motto całego życia a gdzie będziesz pracował to już twoja sprawa;możesz w Grill-Polu tylko trzeba mieć łeb na swoim miejscu.

Emini

Ja tu pracuję już parę lat.Żle nie jest.to co tam wypisują to głupota.Każdy młody chciałby nic nie robić a zarobić albo na chorobowym siedzieć.Po prostu trzeba robotę lubić.Da się wytrzymać i zarobić.Mówię szczerze;ZAPRASZAM.

Juniorek

Dlaczego denerwójesz się grajku spod Hrubieszowa.Ja do szkoły nie musiałem chodzić gdyż większość tych niby uczytieli mają zmutowane mózgi tak jak wy wszyscy wGRILL-POLu .Dlatego twoja psychika już siada.Lepiej się zwolnij;bo za2 miechy będzie z ciebie wrak człowieka fizyczny i psychiczny.Ja teraz jadę do Nałęczowa.W willi WOHYŃ są super dancingi będę się bawił aty TOŁDI będziesz myślał jak zadowolić szefuńcia bezmózgowcu

Dyzma

Juniorek do szkoły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiejski ty chyba z 7 klas podstawówki skończyłeś to masz zajebista łeb ale to nie rozum to jest wodogłowie

Juniorek

PO prostu nie ma z wami dyskusji,jesteście wszyscy na hama od pługa oderwani.Mój mózg mi w zupełności wystarczy i tak jest dużo leprzy niż wasze wszystkie razem wzięte.Widząc te wasze głupawe miny nie dziwię się że robią zwami takie szopki.NIC wam baranki się nie stanie jeżeli 1 miesiąc lub 2 popracujecie za pół pensji.Ja będąc waszym BOSSEM przegoniłbym wszystkich na cztery wiatry nie mógłbym patrzeć na tylu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i debilek w jednym miejscu,wybrałbym ludzi z zespołem DAUNA i miałbym leprzy znich pożytek niż z was wszystkich.

bydle

junior za 800 zl to mozesz sam zap... razem z Panem Ko... na czele. Myslisz ze ludzie sa glupi i nie ma inej pracy tylko Grill.Jak bys byl madrzejszy to bys wiedzial ze podstawa to jest wieksza troche niz 800zl, al4e majac mozg 2 zwoje wiekszy od kory to takich rzeczy sie nie wie,tylko to jak wypisac bzdury tutaj na forum

Nikodem dyzma

Junior a chcesz mi Kolbe opierdolić

junior

Fakt;jeżeli komuś nie odpowiada praca to niech po prostu się zwolni.Trzeba być wdzięcznym człowiekowi który zatrudnia tyle ludzi w tak trudnych czasach.Jeżeli dostaniecie parę dni póżniej kasę głupie i niedorozwinięte BABY to wam nic nie zaszkodzi.Gorzej w100% dla was by było gdyby to padło co byście wtedy robiły.Za bardzo atrakcyjne nie jesteście żeby zatrudnić się w agencji Moja rada ;mordy w kubeł brać się ostro za robotę i śmigać z prędkością światła na wysokości lamperii.Teraz jak wchodzi nowa ustawa zatrjdniając nowych dostanie jeszcze kasę od państwa.Jeżeli was zatrzyma to tylko z litości.Jeszcze raz powtarzam żeby BABY nie dziamały swoimi swoimi paskudnymi ryjami tylko robiły co do nich należy bo wiadomo jaka jest rola każdej baby odkąd świat istnieje.Jak mnie tompnie to wszystkie baby w GRIL-POLu będą bę pracować z niemiecką dokładnością i szwajcarską precyzją za jedyne 800zł miesięcznie na czele z główną księgową.

nolte

Popieram pani wypowiedzi.Tylko skąd pani wie że inna firma wtrybia się w waszą segregację społeczną.Ludzie nie potrafią dostrzec piękna otaczającego ich.Każda by tylko chciała kasę i kasę,nieważne za jaką cenę.Wartość człowieka nie liczy się.

konrad Walenrod

nie myślcie o paniach i panach bo żadne nie nadaje się do filmu oprócz tej jednej ale żebyście zjedli wagon soli i pieprzu to i tak nie załapiecie kto to jest.Jedno mogę podpowiedzieć jest w swojej prostocie po prostu PIĘKNA wspaniała w swoim stylu zachowania wyglądu w stylu bycia i wysławiania się . Można ją porównać do samotnej ośnieżonej góry na tle błękitu nieba. ąle wy niczym te kołki z państwowego lasu na dodatek nieciosane nigdy tego nie zrozumiecie więc bierzcie się za robotę inie bójajcie w romantycznych obłokach

demon

moze pan p ale która pani i

xyx

A Pan? Bo miała być para do filmu:)

czyżby to była pani i

nikodem dyzma

a w jakim celu ta jedna kobieta otwiera usta i do kogo lub czego heheheheheh chętnie bym ją poznał

cicha lipa

mówisz o tej jedynej kobiecie w grill pol co może otwierac usta.podaj mi jej adres hehe

do nick

PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIE NIE BOI

pimpek

mnie nie karmiła ani nie wykształciła

nick

W niedzielę były wybory szkoda,że taka duża rzesza się ludzi marnuje-mam na myśli osoby wypowiadające się w tak bardzo bogatym języku o Grillu.Pokażcie się matoły.Tacy jesteście odważni anonimowo.Skoro jesteście tacy mądrzy to wy się tam marnujecie.Ja też tam kiedyś pracowałem ale nie mogę patrzeć jak się pluję na firmę,która kiedyś WAS i WASZE rodziny karmiła.Wstyd.Żadnego honoru.Źle wam tak to do pośredniaka w kolejkę i po sprawie albo zacznijcie coś robić.

a ty o jakich myślisz?

podaj inicjały imion

Zostaw opinię o Grill-Pol - Lubieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grill-Pol