Grill-Pol
3 58 178 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Jak szefostwo w Grill-Pol? Spoko traktują ludzi?

Gruby Nowy wpis

Witajcie firma grill pol w lublin cudem juz nie istnieje. Jeden wielki bałagan. Ale tak to jest jak nie dba się o klienta. Wozilem dla tej firmy to wiem jak to było. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników

Agnieszka Nowy wpis

Dawno nie pojawiły się nowe komentarze na temat pracy w Grill-Pol. Czym spowodowana jest cisza na forum? Czy ktoś może jednak z obecnych lub byłych pracowników chciałby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

Administrator Nowy wpis

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Grill-Pol? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grażyna

Co dzieje się w firmie? Ostatnio niektórzy narzekali może są takie zmiany na dobre i dlatego jest cisza na forum?

Agnieszka

@PFK czy naprawdę firma nie dba o świeżość swoich produktów? Polecam zgłosić takie sytuacje do odpowiednich instytucji.

PFK

NIE POLECAM RADZĘ OMIJAĆ TĄ FIRME Z DALEKA! CO RAZ PODPISUJESZ JAKIEŚ OŚWIADCZENIA ZE MA BYC NP.8 GODZ.ROBOTY A ROBISZ PO 10-12 ZA NOCKI NIE DOSTAJESZ NAWET ZŁOTÓWKI W DODADKU CAŁY CZAS OSZUKUJE NA KASĘ KTÓREJ NIE WYPŁACA W TERMINIE .NA KONTO PRZELEWA PODSTAWĘ,OK 1200-1300 ZŁ A PO RESZTE MUSISZ CHODZIĆ I ŻEBRAC,ZAWSZE MÓWI ZE NIE MA DAJE CI 200 ZŁ ŻEBY ZAMKNĄĆ CI MORDE A RESZTA NIE WIADOMO KIEDY,WIECZNIE PIENIĘDZY NIE MA.JUZ WKRÓTCE SPRAWĄ TEJ FIRMY ZAJMIE SIĘ PIP,SANEPID I URZĄD SKARBOWY,OSOBIŚCIE TEGO DOPILNUJE.ODRADZAM TEZ ZAKUPY PRZETWORÓW Z TEJ FIRMY SĄ NIE ŚWIERZE,SMIERDZĄCE MIESO JEST PRZERABIANE NA KEBAB,NA MAGAZYNIE CAŁY CZAS PRZEKLEJANE SĄ DATY(TO CO NIE ZEJDZIE A MA TERMIN NP DO 10.PRZEKLEJA SIĘ KARTECZKE I JEST DO 20)TO JEST CHORE.DZIWIĘ SIE ŻE TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE

Tak11Nie

PFK

2wer

@heheh no nie ma nie ma bo akurat od dawna w tej firmie to nie pojawily się żadne oferty pracy w sumie

aaaaaaa

A cenzura jak za komuny działa i wycina posty... Firma Grill Pol jest w postępowaniu sanacyjnym a to ozmacza że ma problemy natury finansowej....

mietek rutkowski

wielu się zastanawia dlaczego pan S wlecze ją za sobą choć pożytku z tego zero.co ona na niego ma hm,m,?

Tak6Nie

k

tu nie chodzi chyba o klasyfikacje a może jednak tak.bo są ładne i brzydkie kobiety.

Tak1Nie

wasaty rumcajs

juz daj sobie spokój.nie szanuje kobiet która nie szanuja nikogo kto teoretycznie jest niżej od niech.skoro ja mam dwóch tatusiów to czemu ona ma wąsy?

do wąsaty rumcajs

Podziwiam twoją klasyfikację kobiet... Z tego co piszesz wynika że twoi rodzice to fajne chłopaki,więc nie można wymagać od ciebie szacunku dla kobiet.

xyz

Kto nie pracował w tej firmie niech się nie wypowiada na temat szacunku bo tam góra niejednej osobie zabrała godność i wiarę w ludzi.Żal.pl Wcale mi ich nie szkoda a obrońcy to podejrzewam są lizodupami.

do wąsatego

no urodą nie zgrzeszyła ale przesadzasz kolego.troche szacunku sie nalezy

Tak1Nie

wąsaty rumcajs

hmmmm jaja posiadam w dalszym ciągu bo ta firma nie potrafi jeszcze kastrować.a ta kostucha sporo skrzydeł podcięła.dziwne ze wiesz o kogo chodzi?po czym poznałes?nie obrażaj mojej matki grajku lubieniecki bo to kobiet mam szacunek,powtarzam do kobiet!!!!!

do wąsaty rumcajs

Jesteś BUR.KIEM, BUC.M I PRYMITYWEM! Jak można napisać tak o Kobiecie??!! To świadczy o twoim wychowaniu. Z domu to wyniosłeś? Pewnie ojciec tak mówi(ł) do matki? Albo może Ty tak mówisz do swojej kobiety? Szczerzę gratuluję. Rozumiem że masz żal do firmy i do ludzi którzy nią kierują, ale żeby tak pisać o Kobiecie? Mogłeś wyrazić swoje zdanie buraku (tzn. wąsaty Chu.jasie) , jak jeszcze pracowałeś w firmie... ale chyba komuś jaj zabrakło.

wąsaty rumcajs

no tak.do kariery w modelingu to trzeba pryszcze wyleczyć i ryło zoperować bo sam żyrafi wzrost nie wystarczy zwłaszcza jak ma się tyle gracji co metr szescienny drzewa opałowego.

pirania

no wreszcie żyrafa zeszła tam gdzie jej miejsce.ciężko nawalić w handlowym gdyż odbierać telefony to przeciętny człek potrafi.tylko żółtego sweterka mi brakuje i P Ł O W Y......eh

pipi

widzę tu dużo komentarzy pisanych w godzinach pracy.gratuluje.oraz tych z nocnej zmiany lub lunatyków obgryzających paznokcie ze zgryzoty o 2 w nocy.

do witka

człowieku czy ty jestes przytomny czy udajesz głupiego.masz tu kilka stron na temat tego co oferuje grillpol wiec na litosc boska czego udajesz turystę???

mikron

ALLLLLicjo jesteś po drugiej stronie lustra.Jest mi brak twojego widoku.Bardzo.

klops

czytałem tą opinie niezły miodzio.aż tak dobrze to tam nie ma.pewnie w desperacji jakis piękny lub piękna pracownica firmy chciała się podlizać szefowi.współczuje czytania takich opinii pod cudzym nazwiskiem.

AGA MICHALAK

WITAM.DOWIEDZIAŁAM SIĘ O MOJEJ OPINII W GOOGLE NA TEMAT GRILLPOL.INFORMUJE OSOBĘ KTÓRA PODSZYWA SIĘ POD MOJE IMIĘ I NAZWISKO ŻE POWIADOMIŁAM ADMINISTRATORA O NARUSZENIU.PO NAMIERZENIU IP WYCIĄGNIĘTE ZOSTANĄ KONSEKWENCJE.POZDRAWIAM

zofia

Kiedyś to było nie do pomyślenia.

alicja

Dzis mamy 20 na umowie jest zapisane ze wynagrodzenie do 10 kazdego miesiaca, ja sie pytam gdzie jest wynagrodzenie ???????????????????????????????????????????????????????????????????????

zofia

Ludzie.Jak to czytam to trudno uwierzyć,takie słownictwo ubogie no cóż jak się nie chciało uczyć to teraz trzeba skrzyneczki za sobą włóczyć.Tyle jadu w was młodzi ludzie a kawał życia przed wami jeszcze może traficie na gorszego pracodawcę.Bardzo łatwo jest kogoś oceniać i osądzać ale kur.....samemu ni hu.. nic się nie robi tylko zrzędzicie i marudzicie.Po prosty żenua.

lola

proszę!!!!same paszczakoszczury z kompleksami w tym grillu.supermeni!!!!

kaczor

może trzeba kolbę komus obrobić żeby dostać wypłatę bo widzę że na szanowne panie wylewane jest wiadereczko z gówienkiem.szambo wybiło czy co???będzie gówniana rewolucja jak zwykle:)piss

Zostaw opinię o Grill-Pol - Lubieniec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie