Opinie o Assa Sp. z o.o. w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Assa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Assa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Sp. z o.o. w Chełm

Czy zdarzają się nadgodziny w Assa Sp. z o.o.?

@Nowy

Jestem krótko w firmie, nie robiłem nadgodzin ale może wynika to z faktu, że pracuję na zmiany. Jak jest dużo pracy to jest taka możliwość ale bez przymusy, ja nie mogę więc nie zostaję i nikt nie ma z tym problemu

Dominika Nowy wpis
@@Nowy

To super, że jest wybór. A wiesz może czy jak się zostanie na nadgodzinach to są one płatne czy odbiera się je w postaci dno wolnych?

@Nowy Nowy wpis
@Dominika

Naprawdę można się dogadać, nasłuchałem się i naczytałem rożnych opinii ale jest naprawde spoko, a mam porównanie do innych miejsc pracy :)

Dominika Nowy wpis
@@Nowy

Co tu Twoim zdaniem jest naprawdę spoko? Zarobki, atmosfera czy coś innego?

@Nowy Nowy wpis
@Dominika

Atmosfera jest ok, ale wiadomo na początku to też cięzko stwierdzić, trzeba troche popracować. Pracy jest dużo i na początku nic nie mogłem zrozumieć ale jest osoba która mnie wdraża i uczy wszystkiego, taki opiekun. A jeśli chodzi o zarobki to jestem zaskoczony i to pozytywnie bo moje zarobki nie sa najniższe a wszystko wynika z umowy. Wcześniej spotykałem się z praktyką ze moje pobory były regulowane premią itp. a tutaj mam gwarancje ile co miesiąc zarobie i dla mnie to jest spoko.

mag

Ośmielony pierwszym komentarzem pozwalam sobie na własną opinie. Prezes zwany dalej "postrachem Świerż" to typowy przykład dorobienia się fortuny w latach 90tych jako celnik. Firma to zasłonka dla tej fortuny, pracownicy są niedoceniani, a kierownictwo jest niekompetentne, ale jest, było i będzie bo wspólnie tkwią w tym bagnie. Łysy kierownik to kierownik z zawodu, nie z umiejętnośći, a Pani dyrektor to lewacka feminicha bez umiejętności do rozwijania tej firmy. Nie polecam, stawiane zarzuty w celu zwolnienia są wyssane z palca.

KTOS
@mag

Prezes nigdy nie był celnikiem ....

leszek
@KTOS

dobrze, ze ktoś to sprostował, czyli reszta to prawda :)

lukasz
@mag

o co chodzi z tym postrachem Swierz ?

Jaka jest kultura pracy w Assa Sp. z o.o.?

Jak jest praca to się spinamy, ale teraz marazm, przymusowe urlopy i stagnacja...

Przemysław

To jest wyjątkowo sytuacja czy tak jest cyklicznie i każdego kwietnia jest wspomniana stagnacja?

Elwira
@Przemysław

Od czasu wojny na Ukrainie.

@Elwira

A co konkretnie z powodu wojny miało bezpośredni wpływ na firmę? W takim razie dopóki konflikt nie ustanie możliwe, że wciąż będzie się tu źle dziać?

Elwira
@Agata

Wojna to stagnacja gospodarcza, jeśli było się nakierowanym na Ukraine zwłaszcza.

Współpracowałem z tą firmą, współpraca dość dobrze się odbywała, lecz musiałem zrezygnować ze względu na specyfikę mojego towaru i częste problemy z biurem magazynu.

Iza
@Marcin

Tzn jakich problemów można się spodziewać, doprecyzujesz?

@Iza

Mnogość zadań w jednym czasie i błędy z tego wynikające, był tam jeden dobry starszy pracownik, ale się go pozbyli niestety, on bardzo dobrze pracował.

Wiktor
@Marcin

Potwierdzam, ten Pan bardzo dobrze sobie radził i zawsze chętnie pomagał , rozwiązywał problemy "od ręki". Była też nowa szkolona osoba w biurze, ale niestety "(usunięte przez administratora)" od Morawieckiego nie da się żyć, kto myślący ten ucieka jak najdalej.

@Marcin

A dlaczego się go pozbyli skoro taki dobry był? Tak po prostu uznali, że już jest za stary czy z czym tutaj mieli problem? :/

on
@Agata

nikt go nie zatrzymywał, nie zachęcał, nie doceniał, nie nagradzał, a oddawał całego siebe tej pracy, był pasjonatem !

@on

Szczerze? To naprawdę przykre, mam nadzieję, że zauważą błąd w takiej postawie wobec pracownika i nie będą tego już powtarzać. Myślicie, że się tego nauczą kiedyś?

Marika
@Agata

Powinni, ale obecna sytuacja nie sprzyja rozwojowi !

@Marika

A jakaś inna kiedykolwiek będzie? Bo ja widząc to co się dzieje na świecie zaczynam wątpić w cokolwiek. Niestety chyba trzeba samemu zacząć rozpychać i takie warunki tworzyć

@Agata

w Chełmie nie da rady z obecną władzą zwłaszcza !

@Adam

Ja rozumiem, że władza niestety to tutaj nie zmienia się zbyt często w czasie?

@Agata

Tylko smród pozostanie po Banaszku, na lata...

?

Czy ktoś wie czy przyjmują Panie na wózki? Czy nie chętnie się podchodzi do tej płci?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Dima

Nie polecam ! ochroniarz to cham i strasznie nerwowy człowiek, wygania kierowców z parkingu, nie potrafi wytłumaczyć gdzie się udać oraz gania kierowce po jakieś nikomu niepotrzebne świstki, poza tym starszy wiekiem magazynier to jeszcze większy cham, wydziera się i wyklina z byle powodu, firm elegancka z wyglądu, ale z nieeleganckimi ludźmi !

@Dima

Wybacz, że się do tego odniosę, ale nie pomyślałeś, że problemem może być Twoja narodowość? Bo po nicku domyślam się, że jesteś z Ukrainy, tak? Może to z tym Ci ludzie mają niestety problem? Czy polskich kierowców tutaj też tak traktują?

Dima
@Agata

Może i z tym, ale firma jest na wschód przecież nastawiona, Polacy też mieli różne zdanie na temat tej firmy, czasem gadaliśmy podczas oczekiwania na parkingu

@Dima

No to może niepotrzebnie ja doszukuję się tutaj problemu z niechęcią do innej narodowości. I dobrze, bo tak nie powinno być, wszyscy powinni czuć się dobrze traktowani. ;) Więc nie masz się czym przejmować

Olena
@Agata

Oby mieli tego tego świadomość.

Mariusz

Kierownik Z. to niekompetentny łajdak z rozbuchanym ego. Wie, że nic mu nie grozi bo jest w firmie od początku, posiedzi pomarudzi poustawia i jedzie to swojej szambiarki. Jak można wymagać od magazynierów cokolwiek, skoro samemu sie nie wie nic na temat branży. Ta firma upada przez takich ludzi, były plany, są problemy i uciekający pracownicy, jednym słowem tragedia !

Il
@Mariusz

Kierownik biura magazynu to złoty człowiek ! Punktualny, odpowiedzialny i dobrze zarządzający człowiek ! Jest opoką tej firmy i tak już pozostanie !

Marika

Chciałabym się dowiedzieć o możliwość wprowadzenia usługi e-commerce w Waszej firmie? Wiem, że były takie plany i został nawet specjalnie zatrudniony do rozwijania tego tematu pracownik, lecz nic się nie pojawia na Waszej stronie, a miała ona być odświeżona. Słomiany zapał czy też problemy pandemiczne?

Tela

Czy agent celny ma szanse na rozwój czy tylko jak to się mówi tkwi w swojej robocie, podobno w tej firmie występuje rotacja między Dorohuskiem a Chełmem?

były

Firma na pierwszy rzut oka europejska, nowoczesna, jednak pod tą podszewką czają się stare "dobre" wschodnio-mafijne zaszłości. Kierownictwo niekompetentne, zatrudnione jako "zastana materia" wedle twierdzenia: mierny, bierny, ale wierny! Nowa dyrektor zarządzająca jest osobą niekompetentną i chyba omamiła swoimi coachowskimi metodami prezesa który nie wie co się dzieje w firmie. Pozwalanie na odchodzenie zasłużonym pracownikom lub też zmarnowanie wyszkolenia nowych świadczy tylko na niekorzyść tej firmy. Biuro magazynu ma zbyt dużo na głowie porównując do innych działów, a manazynierów traktuje się jak roboty, które mają wykonać pracę bez względu na ilość i to w czasie nierealnym. Reasumując: nie polecam, zmarnowany czas, ta firma to "nadmuchana bańka" która z hukiem pęknie niedługo!

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Assa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assa Sp. z o.o.