Vital Medic

Poznań

Opinie o Vital Medic

cziosl

Istnieje darmowa, prywatna opieka medyczna @anonim.

Magda

Bardzo dobre zarobki. Jestem az oniesmielona swoja pierwsza wyplata ;) Polecam! Achhh jak pieknie !!!

Abra

Firma zajmuje sie dystrybucja rezonatorów. Jest to innowacyjny produkt na polskim rynku dzieki czemu bardzo latwo o duzo umow. Dla wszystkich ktorzy beda mieli szanse sprobowac zycze powodzenia. Warto!!!

Aj

Jestem po tygodniowym szkoleniu i juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne! Zachecam.

Michu

Zaczynam i przyznam że jest rewelacyjnie. Przyznam że dużo nauki na początek ale myślę że warto bo plany rozwojowe poważne i przede wszystkim realne. Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o Vital Medic - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vital Medic