Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.

nick

Aktualnie firma szuka serwisanta czy rzeczywiście na tym stanowisku jest tak beznadziejnie? Na jakie zarobki można liczyć i jakie są godziny pracy? Jaka atmosfera? Warto próbować?

gvfbhgbn

mnie bardziej niż zarobki interesuje jaka jest amtosfera?

hyh

Dlaczego? Przecież firma Trumpf jest bardzo dużą firmą, ma swoje zasady, dobrze opłaca pracowników i organizuje regularne szkolenia. Nie wiem co może być złego w tej firmie. Może ktoś mi wytłumaczyć? A praca serwisanta rządzi się swoimi prawami i tak będzie w każdej firmie.

Amor

Kolega "zyczliwy" ma absolutną rację ... Potwierdzam, pracowałem a szczęśliwym dniem był dzień kiedy opuściłem Trumpf'a

ver

To chyba taka specyfika pracy. Przy pracy serwisanta trzeba być odpornym psychicznie i asertywnym. I należy umieć zachować zimną krew. I chyba nie zależy to od pracodawcy. w tym zawodzie jest tak wszędzie.

zyczliwy

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dla tego kto slabo sie zna na tematyce przemyslu ciezkiego to moze miec wielkie watpliwosci czy sie wiazac z ta firma, czy wchodzic w jej struktury. Otoz mam nadzieje, ze moja opinia zostanie zapisana na tym portalu i ludzie beda mogli cos wiecej sie dowiedziec o tej firmie. A wiec zacznijmy: 1) zasada pierwsza i najwazniejsza dla czlowieka ktory jest wtrakcie rozmow na stanowisko Inzynier serwisu: praca bardzo ciekawa ale niewdzieczna(usunięte przez administratora) 2) przyjac do swiadomosci, ze sie betonu glowa nie rozwali i nie przyjmowac sie zbytnio telefonami od szefa serwisu czy prezesa, ze serwisant sprzedaje nastepne maszyny swoim wygladem i postawa. To jest nieprawda. Bedziesz sie wykladal i pocil ale cala twoja praca zostanie przekreslona jedna klotnia pomiedzy biurem a klientem i wszystko sie wyleje na ciebie. 3) pomagac dzialowi czesci i realizacji gdyz tam ludzie tez sie musza napocic zeby sprzedac nie tanie czesci i zrealizowac nierealne budzety wystawione przez zarzad. 4) byc bardzo asertywnym. Jest to firma ktora ma pare dobrych punktow ale negatywy niestety przewyzszaja. powodzenia i zycze powaznego sie zastonowienia sie czy sie wiazac z ta firma. Jesli sie ubiegasz o stanowisko handlowca, to bedziesz holubiony przez przesa natomiast jesli na stanowisko serwisanta, toszkoda mnie ciebie, gdyz bedziesz winnowajca wszystkich niepowodzen i problemow firmy.

Zostaw opinię o Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.