Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak

AMT

No niestety wszystko powyżej się zgadza, kiedyś naprawdę solidna firma, ale nawet wtedy za jakość odpowiadały pracujące tam osoby, a nie właściciel, i niestety on tu jest największym problemem, za bardzo polubił pieniążki i wyciągnął błędny wniosek, że niskim kosztem można dużo zarobić, obecnie pracownicy prawie, że bez doświadczenia poza kilkoma jednostkami. O ironio jest tam parę osób które mogłyby dużo zdziałać, ale właściciel ma swoje "pomysły" i jest jak jest. To jest jak z Titanikiem zaraz po uderzeniu w górę lodową, jest pewne na 100%, że to zatonie, pytanie tylko kiedy.

KB

Trafiłem tu przypadkiem, zgadzam się z przedmówcą, kierowanie projektami fatalne, nieprofesjonalne traktowanie klienta, niska jakość dokumentacji.

budowniczy

Firma w przeszłości wyróżniająca się w Poznaniu jak i w Polsce. Obecnie zatrudnia młode, niedoświadczone osoby (kilkuletnie doświadczenie). Nieprofesjonalne prowadzenie projektów, błędy w dokumentacji. Odradzam.

Zostaw opinię o Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Henryk Maćkowiak