Teltim Handy Accessories

Rzeszów

Opinie o Teltim Handy Accessories

kwaśniak
użytkownik zarejestrowany

a czy coś może zmieniło się od ostatniej wypowiedzi, która tutaj się pojawiła czyli w sumie już prawie dwa lata mineły, bo ja słyszałem, że teraz tam jest całkiem ok

byly_byly

Jako byly pracownik musze niestety potepic praktyki, jakie odbywaly sie w firmie Teltim Handy Accessories. Zlecenia niewykonywane na czas (zwlekanie z tym miesiacami)i to nie za sprawa pracownikow, ale przez fatalne zarzadzanie 'wlasciciela'. Generalnie placa znikoma, a klient jest tam na ostatnim miejscu i sam musi sie prosic o wykonanie zlecenia. A jakie sa powody - brak plynnosci finansowej firmy, przez co nie mozliwe jest zamowienie odpowiedniej odziezy i nadrukowanie na niej czegokolwiek. Osobiscie nie chce miec nic do czynienia z wlascicielem, ktory de facto wlascicielem wcale nie jest i zdaje sie, ze oficjalnie nie zajmuje tu zadnego stanowiska, a za slupa robi tu pani Iwona. Firmie nalezy sie nagana!

Zostaw opinię o Teltim Handy Accessories - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teltim Handy Accessories