ESmeb, Elżbieta stefańska - Legionów Polskich 64/20, 96300

Żyrardów

Opinie o ESmeb, Elżbieta stefańska - Legionów Polskich 64/20, 96300

Celina

Ciekawe, czy coś się zmieniło w ESmeb. Niby firma miała problem z wypłacaniem należności pracownikom, ale skoro nadal działają, to widocznie zmienili się na lepsze.

Pani Ela to wielka ściemniara obiecuje złote góry żeby później nic nie płacić, ciągle powtarzając że klient nie zapłacił. Mimo ze kasę dostała. Nie polecam współpracy z tą Panią -[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o ESmeb, Elżbieta stefańska - Legionów Polskich 64/20, 96300 - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESmeb, Elżbieta stefańska - Legionów Polskich 64/20, 96300