MB Recycling sp z o.o

Piekoszów

Opinie o MB Recycling sp z o.o

Dupa.

Witam państwa. Jestem mocno wzburzony opiniami na temat firmy pana H.B jako były pracownik tej firmy miałem zaszczyt w niej pracować jako kierowca bundeswery 16 miesięcy i złego słowa powiedzieć o nich nie dam. Byłem traktowany z należytym szacunkiem dla murzyna. Mogłem sobie spokojnie pracować po 13 a i 14 godzin dziennie . No umówmy się proszę państwa takich możliwości rozwoju skoliozy kręgosłupa nie dostaniecie w żadnej innej firmie. Z rewelacji których miałem szczęście doznać to zmiana koloru skóry z białej na czarną. Nawet otrzymałem godziwy przydomek biały murzyn. Wszyscy kierowcy którzy przewinąć się przez tę firmę bo to nie uniknione będą zachwyceni jakością pracy. Świetnie zgrana logistyka. Bez najmniejszej skazy. Każdy problem rozwiązywany na bieżąco przez wysoko kwalifikowana kadrę kierownicza. Przyjemna atmosfera. Całkiem bez stresu. Oooooo wszelkiej naprawy aut od ręki . Nowoczesna niemiecka flota aut. Bardzo logicznie ustalony kierunek tras. Wysxystko plynnie po drodze. Np Gniezno,przemysł .Szczecin. to jest myślenie a nie jak winnych firmach. Kasa zawsze tego samego dnia jak co miesiąc. Nagminne podwyżki. Nagrody.szkolenia wszystko czego dusza zapragnie. Jeden maleńki minus. Nie pożyczaj piedziedzy kierownikowi..... Są niewielkie problemy z odzyskaniem ich. Ale ja go rozumiem. Rodzina dzieci kredyt we frankach. Aaaaaa niech ma. Chciałem serdecznie podziękować za zwolnienie mnie z dnia na dzień bez przyczyny. Ale ja się cieszę szczęściem innych. Samolubnym było by nie dać innym baranom popracować w tej firmie. Na szczęście z jak że hojnych wynagrodzeń żyje szczęśliwie do dziś. Miło wspominam cudowna współpracę w waszej firmie i błagam chociaż kartkę na święta wyślijcie. Kocham całą kadrę zarządzająca i obiecuje że nigdy o was nie zapomnę

Dupa

Dziwie sie opunio dawca.To cudowna firma. Ktora przede wszystkim szanyje swoich pracownikow.zrozumialem to tuz zaraz po bonach towarowych do lidla na swieta. Bartek to kochany czlowiek i taki wyrozumialy. Skarb wrecz!!!!!!!!!!????????????? I dobre slowo powie i nowe opony kupi Bog nie czlowiek .Slawmy go ponad niebiosa.dzieki Ci o Panie

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy MB Recycling sp z o.o? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o MB Recycling sp z o.o - Piekoszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Recycling sp z o.o