stolschód

Kraków

Opinie o stolschód

hary
użytkownik zarejestrowany

tomek; chyb aprzed dawiazaniem wspolpracy pracodawca daje ci umowę do podpisania, wiec nalezzy ja pzeczytac uważnie, a nie potem mieć pretensję, że cos jest nie tam i sie nie zgadza.

użytkownik zarejestrowany

mniecio

Oszust, z zaliczkami jest dokładnie jak wyżej,jeżeli zaczynasz pracę w tej firmie nie spodziewaj się że będzie ci płacił. Co piątek ( tj. dzień wypłaty) prosi się o mordobicie, niesłowny, lubi kasyna,tag że proszę rozważyć swój zamiar

uwaga

UWAGA NA TĄ FIRMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim2

Wzial ode mnie zaliczkę i od 2 miesiecy unika kontaktu. Brak słow - (usunięte przez administratora) - inaczej nie można tego nazwac

nie płaci bierze zaliczki i znika nie odbiera tel naciągnął mnie

Zostaw opinię o stolschód - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolschód