Hotel Justyna

Kraków

Opinie o Hotel Justyna

Expok

Obóz pracy. Pokojowe robią po 16,18pokoi na czysto. Można się domyśleć w jakim stanie faktycznym są te pokoje jeśli baterie w łazienkach,szyby w kabinach dezynfekuje się...wodą z octem,bo baterie są złote..odeszlam bo po kolejnym raporcie życia siadl mi kręgosłup..oszczędzają do tego stopnia,ze nie ma czym sprzątać.wszystko mega rozcienczone..ciagnie sie po 15dni pod rzad bo"nie ma kto pracowac" oczywiście szacunku do pracownika zero..za ciężki miesiąc 10zl tipa od PANA dyrektora premi.Mają gastronomię ale ani śniadania ani obiadu po kosztach..nic..zamknelam rozdział rodzinnego hoteliku. Gleboka komuna i jako stan umysłu i w wystroju oraz funkcjonowaniu obiektu. Oczywiscie stawka min. Ukrainka 9pln/h,z ulicy 11,wykwalifikowany pracownik-12pln/h tak wyglada hskp u Justyny. Nie polecam,wręcz odradzam.

niedoszły "portier"

Praca na stanowisku portiera zawiera również obowiązki ochroniarza,pomocy przy recepcji-odbieranie telefonów,dozorcy technicznego,sprzątacza (hall,szyby,ubikacje) i szatniarza czy zaopatrzeniowca.Najniższa krajowa.Niezgodny z prawem niepłatny dzień próbny oraz umowa zlecenie zamiast umowy o pracę.Nie polecam.

Uważasz, że o firmie Hotel Justyna nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Hotel Justyna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Justyna