Opinie o Hotel Justyna w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Justyna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Justyna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Justyna w Kraków

Czy firma Hotel Justyna w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pietia Nowy wpis

Tak. Peniadz sa na wszystkie rzeczy. Ubranie jest, są dobry zarobki i miłość kierownika

Kandydat Nowy wpis

Już umówiłam się na dzień próbny i okazało się, że szkolenie może potrwać 2 tygodnie i jest NIEPŁATNE

Justyna Nowy wpis
@Kandydat

O jakim szkoleniu Pani mówi? Pani ani nie pojawiła się u nas na rozmowie, ani nawet nie przysłała CV... Nie prowadzimy naboru na zdalnego recepcjonistę... Szczegółów dotyczących zasad pracy nie omawiamy telefonicznie. Nie pomyliła Pani firm?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hotel Justyna?

Olka

Witam . Pracowałam tam kiedyś dorywczo ponieważ studiuje. Praca w tym miejscu to jedna wielka porażka ... Na 100 śniadań 2 kelnerki a na kuchni Pani śniadaniowa,która musi przygotować śniadanie, na bieżąco wszystko dorabiać i do tego w między czasie zmywać naczynia. (usunięte przez administratora)Dzwonienie po pracownika i informowanie że ma przyjść na kolację do pracy albo że ma dzień wolny bo nie jest potrzebny. Panuje tam totalne zamieszanie,bałagan i zacofanie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

@Olka

Jeżeli pracuje się dorywczo ( tzn. wtedy kiedy ma się na to ochotę lub brakuje pieniędzy ), to trudno oczekiwać od pracodawcy stałego harmonogramu pracy. 100 osób na śniadaniu po marcu 2020 to marzenie…..A przed pandemią ? 2 kelnerki ( prawdziwe ! ) z powodzeniem radziły sobie na sali uzupełniając bufet. Pani śniadaniowa, jak mówi sama nazwa, na bieżąco smaży jajecznicę, gotuje parówki itp., a po śniadaniu zmywa naczynia mając do dyspozycji 2 zmywarki. Taki zakres obowiązków jest niewyobrażalny niestety tylko dla laików, ludzi mało operatywnych i nieprofesjonalnych.

Speedy Gonzalez
@Hotel Justyna

Ale koleżanka ma rację! Też tam kiedyś byłem ale jak zobaczyłem co tam się wyprawia. To podziękowałem ( całe szczęście szybko ). Też nikomu nie poleciałbym tego miejsca do pracy. Przynajmniej na kuchni. Reżim jak w Korei północnej. Podobno podsłuch na kuchni ludzie jakby wystraszeni. To tego zajeżdża bardzo mocno (usunięte przez administratora)

Maciej

Dobra firma do związania się na lata. Pracowałem prawie 2 lata w hotelu, świetni ludzie, dobra atmosfera, całkiem spore wynagrodzenie, wypłacane na czas. Kierownicy myślą o swoich podwładnych, negocjują jak trzeba z bossem warunki dla pracowników. Gdyby nie to, że po 2 latach chciałem coś zmienić, odświeżyć swoje wyzwania zawodowe, z pewnością dalej pracowałbym w tej firmie. Każdemu kto poszukuje stabilnego pracodawcy - polecam. Jest to solida firma.

Nemo
@Maciej

Takiego marketingu ta firma potrzebuje. Szkoda, tylko że jest rodem z PRL-u. O jakich kierownikach piszesz ? Tam poza mrówkami do pracy nie ma kierowników. Caryca Katarzyna jest jedna. No, chyba że każdy ktokolwiek tam przyjdzie z automatu to kierownik. Rotacja jest, była, i będzie w tym miejscu wielka. Każdy, kto tam pracował, nigdy tego miejsca nikomu innemu nie poleci. A przepracowało tam już mnóstwo ludzi, młodych, średnich, starszych itp. Zapomnijcie o awansach, no chyba jak ktoś lubi kablować na współpracowników, to tak wtedy awansuje na starszego kierokablarza. Tylko tyle z tam jest paru pracowników na krzyż. To jest taki troszkę spolszczony HOTEL PANORAMA z filmu Lśnienie.

@Nemo

Jak na Klienta ( chyba stałego ! ), to sporo obserwacji ( i to wieloletniej !) o firmie. Tyle tylko, że jest to nieudolne tłumaczenie recenzji filmu „ Lśnienie”, a tłumacz oderwanym od rzeczywistości stróżem.

Nemo
@Hotel Justyna

Tupetu widzę, nie brakuje. Przerost treści nad formą. Szkoda, że za tym nie idzie jakość.

Firma Hotel Justyna w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pokojowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
RR

Czy wie może ktoś jak wygląda praca jako Pani pokojowa w hotelu Justyna w Krakowie? Czy warto tam się wybrać na rozmowę i do pracy?

Małgorzata

Witam nie polecam pracy w tym Hotelu ???? Byłam tam 1 dzien i tyle mi starczy, po 10 miinutach od przyjścia chciałam z stamtad uciec. Kelnerka która tam pracuje bardzo na wstępie nie miła do Nowej Osoby heh Przyszłam to przebierałam się przy Kuchni nikt mi nie pokazał szatni czy toalety dla pracowników. Co do Samej pracy przy śniadaniu masakra do 60 osób robi sie wszystko Samemu a stawka godzinowa to tylko 14 złotych. Nie polecam tam pracować..

@Małgorzata

Jedną z istotniejszych rzeczy na którą kładziemy nacisk to wzajemna życzliwość i szacunek, zarówno w stosunku do Gości jak i do współpracowników. Wspomniana kelnerka nie spełniała tych i innych  wymogów, i już u nas nie pracuje. Jeśli chodzi o ilość obowiązków to niestety mija się Pani z prawdą. W okresie pandemii nie ma jednocześnie więcej niż 40 osób. Przy tak małej ilości śniadań 2 osoby z obsługi kelnerskiej i 1 osoba na kuchni to nie jest niewystarczająca obsada . Natomiast co do stawki, proponowana przez nas kwota jest zawsze  wyjściową = bazową, natomiast wszystko co ponad zależy od zaangażowania, chęci i postawy Pracownika. Jeśli postawa jest bierna to nie można oczekiwać kokosów, tym bardziej jeśli po 10 minutach już traci się chęć do pracy, wymaga się tylko od zakładu pracy a nie od siebie ...

Jagoda

Dobra firma i dobry pracodawca jednocześnie wymagający bo chce utrzymać wysokie standardy ale polecam pracę

ela

czy warto isc tam na kuchnie???jest mozliwosc awansu??

V

Jakie są warunki w tym hotelu ? Warto tam się wybrać na rozmowę?

Wiosna

Dlaczego hotel Justyna ma taką rotacje pracowników? Ciągle ogłoszenia...

@Wiosna

Może to miejsce dynamicznie się rozwija, stąd potrzeba wciąż i wciąż nowych pracowników. Widzę, że śledzisz ogłoszenia o pracę pochodzące z Hotelu Justyna w Krakowie - planujesz aplikować do tego miejsca?

Anita

@Maciej co się kryje pod określeniem 'całkiem spore wynagrodzenie' ? O jakim stanowisku mówisz i ile to jest dokładnie?

Gutek

Dobra firma może być dla dobrego pracownika i to cała tajemnica braku zadowolenia!

Była pracownica

pracowałam tam kilka lat i nie zgadzam się z taka krzywdzaca opinią . Wymagano rzetelnej pracy , ale wiedziałyśmy co mamy robić , wypłata regularna , zadowalająca , umowa wg życzenia .

@Była pracownica

Czy możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałaś? Ostatnie opinie pojawiły się w wątku już dawno temu, dlatego wszelkie nowe informacje będą przydatne. Wspomniałaś, że pracownicy wiedzieli, co mają robić, czy zakres obowiązków jest określony w umowie? Piszesz również, że umowa była według życzenia, co to dokładnie oznacza?

Grażyna

@Była jak jest skonstruowana umowa? Czy jej postanowienia regulują godziny pracy i zakres obowiązków? Używasz bardzo mocnych słów wobec pracodawcy, możesz podać przykłady takiego zachowania? @Obojętny wypowiadasz się pozytywnie na temat Hotel Justyna, możesz wyjaśnić dlaczego? Dla obserwujących wątek największą wartość mają komentarze zawierające uzasadnioną opinię.

paula

Witam mialam isc na rozmowe do tego hotelu ale zrezygnowalam po tym co przeczytalam tutaj, faktycznie jest az tak zle ? nie ma umowy o prace ?

admin

Uważasz, że o firmie Hotel Justyna nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Justyna - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Justyna?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Justyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hotel Justyna