Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie

Koszalin

Opinie o Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie

mada

z perspektywy klienta rzecz oceniając to ich sposoby organizacji na przestrzeń domową, szczególnie zakładka inspoiracje na ich stronie internetowej bardzo mi pomogły, wierze że tak profesjonalna i inspirująca firma daje duzo kasy pracownikom

Giemzo

Na umowie od elfy jest różnie, 1400-2000 netto około, na umowie z firmą zewnętrzną jest 11,50/h brutto.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Koszalinie