Transpolonia S.A.

Europa

Opinie o Transpolonia S.A.

jan

obecnie kierowcy odpływają od nich jak roztopy na wiosne...praca na działalności i duże obcinki przy pensjach..tzn...przepały paliwo np na volvo fh chłopaki mają 28 l podobno... rozliczają trasy z google maps haha i obcinają kilometry do zapłaty...

admin_szuka_pracy

Transpolonia S.A. Tczew. Byłem na rozmowie. Szukali Administratora IT. Była tylko dyrektor organizacyjnego z ich strony. Co się dowiedziałem to to, że najlepiej na umowę zlecenie albo na własnej działalnosci 2 lub 3 dni w tygodniu. Pytałem o to co mają , struktura sieci itp, nic nie wiadomo, poprzedni Administrator rozstał się chyba w gniewie i ich zostawił nie podając żadnych szczegółów i szukają następnego naiwnego. Kierowcy są tylko na własnych umowach o działalność. Generalnie firma tylko funkcjonuje w ten sposób tj. umowy zlecenia itp. Nie polecam, jak ktoś szuka pracy na stałe. Stawka 2500 brutto, niech się bują i lepiej niech sobie wynajmą firmę outsorcingową i nie zawracają gitary

Zostaw opinię o Transpolonia S.A. - Europa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpolonia S.A.