P.P.H.U GRETA PLUS

Aleksandrów Łódzki

Opinie o P.P.H.U GRETA PLUS

jak ci nie pasuje ta praca to nie pisz niewiarygodnych informacji a jak chcesz zarabiac 10000 zl to zostan alfonsem praca jest ok

Witam,byłem tam dziś na rozmowie,przez telefon nie uzyskacie żadnych informacji a na miejscu dowiadujecie się że: 1.praca od godz 6.00 do 18.30(w tym 2 przerwy po 15 min) 2.stawka za h od 7 do 9 zł netto 3.nadgodzin nie płacą 4.w soboty praca do 17.30 5.pierwszy m-c pracy bez rejestracji 6.w zamian za pracę po 12h jeden dzień w tygodniu wolny ale nie sobota. Praca polega na pakowaniu mięsa mielonego z kurczaka w pojemniki i przewożeniu ich do mroźni,temperatura na hali około +5stopni.Za przepracowane 240h w m-cu płaca wyniesie około 2000 zł,nie polecam

Zostaw opinię o P.P.H.U GRETA PLUS - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U GRETA PLUS