PDiO

Kraśnik

Opinie o PDiO

Wierzyciel

nie płacą podwykonawcom ! firma dziad.

lukasz

a ja myśle tak że w pore sie właściciel zorientował co pan [usunięte przez moderatora] robi jak go oszukuje i go odwołał bo napewno właściciel nie chciał aby tak spółka PDiO była odbierana panu [usunięte przez moderatora] wydawało sie ze jest panem i władco co tak nie jest jego sposob zarzadzania firmą i styl bycia sprowadza sie do przedszkola nie jest ani doswiadczonym menedzerem ani czlowiekiem mam nadzieje że nowe władze w spolce PDiO Sp. z o.o. Kraśnik doprowadzo spółke do stanu dobrego żeby wyszla z długów itp. A pana [usunięte przez moderatora] że postawio w stan oskarżenia za niegospodarność i machlojki bo ten człowiek nie zasluguje na nic aby na potepienie DZIEKUJE

Zostaw opinię o PDiO - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PDiO