Opinie o SM Saturn w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SM Saturn. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SM Saturn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SM Saturn w Czeladź

MARTENS Nowy wpis

Witam,chciałam się dowiedzieć kto ustala listę remontów w blokach przy ulicy Legionów i kto ustala kwoty do płacenia,czy jest tz zebranie roczne w pierwszym kwartale nowego roku kalenarzowym?KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA USTALANIE KWOT ZA REMONT,ZA CO,ZA EKSPLATACJE,Pozdrawiam mieszkanka ul.Legionów,mieszkania własnośćiowego.

Abc Nowy wpis

Jak to możliwe że czynsze są tak niebotycznie wysokie skoro ta spółdzielnia nic nie robi nie ma żadnych remontów rewitalizacji niczego gdzie idą te pieniądze za czynsze.... Może prokuratura powinna zająć się pewnymi sprawami....

Karol

Najgorsza spółdzielnia. Pracownicy załatwiają w czasie pracy sprawy prywatne. Przychodzą i wychodzą z pracy o do pracy kiedy chcą. Tragedia. I nikt się tym nie zajmie.

Czarna Owca Nowy wpis
@Karol

Nikt się tym nie zajmie gdyż „prezesostwo „ robi to samo

Pp Nowy wpis

Potwierdzam opinie Karola nic dodac nic ująć

Brałeś udział w rekrutacji do SM Saturn. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca krajowy kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik serwisu
Czeladź
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Ola

Czy jakieś bonusy się zdarzają do pensji? Np jakieś paczki świąteczne czy coś? :)

Karol
@Ola

Najgorsze że zarząd z takimi nic nie robi .

Mexx

Najgorsza spółdzielnia jaka może być na terenie zagłębia potrafią tylko ściągać i doliczać remontowe po 100 zł od mieszkania a przez kilka lat nawet klatek nie potrafią odświeżyć, nie mówię już o podstawowych rzeczach jak drzwi wejściowe do klatki kiedyś był taki syf wokół bloku ze dopiero pomogły pisma do urzędu miasta żeby coś zrobili

Mądrala
@Mexx

To niestety prawda. Mając mieszkanie 60 metrowe w kamienicy place 750 zł czynszu A do tego spłacam centralne ogrzewanie które łaskawie założyli. Kpina. A wokół kamienicy (usunięte przez administratora) I patologia. Klatkę trochę ogarneli I tyle zrobili na nastepne 40 lat będzie spokoj

@Mądrala

Widzę, że podzielasz zdanie @Mexx. Niestety - wszędzie (nawet w mniejszych miastach) ceny czynszu poszły w górę. Takie zjawisko chyba już nikogo nie dziwi. Wspomniałaś, że klatka wygląda już nieco lepiej. A jak ogólnie oceniasz pracowników SM Saturn? Zawsze chętnie służą pomocą?

Mądrala
@Anna

Mam wielu znajomych mieszkających w Warszawie i jak rozmawiamy o tym to nikt nie wierzy że za mieszkanie w takim miejscu płacę w tej chwili 850 plus 150 za założenie co, a od kwietnia kolejna podwyżka czynszu. Postanowiłam sprzedać mieszkanie i jak powiedziałam agentce nieruchomości o kosztach powiedziała że to niemożliwe. A jednak możliwe. Około miesiąc temu wysłałam maila zapytaniem co spółdzielnia ma zamiar zrobić z otoczeniem domu: wjazdem bo dziura taka że autem strach wjechać, że (usunięte przez administratora) naokoło domu, że niedokończona klatka i cisza. Nikt nie odpowiedział. Co do pracowników, nie chce sie wypowiadać i przypominać sobie wszystkich sytuacji z ich udziałem. Wiem na pewno że jeśli sprzedam mieszkanie w którym mieszkam to nigdy nie kupię mieszkania z zasobów tej spółdzielni i nikomu nie polecam.

Mariusz
@Mądrala

Jeśli jesteś jako mieszkaniec członkiem tej spółdzielni to masz możliwość rozliczenia administratora na co idą wpłacane przez Ciebie pieniądze. Zapewne w czynszu masz także fundusz remontowy, z którego powinny być przeprowadzone niezbędne naprawy. Czy dostałaś już odpowiedź od spółdzielni na swoje zapytanie dotyczące rozliczenia czynszu?

admin

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie SM Saturn? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SM Saturn - Czeladź

• Jak się pracuje w SM Saturn?

Zobacz opinie na temat firmy SM Saturn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SM Saturn?

SM Saturn