STACJA ORLEN w WARCIE

Warta

Opinie o STACJA ORLEN w WARCIE

Klient

Stale kupuję tutaj paliwo. Jestem jednak niezadowolony, że od pewnego czasu na stacji jest tylko jedno stanowisko, gdzie można zatankować benzynę 98. Na pewno jest to istotna niewygoda dla klientów. Ten stan rzeczy powinien być zmieniony! S.K.

m1i2r3i4a5m6

Chcialam bardzo serdecznie podziekować pracownikowi stacji Orlen w Warcie, który mial dyżur 13 listopada 2011 r. po południu ok.godz.17.00 i pomógł mi zmienić uszkodzone koło w mojej bmc-e.Był uprzejmy,podjął sie udzielenia mi pomocy bez słowa i niemal natychmiast, a za udzieloną pomoc nie chcial zadnej gratyfikacji!Jeszcze raz bardzo, bardzo mu dziekuję .Marta B. z okolic Łodzi.

Zostaw opinię o STACJA ORLEN w WARCIE - Warta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STACJA ORLEN w WARCIE