Opinie o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik w Bydgoszcz

AS

napiszę krótko nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pracowałam na kilku badaniach, wypłata miała być po 30 dniach, dziś mija 90 dni kasy nie ma, dzwoniłam, pisałam zero odpowiedzi, byłam osobiście i jeszcze usłyszałam czego chcę, (usunięte przez administratora)

co jest???

nie przypominam sobie żeby tak długo czekało się na kasę??? ale coś jest nie tak bo do nikogo nie można się dodzwonić, wie ktoś coś więcej???

kolejny oszukany

zero kasy, od kwietnia wiszą i nic...

krzychu

daj sobie spokój oni i tak już nie wypłacą, znajdą 1000 powodów: przeważnie albo pani(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu albo nie wystawili jeszcze faktury a nawet że nie należy ci sie kasa bo nie ukonczylas badania albo inny powód to śmieszne

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
sylw

co z pieniędzmi za Naturę 2000 czy ktoś już dostał???

nigdy nie płacą sami i na czas biegasz załatwiasz żeby zdążyć w terminie oddać ankiety bo inaczej grozi Ci paranoiczna (usunięte przez administratora) a kasy nigdy w terminie, chodzisz prosisz się pytasz i czekasz i czekasz, jeden się doczeka a drugi ten co się nie ubiega się nie doczeka bo przelew z wynagrodzeniem jest w tej firmie ciężko zrobić, nigdy nie ma na to czasu !!!

witamy naiwnych

Asma zaprasza (usunięte przez administratora)

mewa

piszcie sobie co chcecie, jestem teleankieterką już długi czas i bardzo odpowiada mi ta praca, opinie wyżej nie tyczą się najwyraźniej pracy ankietera

Gość - 2010-09-03 10:03:59 Witam. Chciałabym przeczytać opinie, któregoś z obecnych pracowników...jak pracuje się w tej firmie? oraz chciałam zapytać czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie w sprawie pracy jako teleankieter? ile dziennie jest się w stanie przeprowadzić takich ankiet i z ilu mniej więcej pytań się składają? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi. mało Ci opinii napisanych wyżej? Odradzam pójścia. Strata czasu i nerwów;.

Drugi były pracownik

Nie uczciwa to mało powiedziane. Mało tego że "pieniądze" dostawało się pod stołem to jeszcze nie odprowadzali podatków do Zusu a w razie zerwania umowy straszyli karą która faktem jest była opisana w umowie tyle że nie miała podstaw prawnych w tej sytuacji. Pani koordynator hmmm o ile jeszcze tam jest: Zakompleksione dziewczę z przerostem ambicji wychowana na umiejętności wciskania ludziom kitów do tego żerująca na cudzy koszt. Czyżby te pozytywne opinie były pisane przez Ciebie droga Pani [usunięte przez administratora] ? Zabawnie było przynajmniej posłuchać jak mało stabilna emocjonalnie właścicielka gromiła ją tak że cała Dworcowa słyszała. Ot co najlepszy był test "psychologiczny" przy rozmowie "kwalifikacyjnej" mający przeprowadzić selekcje... Dziwne tylko że wszyscy zawsze odstawali tam "pracę" przy "profesionalnych pentiumach 233 MhZ, 32 Mb RAM".

Patrycja

Witam Idę w poniedziałek podpisać umowę.Ale może jednak ktoś wie,jak tam naprawdę jest?Czy wypłacają te pieniądze?No i ile można mniej więcej zarobić?To dla mnie ważne,bo siedziba tej firmy nie jest efektowna,ale podobno nie można oceniać po wyglądzie.Byłabym wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam

Byly Pracownik

Jako że mój post został wykasowany ponieważ pokazywał jak naprawdę działa i jakie są zarobki a Asmie, napisze jeszcze raz i w skrócie. Szkoda waszego czasu na niewypłacalną i pełną zakłamania firmę.

żelcipa

zgadzam się z Kosmitą, jak w każdej pracy znajdą się zadowoleni i zniesmaczeni - to normalne, osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, realizuję dziennie około 10-15 ankiet w zależności od tego czy ludzie dadzą się przekonać na to żeby zająć im te kilka cennych minut, kaska z tego jest zadowalająca - ile zrobisz tyle zarobisz dlatego nie bardzo rozumiem wpisów odnoszących się do jakiś wlr, z tego co wiem to tam podobnie się zarabia (jak wszędzie teraz) jeżeli jesteś dobra i sprzedajesz to zarabiasz a jak siedzisz i tylko śmierdzisz jak tu nie dzwonić to nie ma na co wiele liczyć, to co mówią na szkoleniach to prawda: ta praca jest dla ludzi ambitnych!!!

KOSMITA

Praca jak na dzisiejsze czasy,dużo wymagają mało płacą.Zresztą telemarketing jest strasznie niewdzięczny, nie ma się pewności czy się dostanie kasę za podpisaną umowę.Firma umieszcza ogłoszenia chyba codziennie, rekrutuje i przyjmuję tych co się zdecydują.Zajęcie dla upartych.miła atmosfera.

do anonim: Niektórzy do pensji dorabiają mit o własnej pracy

a ja uważam, że należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu

Einstein Albert

Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonana.

Southwell

Dobra praca jest tym lepsza, im prędzej wykonana. Praca długo nie wykonywana, najczęściej nie zostanie wykonana nigdy.

gruzin

witam jutro ide tam do pracy. czy ktos ma jakieś świerze widomości czy firma wypłaca itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik - Bydgoszcz

Focus Studio Asma Małgorzata Stosik
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Dworcowa 81
    85-009 Bydgoszcz