Asma Focus Studio

Bydgoszcz

Opinie o Asma Focus Studio

waldek

witaj @staszek jeżeli chodzi o przyjęcia to w tej chwili nie ma. Jestem ciekaw kiedy się pojawi coś nowego

Eseeej

No ja niby trafiłem na jakąś stronę ale to chyba nie ich. Asma Focus Studio posiadają jednak swoją stronę na portalu społecznościowym, niby jest to już jakiś plus ale jak wiadomo to nie jest to samo co prawdziwa strona internetowa z konkretnymi informacjami o firmi. I kto wie czemu nie również ogłoszeniami o pracę, których też nie mogę znaleźć..

chybu

Czy Asma Focus studio faktycznie nie ma swojej strony internetowej czy ja po prostu nie mogę jej znaleźć? widziałam, że badają rynek, dlatego mnie to interesuje. Jak to się odbywa? Zapraszają ludzi do badania i później im za to płacą lub coś dają w zamian? ktoś był na takich badaniach? powiedzcie coś na ten temat

marek

A możesz opisać swoje doświadczenia pracy? Bo ja złożyłem cv i jeżeli mogę to chciałbym uniknąć niemiłych przeżyć... Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy?? Czy mógłby ktoś opierając się na dotychczasowych doświadczeniach wskazać czy warto aplikować?

Der

Asma Focus Studio nie ma w internecie zbyt dobrych komentarzy, sam nie wiem co o nich myśleć, bo tutaj są w miare ok, czyli sa godni polecenia?

Kitek

Nie wiecie czy Asma planuje w najbliższym czasie jakieś przyjęcia bo jakoś nic nie mogę znaleźć od nich

pilnie poszukuje

Lulek...odezwij się,jeżeli ta firma nie wypłaciła Tobie pieniędzy i chcesz cos z tym zrobic!!!...Witam. Proszę o kontakt ludzi,którzy pracowali w firmie asma fokus i zostali oszukani!!!(usunięte przez administratora)

pilnie poszukuje

Witam. Proszę o kontakt ludzi,którzy pracowali w firmie asma fokus(usunięte przez administratora)

taki jeden

Właściciele Asmy nie mają wstydu wpisując komentarze na swój temat.Nie wolno m darować żadnego (usunięte przez administratora) .To bardzo zła firma,żerująca na robieniu pracowników kulki.

były pracownik

ten poprzedni wpis to jakaś farsa,czy to(usunięte przez administratora)? Asmie naprawdę trzeba narobić na wycieraczkę lub co najmniej przesłać opinię do ich kontrahentów w jaki sposób (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Rzetelne firmy które dbają o swój wizerunek powinny się dobrze zastanowić z kim podejmują współpracę.Asma to bardzoooooooo (usunięte przez administratora) firma która nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań a ja jestem kolejną osobą która dołoży wszelkich starań aby szanowna firma poniosła konsekwencje .

były pracownik

A mi za wszystko zapłacili, trochę po czasie, ale ogólnie nie było to dużym problemem ,o właścicelach i pracownikach mam bardzo pozytywna opinię, fajna i miła atmosfera, polecam !!!!!!!!

lara

czy ktoś otrzymał pieniądze za ankiety na rzecz Motodaty

Anomania

W umowie pisze wyraźnie, że wpłata ma być w ciągu conajwyżej 1 miesiąca od oddania badania. Radzę poczytać umowę i nie pisać głupot, że po 2 miesiącach. Co kogo to obchodzi? (usunięte przez administratora)

taka jedna

A mi zapłacili.. co prawda dwa miesiące po terminie, ale zapłacili tyle ile powinni..

PC

Nigdy nie dajcie się na pracę dla nich, ja wykonałam kilkanaście zleceń, za kilka dostałam jakąś tam kasę bo po 3-5 miesiącach wielu wielu ponagleniach i zawsze z nagłych przyczyn za mało, teraz czekam na wynagrodzenie za pracę na przełomie kwiecień-maj, pieniędzy nie ma, osoba, która przekazywała mi pracę (usunięte przez administratora) nie ma czasu rozmawiać albo nie wie o co mi chodzi przecież wszystko juz dostałam każdy się odwraca i nie wie o co chodzi

K

Potwierdzam to co napisał mój przedmówca. Omijajcie szerokim łukiem, nigdy nie zobaczycie pieniędzy!

Xxx

Pare miesięcy temu wykonywałem prace na umowe zlecenie za posrednictwem tej "firmy". Do dzisiaj (usunięte przez administratora) nie wypłaciła mi i znajomym pieniędzy twierdząć że żadna umowa nie została zawarta ponieważ nie przystawiła nam pieczątek na umowach ... Nie bede ciągał się z nią po sądach o 400 zl bo szkoda moim zdaniem czasu no ale przykro mi jest że taki stosunek do nas mają pracodawcy. Także JEŻELI LUBISZ PRACOWAĆ JAKO (usunięte przez administratora) - ZA DARMO - ZGŁOŚ SIĘ DO FOCUS STUDIO ASMA! :)))

ludziska mam pytanie, czy ktoś z was jest zatrudniony w tej firmie i ma oplacane składki, czy wszyscy dostają kase (usunięte przez administratora)

kasa

(usunięte przez administratora) nie mam możliwości odwiedzenia ich osobiście, czy ktokolwiek wie co się z tą firmą dzieje? czy dalej mają badania tylko, że wykorzystują nowych ankieterów?

odradzam

odradzam ze względu na brak szacunku do pracownika, zrób błąd podczas wypełniania ankiety a pani (usunięte przez administratora) zaraz Cie zmiesza z błotem, jest niestabilna emocjonalnie, wyraźnie brakuje jej czegoś - bo jej humorki są nie do zniesienia, nie rozumie, że przy 8 godzinnym tyraniu człowiek też może się pomylić!!! ponadto kasa, nigdy nie jest w terminie, nigdy się nie zgadza - zawsze wychodzi mniej!!! do tego katastroficzne warunki, komputer jeden przy drugim głowa od tego boli, stare monitory niszczące oczy, na sali śmierdzi starym pomieszczeniem, w dni upalne nie ma czym oddychać, masakra Ludzie nie liczcie na tą pseudo firmę

AS

napiszę krótko nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pracowałam na kilku badaniach, wypłata miała być po 30 dniach, dziś mija 90 dni kasy nie ma, dzwoniłam, pisałam zero odpowiedzi, byłam osobiście i jeszcze usłyszałam czego chcę, (usunięte przez administratora)

co jest???

nie przypominam sobie żeby tak długo czekało się na kasę??? ale coś jest nie tak bo do nikogo nie można się dodzwonić, wie ktoś coś więcej???

kolejny oszukany

zero kasy, od kwietnia wiszą i nic...

krzychu

daj sobie spokój oni i tak już nie wypłacą, znajdą 1000 powodów: przeważnie albo pani(usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu albo nie wystawili jeszcze faktury a nawet że nie należy ci sie kasa bo nie ukonczylas badania albo inny powód to śmieszne

sylw

co z pieniędzmi za Naturę 2000 czy ktoś już dostał???

nigdy nie płacą sami i na czas biegasz załatwiasz żeby zdążyć w terminie oddać ankiety bo inaczej grozi Ci paranoiczna (usunięte przez administratora) a kasy nigdy w terminie, chodzisz prosisz się pytasz i czekasz i czekasz, jeden się doczeka a drugi ten co się nie ubiega się nie doczeka bo przelew z wynagrodzeniem jest w tej firmie ciężko zrobić, nigdy nie ma na to czasu !!!

witamy naiwnych

Asma zaprasza (usunięte przez administratora)

mewa

piszcie sobie co chcecie, jestem teleankieterką już długi czas i bardzo odpowiada mi ta praca, opinie wyżej nie tyczą się najwyraźniej pracy ankietera

Gość - 2010-09-03 10:03:59 Witam. Chciałabym przeczytać opinie, któregoś z obecnych pracowników...jak pracuje się w tej firmie? oraz chciałam zapytać czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie w sprawie pracy jako teleankieter? ile dziennie jest się w stanie przeprowadzić takich ankiet i z ilu mniej więcej pytań się składają? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi. mało Ci opinii napisanych wyżej? Odradzam pójścia. Strata czasu i nerwów;.

Gość

Drugi były pracownik

Nie uczciwa to mało powiedziane. Mało tego że "pieniądze" dostawało się pod stołem to jeszcze nie odprowadzali podatków do Zusu a w razie zerwania umowy straszyli karą która faktem jest była opisana w umowie tyle że nie miała podstaw prawnych w tej sytuacji. Pani koordynator hmmm o ile jeszcze tam jest: Zakompleksione dziewczę z przerostem ambicji wychowana na umiejętności wciskania ludziom kitów do tego żerująca na cudzy koszt. Czyżby te pozytywne opinie były pisane przez Ciebie droga Pani [usunięte przez administratora] ? Zabawnie było przynajmniej posłuchać jak mało stabilna emocjonalnie właścicielka gromiła ją tak że cała Dworcowa słyszała. Ot co najlepszy był test "psychologiczny" przy rozmowie "kwalifikacyjnej" mający przeprowadzić selekcje... Dziwne tylko że wszyscy zawsze odstawali tam "pracę" przy "profesionalnych pentiumach 233 MhZ, 32 Mb RAM".

Patrycja

Witam Idę w poniedziałek podpisać umowę.Ale może jednak ktoś wie,jak tam naprawdę jest?Czy wypłacają te pieniądze?No i ile można mniej więcej zarobić?To dla mnie ważne,bo siedziba tej firmy nie jest efektowna,ale podobno nie można oceniać po wyglądzie.Byłabym wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam

Byly Pracownik

Jako że mój post został wykasowany ponieważ pokazywał jak naprawdę działa i jakie są zarobki a Asmie, napisze jeszcze raz i w skrócie. Szkoda waszego czasu na niewypłacalną i pełną zakłamania firmę.

żelcipa

zgadzam się z Kosmitą, jak w każdej pracy znajdą się zadowoleni i zniesmaczeni - to normalne, osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, realizuję dziennie około 10-15 ankiet w zależności od tego czy ludzie dadzą się przekonać na to żeby zająć im te kilka cennych minut, kaska z tego jest zadowalająca - ile zrobisz tyle zarobisz dlatego nie bardzo rozumiem wpisów odnoszących się do jakiś wlr, z tego co wiem to tam podobnie się zarabia (jak wszędzie teraz) jeżeli jesteś dobra i sprzedajesz to zarabiasz a jak siedzisz i tylko śmierdzisz jak tu nie dzwonić to nie ma na co wiele liczyć, to co mówią na szkoleniach to prawda: ta praca jest dla ludzi ambitnych!!!

KOSMITA

Praca jak na dzisiejsze czasy,dużo wymagają mało płacą.Zresztą telemarketing jest strasznie niewdzięczny, nie ma się pewności czy się dostanie kasę za podpisaną umowę.Firma umieszcza ogłoszenia chyba codziennie, rekrutuje i przyjmuję tych co się zdecydują.Zajęcie dla upartych.miła atmosfera.

do anonim: Niektórzy do pensji dorabiają mit o własnej pracy

a ja uważam, że należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu

Einstein Albert

Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonana.

Southwell

Dobra praca jest tym lepsza, im prędzej wykonana. Praca długo nie wykonywana, najczęściej nie zostanie wykonana nigdy.

gruzin

witam jutro ide tam do pracy. czy ktos ma jakieś świerze widomości czy firma wypłaca itp?

Kat

oj bardzo przepraszam ale pomyliłem firmy, ten komentarz nie miał być tutaj, przepraszam jeszcze raz

Kat

Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą.

matt

Focus Studio Asma, kto mial jakikolwiek kontakt z ta 'firma' wie, ze sa zaklamani i nie wywiazuja sie z umow.. kategorycznie odradzam wspolpracy

anty meksyk

meksyk ty chyba jestes jednym z włascicieli tego bajzlu.... Praca jak praca i kto chce to sprzeda to fakt ale jak firma nie placi to nie placi. To tez fakt ...sprawdz w sieci długi na sprzedaż itd.

meksyk

praca jak praca, trzeba pracować, w tym przypadku polega na sprzedaży więc i na wynagrodzeniu prowizyjnym, które jest zależy od miesięcznego wyniku, jedni co są ambitni chwalą sobie taką formę, bo dużo sprzedają i mają z tego niezłą kasę, a inni potrafią tylko siedzieć jak barany i życzyć sobie za to siedzenie ze 2000 zł :> i takim się dziękuje, wybierając więc prace polecam wszystkim najpierw się zastanowić czy chcę pracować w zespole sprzedaży i robić wszystko żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki, czy nadaję się tylko do siedzenia i patrzenia w ścianę licząc, że ktoś to doceni, a jeśli nie, a na pewno nie doceni to wypisuje takie brednie jak wyżej najprawdopodobniej żeby zaspokoić swoje nieudacznictwo, gdyż do niczego się nie nadaję - dla takich polecam pracę stróża tzw. ciecia

Ania

dziwne, ja pracowałam w tej firmie 8 dobrych miesięcy i nigdy nie spotkały mnie takie sytuacje o jakich jest mowa wyżej, pieniądze zawsze wypłacane 20 każdego miesiąca, atmosfera bardzo miła - zwłaszcza współpraca z koordynatorami oraz zespołem zarządzającym, gdybym nie wyjechała na studia do wawy pewnie nadal bym tam pracowała

F.I.

OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ NIE JEST WYPŁACALNA! MAŁŻEŃSTWO KTÓRE JĄ PROWADZI TO KRĘTACZE, SZKODA ZACHODU..!SAM PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JAK BYŁEM STUDENTEM JAKO ANKIETER NIE WYPŁACALI PIENIĘDZY I OSZUKIWALI MNIE! PRZESTRZEGAM POTENCJALNYCH POSZUKIWACZY PRACY... NIE WARTO Z NIMI ZACZYNAĆ WSPÓŁPRACY!

F.I.

FIRMA JEST NIEUCZCIWA!!!

ona

Magda i jak po rozmowie? ja jade do nich jutro ... i nie wiem co mnie czeka

adeamus

!000-2000 za taką robotę i z własnym samochodem, dziękuję pięknie...

Zostaw opinię o Asma Focus Studio - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asma Focus Studio