Valassis sp. z o.o.

Białogard

Opinie o Valassis sp. z o.o.

Cycata

Witam pracowałam w tej firmie praca jak praca trzeba pracować... może troszeczkę monotonna lecz chciała bym zwrócić uwagę na kadrę zarządzającą jedno wielkie bractwo osoby pełniące nadzur "team lider" zadumane w sobie szczególnie pani Anna S jest osoba nie kompetentna na te stanowisko wulgarna perfidna nie dość że kontakt z ludźmi wychodzi jej jak dentyście wycinka drzew to brak jakiej kolwiek znajomości pracy wykonywanej przez jej podobieczne. Jeśli chodzi o zakład okres rozliczeniowy jest chyba kwartalny nadgodziny są wyrabiane np. W styczniu odbierane w marcu jeden wielki kocioł. Pozdrawiam Cycata

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Valassis sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Valassis sp. z o.o. - Białogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valassis sp. z o.o.