Opinie o Padifood-Holandia w Oss

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Padifood-Holandia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Padifood-Holandia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Padifood-Holandia w Oss

Nie polecam . Istna (usunięte przez administratora) . Starsze pracownice nadużywają alkoholu na terenie zakładu . „ Kierowniczki „ które kultury osobistej za grosz nie mają . Wysłowić się poprawnie nie potrafią , a każdego jednego nowego pracownika negatywnie oceniają .

Ziomki
@Kasia

Tez o tym słyszeliśmy i o jeszcze gorszych rzeczach. Ciekawie się zapowiada ale musimy zobaczyć tą grubą i tą bez zębów. Hahaha. Czekajcie na więcej.

Artur
@Kasia

I nikt nie reaguje na alkohol w pracy? Przecież za to jest dyscyplinarka. Nikt nie wyleciał z tego powodu? Jest jakieś przyzwolenie na picie w pracy?

z.f 97

Pracowalem tam kilka lat temu. Najgorsza praca w moim zyciu. Pracownicy, a raczej karierowicze co po polsku wyslowic sie nie patrafia nie mowiac juz o inny jezyku to patologia umyslowa. Kto byl normalny to sam odszedl, reszta gnije tam zapewne do dzis. z taka atmosfera jak tam to ciezko chyba spotkac sie w jakiejkolwiek innej firmie. Na palarni jedyny temat to inni ludzie. Za plecami - wysmiewanie, obrazanie, a przy Tobie najlepsze kolezanki. Na szczescie nie ma juz tam tej s..ki Anki z porcjowania.(usunięte przez administratora) O ich knuciach i intrygach to mozna byloby niezly serial nakrecic. W Oss nie ma chyba nikogo kto chcialby tam pracowac za te smieszne pieniadze. Teraz chyba "wladze" maja tam niejaka Samlerka i Ewka kolejne bezmozgi. Pociac by sie daly za ten zolty czepek.Gwiazdy z zadarta glowa chodza, bo kariere wielka zrobily, a sloma z butow wystaje.(usunięte przez administratora) Oddechem moglaby zabic. Dobrze ze maseczki trzeba bylo nosic, No i jeszcze najwazniejsza pracownica- krolowa miotly - Aniela, stara alkoholiczka, ktora szacunku do nikogo nie ma. Pewnie juz sie tam wykonczyla z oddania zakladowi.(usunięte przez administratora) Nie wiem co jest z tymi ludzmi, ale stworzyli sobie taki maly (usunięte przez administratora) A prawda jest taka ze (usunięte przez administratora) jak beduina na starego wietnamca co jakby mogl to by z biczem nad nimi stal zeby nawet ziarenko ryzu na podloge nie spadlo. (usunięte przez administratora)Jesli tylko macie okazje to szukajcie czegos innego jak najpredziej zanim tam traficie.

Ala
@z.f 97

Zgadzam się z Twoja opinia. Najgorsza praca, na jaką do tej pory trafiłam. Poniżanie, obgadywanie, wysmiewanie jest tam na porządku dziennym. Każdy normalny, szanujący się człowiek już dawno stamtąd odszedł na własne życzenie. Nie polecam nikomu podjęcia pracy w tym zakładzie!

Dagmara
@z.f 97

Pracowałam tam rok czasu, dłużej się nie dało. Z opowieści starszych tutaj wychodzi na to że to wszystko to prawda. Najbardziej dziwi fakt osoby zwolnionej dyscyplinarnie (dyskryminacja/mobbing) a po jakimś czasie ta osoba wraca jak bumerang i zostaje szefowa działu, hipokryzja lvl hard.

Jola

Bo tak

Czy pracownicy w Padifood-Holandia dogadują się między sobą?

Bo tak

J23

Jedna wykańcza wszystkich co trochę myślą . Dobrze ze człowiek nie ma bezpośredniego kontaktu bo by miał problemy. A tak paczy jak ludzie siebie nienawidzą.

Aneta
@J23

Co masz na myśli mówiąc, że "wykańcza"??

X

Nie

Kamila

Jak wygląda praca w tym zakładzie. Każdy mowi co innego czy jest ciężko jaka stawka i czy są godziny. Prosze zeby napisał ktoś kto teraz tam pracuje i czy można die dogadać z ludźmi

2042
@Kamila

Jak będziesz ślepa, głucha, nic nie będziesz gadała będziesz robiła wdzystko bez sprzeciwu pani to jesteś kandydatem idealnym. Ludzie prosto w oczy jedno a za plecami co innego.

Dominika
@2042

To słabo, że taka atmosfera... a jak z warunkami pracy? Wynagrodzenie jest okej, czy też pozostawia dużo do życzenia?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Padifood-Holandia? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak praca się prezentuje teraz? Normalne warunki pracy?

Waldek

Witam jakie agencje rekrutują do PADI FOOD ? APN podobno rekrutuje, ale jakieś jeszcze są co rekrutują ?

Mike

Witam jakie agencje rekrutują do padifood?

Wacek

Czy praca jest ciężka fizycznie? Jaka wychodzi tygodniówka? Ile h tygodniowo się pracuje?

Posejdon

Witam, powie mi ktoś ile ludzi tam pracuje na zmianie i wszystkich? Czemu wiele opinii jest na temat "polactwa" czy serio każdy tam jest najmądrzejszy czy to tylko jednostki a reszta ok?

Jaka atmosfera jest między działami w Padifood-Holandia?

Padifood, nie polecam. Opinia z własnego doświadczenia.

Enzo

Brak słów

Enzo

O nic nie pytaj. Zobaczysz sprawdz na własnej skórze.

M

Do bani. Krótko i na temat. Same plotki. Gadają miło do ciebie jak chcą coś wiedzieć, uśmiechają się, a za plecami robią z ciebie głupka, obgadują, wyśmiewają. Tragedia, żeby tak się zachowywać.

z.f 97

A zapomnielm jeszcze o grubasie Nikodemie. Taki, ktorego wszyscy lubia a do roboty 2 lewe rece. Kolejny szef od 7 bolesci co zywi sie ploteczkami stad chyba ta masa, bo przeciez nie od tego "swiezego miesa" co wyzera z pieca. Gosc bedzie do Ciebie gadal na kogos po czym pojdzie do tej osoby i obgada Ciebe. No mistrz inteligencji no ale czego mozna sie spodziewac po takiej (usunięte przez administratora), ktorej jedyna rozrywka jest nachlac sie w weekend.

Prawda

Agnieszka

Padifood-Holandia do wyjazdu organizowanego na 6 stycznia poszukuje pracownika produkcji. Praca polega na dbaniu o właściwy podział produktów, porcjowaniu produktów, układaniu produktów na tackach i ich pakowaniu. Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta pracy? Będziecie aplikować?

@Agnieszka

Z żoną pracujemy w firmie grincoree fabryka jedzenia taka jak Padifood.Mamy wszystkie szkolenia z certyfikatami W fabryce pracujemy 4 lata .Żona jest pracownikiem liniowym ,waży ,dba o jakość ja jestem head sealer operator maszyn zgrzewających PROSEAL Gt1 Gts .Pracowałem też jako staker osoba układająca gotowe posiłki na wózki przed ich retorowaniem .Obecnie przebywamy w UK ale chcemy zmienić kraj .Proszę o ewętualny termin rozpoczęcia pracy i szczeguły odnośnie płacy,zakwaterowania .Dziękuje pozdrawiam Piotr

Darek
@Agnieszka

Aga podaj więcej szczegółów proszę.

@Piotr

Z Twojego opisu wynika, że masz doświadczenie. Nie polecam, stracony czas a i tak sam odejdziesz. (usunięte przez administratora) Ponadto, całkowity brak szacunku dla pracownika.

Praca
@Agnieszka

Para jest zainteresowana jesteśmy w Holandii i szukamy stałej pracy

Zaiste, prawda.

wolna Polska

witam serdecznie prosze o opinie wasze i sytlacje z ta agencją i Andrzejem Abarskim lub kimkolwiek z tej agencji na email : 49michal86@wp.pl

Pamiętam

Czy W tej firmie Koordynatorem jest Nie jaki Andrzej Abelski Nie jestem pewny na 100%. Wole sie upewnic za nim opisze jak oszukuje

nick
@Pamiętam

tak to on

wolna Polska
@Pamiętam

witam serdecznie chetnie posłucham jak (usunięte przez administratora)ludzi prosze o kontakt pod email : 49michal86@wp.pl

Czy można liczyć w Padifood-Holandia na prywatną opiekę medyczną?

Nmn

?? Czyli??? Ubezpiecza Cię agencja pracy a nie PF. Zwykłe, podstawowe zdrowotne, ok 30 eur, tygodniowo ściągane Ci z pensji

rocksbay

pracuje obok padi food na fast kontrakcie 2200 netto a biuro jak ktos pisal dobre na chwile

Czarek

@Kasia możesz jakoś uzasadnić swoją opinię bo ja mam zupełnie inne zdanie i interesuje mnie dlaczego tak napisałaś?

Cezary

Ostatnio rzadko byliście na forum. Czy są ku temu powody? Firma potrzebuje ludzi?

@Cezary

A może ty coś więcej powiesz?

Agnieszka

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Wynagrodzenie jest stałe, czy zależne od faktycznie przepracowanych godzin? Jakie są warunki mieszkaniowe i na jakie stałe koszty należy się przygotować? Ma ktoś informacje czy firma aktualnie potrzebuje pracowników? @Cezary, udało się Tobie podjąć pracę? Jeśli tak, to możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Agnieszka

Jesteś kolejnym użytkownikiem @benek, który wspomina o zwolnieniu bez słowa wyjaśnienia, więc zapytam kolejny raz, na jakiej podstawie Padifood-holandia zatrudnia pracowników? Jeśli jest to umowa, to brakuje podstaw do takiego traktowania. Moglibyście to wyjaśnić innym zainteresowanym pracą?

Weteran
@Agnieszka

Tak. Padifood zatrudnia ludzi poprzez biuro pośrednictwa poll &werk. Biuro może w każdym momencie oznajmić danej osobie że nie ma dla niego pracy z wielu powodów lub bez powodu np. Że się nie nadaje lub że poprostu jest mało pracy. Dopiero będąc zatrudnionym bezpośrednio przez padifood firma musi zapewnić Ci 40 godzin pracy tygodniowo. Dla osób które chcą wyjechać do pracy do Holandii proponuję traktować wszystkie biura pośrednictwa (Polskie) jako punkt zaczepienia,A chcącym pozostać na stałe umiejacym język angielski., radzę poszukać pracy w holenderskich biurach pośrednictwa gdzie człowiek jest traktowany jak być powinien. Odradzam korzystanie z polskich biur zarówno w pracy jak i w ich ofertach zakwaterowania ponieważ warunki są poniżej poziomu krytyki a pieniądze ściągają z pracownika ogromne. Tygodniowo ok 90 euro. Co więcej często 2 dni w tygodniu pracujesz a reszte w mieszkaniu bo to jest zasada biur aby każdy osobnik zarabiał na mieszkanie i na suchy chleb do przeżycia..bo Polskie biura na tym jadą..zabijają kaske z nic nie wiedzacych nowicjuszy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Padifood-Holandia - Oss

• Jak się pracuje w Padifood-Holandia?

Zobacz opinie na temat firmy Padifood-Holandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Padifood-Holandia?

Padifood-Holandia